Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wiemy jaka prywatnie jest Agnieszka Chylińska. Zdradziła ją koleżanka po fachu
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 23.05.2024 12:32

Wiemy jaka prywatnie jest Agnieszka Chylińska. Zdradziła ją koleżanka po fachu

Agnieszka Chylińska
Fot. KAPIF

Agnieszka Chylińska jest artystką, która przez lata swojej kariery dała się poznać nie tylko jako charyzmatyczna wokalistka, ale także kontrowersyjna skandalistka. Wiele osób zastanawia się, jak gwiazda zachowuje się poza sceną i cieniu reflektorów. Wątpliwości rozwiać postanowiła znana aktorka, która miała przyjemność współpracować z jurorką “Mam Talent!”. 

Agnieszka Chylińska jest jedną z najjaśniejszych polskich gwiazd

Wokalistka od samego początku wzbudza ogromne emocje. Wpływ na to ma nie tylko jej twórczość, ale także wygląd, który stał się jej znakiem rozpoznawczym. Zmiany fryzur czy liczne tatuaże niejednokrotnie stawały się przedmiotem debat wśród obserwatorów poczynań piosenkarki. 

Wiele osób zastanawia się jednak jaka Agnieszka Chylińska jest prywatnie. W końcu niejednokrotnie okazywało się, że wygląd sceniczny nie idzie w parze z prawdziwą twarzą celebrytów. Wszelkie wątpliwości rozwiać postanowiła aktorka i piosenkarka, która przez ostatnie miesiące pracowała z wokalistką.

Afera po finale "Mam talent". Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos

Julia Wieniawa o Chylińskiej: "musiałyśmy się dotrzeć"

O zdanie w tym temacie portal ShowNews.pl postanowił zapytać aktorkę i koleżankę po fachu Chylińskiej - Julię Wieniawę. Obie wokalistki przez ostatnie miesiące zasiadały za stołem jurorskim programu “Mam Talent!”. 

No, powiem ci, to jest osobowość. Musiałyśmy... Od razu się polubiłyśmy, ale musiałyśmy się dotrzeć, bo mamy... Ale nie w taki negatywny sposób, tylko po prostu skleić nasze energie. Mamy zupełnie inne, ale kurczę, lubimy się, ja bardzo lubię Agnieszkę - zdradziła Wieniawa.

ZOBACZ: Kontrowersje po finale "Mam talent". Marcin Prokop przerwał milczenie

Aktorka i piosenkarka zdradziła również, że królowa polskiego rocka ma duże poczucie humoru i często zdarza jej się żartować. Wieniawa potwierdziła także słowa trzeciego jurora - Marcina Prokopa, który wielokrotnie podkreślał, że na planie talent show panuje świetna atmosfera

Artystka działa na wielu płaszczyznach

Nie wszyscy wiedzą, że Agnieszka Chylińska poza działalnością muzyczną zajmuje się między innymi pisaniem książek dla dzieci. W sumie stworzyła już osiem takich publikacji. Poza tym jest felietonistką i miała okazję prowadzić kilka programów, w tym własny na antenie radia RMF FM.

ZOBACZ: Od plotek aż huczy. Agnieszka Chylińska wyznała prawdę o swojej menadżerce

Muzycznie wokalistka związana była z zespołami O.N.A oraz Chylińska. Od 2006 roku występuje solowo i wydała w tym czasie cztery albumy studyjne. Ostatni - “Never Ending Story” z 2022 roku pokrył się podwójną platyną. Pochodzą z niego takie hity jak “Kiedyś do ciebie wrócę”, “Drań” czy “Kochaj ją”.

Chylińska związana jest z produkcją programu “Mam Talent!” od jego początków w 2008 roku. Ponadto widzowie TVN mogli zobaczyć artystkę w roli jurorki w hitowym programie stacji - “Mali Giganci”.

KAPIF_oryginal_K1132146F.jpg
Fot. KAPIF

Źródło: o2.pl, Wikipedia