Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Bardzo smutne informacje o mamie aktorki z "Klanu". "Powoli odchodzi w inny świat"
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 12.09.2023 21:45

Bardzo smutne informacje o mamie aktorki z "Klanu". "Powoli odchodzi w inny świat"

Dorota Naruszewicz
fot. screen "Klan" TVP1

Dorota Naruszewicz to aktorka, którą większość widzów kojarzy z kultowego “Klanu”. W jednym z najnowszych wywiadów otworzyła się i opowiedziała o swoim trudnym rozstaniu, a także wyjawiła prawdę o stanie zdrowia jej mamy.

Dorota Naruszewicz znana jest widzom z serialu "Klan"

Dorota Naruszewicz zdobyła popularność dzięki roli Beaty Chojnickiej-Boreckiej w serialu “Klan”. Z produkcją kultowego programu była związana od samego początku, ale w 2011 roku zrezygnowała i skupiła się na wychowywaniu córek, a jej rolę wówczas przejęła Magdalena Wójcik.

Aktorka wzięła ślub z prawnikiem Tomaszem Żórawskim i po upływie kilku lat poleciała z nim do USA. Niestety niedawno ich małżeństwo zakończyło się rozwodem, a aktorka bardzo mocno przeżyła to rozstanie.

Wszyscy się mylili. Jest nowa prognoza pogody na zimę, duża zmiana

Dorota Naruszewicz przeżyła trudne rozstanie

Aktorka wiele razy wspominała w wywiadach, że rozwód był dla niej niezwykle ciężkim przeżyciem. - Poszłam do psychiatry, pogadałam, popłakałam. On mi pomógł. Nie bałam się pomóc sobie w momencie, gdy poczułam, że nie jest fajnie. Trzeba patrzeć w przód i walczyć o siebie. Jeśli trzeba podjąć trudną decyzję o wizycie u specjalisty, to nie ma na co czekać - wyznała w podcaście “Damy w mieście”.

Gwiazda nie zdecydowała się na terapię, tylko udała się do specjalisty po doraźną pomoc. - Nie byłam na terapii, poszłam tylko do psychiatry i dostałam lekarstwa. Bardzo mi one pomogły odzyskać równowagę - wyznała w rozmowie z “Dobrym Tygodniem”.

Dorota Naruszewicz opowiedziała o ciężkiej chorobie mamy

Dorota Naruszewicz wyznała też w jednym z wywiadów, że jej mama cierpi na Alzheimera. Zdradziła, że opieka nad nią stała się zbyt trudna i musiała zatrudnić specjalistyczną pomoc. W rozmowie z “Dobrym Tygodniem” podkreśliła, że czuje się odpowiedzialna za mamę.

- Odkąd zdiagnozowano u niej tę chorobę, czyli od 2017 r., nasza więź jest specyficzna. Z wiekiem dzieci często przejmują rolę po rodzicach, stają się ich opiekunami. Choroba mamy jeszcze bardziej to uwypukliła. Patrząc, jak staje się bezradna, czuję się za nią odpowiedzialna. Coraz bardziej chcę być przy niej - wyznała aktorka. Podczas rozmowy opowiedziała też w jakim jest stanie. - Widzę, jak mama powoli odchodzi w inny świat. Na szczęście mnie poznaje - wyjawiła Dorota Naruszewicz.

Tagi: Klan