Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Od plotek aż huczy. Agnieszka Chylińska wyznała prawdę o swojej menadżerce
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 19.05.2024 09:15

Od plotek aż huczy. Agnieszka Chylińska wyznała prawdę o swojej menadżerce

Agnieszka Chylińska
Fot. KAPiF

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej lubianych polskich wokalistek. Fani uważnie śledzą każdy jej krok. Odkąd na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie, na którym trzyma się za ręce z menadżerką Joanną Ziędalską-Komosińską, pojawiła się fala spekulacji o ich rzekomo wyjątkowo bliskiej relacji. Co na to artystka?

Agnieszka Chylińska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek

Popularność Agnieszki Chylińskiej wykracza nawet poza granice naszego kraju, czego wyrazem są wyprzedawane bilety na tegoroczną trasę koncertową piosenkarki po Stanach Zjednoczonych. Zresztą podobnie było w ubiegłym roku. 

Agnieszka jest jedną z tych polskich gwiazd, które nie gwiazdorzą. Poza tym, że przylatuje zawsze ze swoim ochroniarzem, makijażystką i fryzjerką, to nie ma specjalnych wymagań. Nie w głowie jej imprezowanie po koncertach, już się wyszalała i idzie grzecznie spać. Rano wstaje do kościoła, sama czasem z siebie żartuje, że jest już starszą panią - wyznaje rozmówca portalu Shownews. 

Grał Janusza Tracza w "Plebanii". Trudno uwierzyć, jak reagują na niego widzowie

Nie tylko muzyka

Wokalistka przez wiele lat związana była z zespołem O.N.A., z którym wylansowała takie hity, jak “Kiedy powiem sobie dość” i “Niekochana”. W 2003 r. drogi Chylińskiej i zespołu rozeszły się, a ona sama zmieniła nieco swój image - wcześniej kojarzona była głównie z mocnymi brzmieniami. 

Artystka zaczęła w też więcej udzielać się w mediach. Od 2008 r. jest jurorką popularnego talent show TVN “Mam talent” - za co dwukrotnie (2014-15) odbierała Telekamerę w kategorii juror. Chylińska spełnia się także jako pisarka, autorka książek dla dzieci. 

Plotki o rzekomym romansie z menadżerką

Odkąd piosenkarka zamieściła na swoim profilu na Facebooku zdjęcie, na którym razem ze swoją menadżerką Joanną Ziędalską-Komosińską trzymają się za ręce, pojawiła się fala spekulacji o ich rzekomym romansie. Wokalistka postanowiła niedawno odnieść się do tych rewelacji. 

Chciałabym wam powiedzieć, że Joasia jest naprawdę fantastyczną kobietą, która spędza czas z mężczyznami. A ja mam męża i spędzam czas ze swoim mężem. To tak à propos plotek, które się pojawiły. Oczywiście to nie zmienia faktu, że bardzo kocham moją menadżerkę - powiedziała na antenie RMF FM Chylińska

Podobnie uczyniła menadżerka, wydając oświadczenie, w którym prosi fanów, by przestali snuć domysły i zajęli się własnym życiem. 

Drodzy, postawmy już kropkę. Już wystarczy. Za dużo. Niech każdy zajmie się swoim życiem. Przestanie intrygować, inwigilować, szczuć, kłamać, podglądać, szukać, wtykać nos w nieswoje sprawy, jątrzyć, złorzeczyć, zazdrościć. Ja wiem, co to znaczy, gdy życie niespodziewanie i nagle gaśnie - zaledwie w kilka minut. I już nie ma znaczenia nic. Jest tylko przepaść bez dna - napisała. 

Chylińka a managerką.jpg(Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska)

Źródło: Plotek.pl/Facebook/Goniec.pl