Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dawid Kwiatkowski nagle przerwał koncert i zszedł ze sceny. Chwilę później polały się łzy
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 26.05.2023 22:12

Dawid Kwiatkowski nagle przerwał koncert i zszedł ze sceny. Chwilę później polały się łzy

Dawid Kwiatkowski
Fot. kadr z Polsat SuperHit Festiwal 2023., prod. Polsat, wyd. 2023r., Polsat (4)

Dawid Kwiatkowski zgodnie z zapowiedzią bardzo spektakularnie świętował swój jubileusz podczas Polsat Superhit Festiwal 2023. Piosenkarz oprócz wykonania kilku swoich hitów, podzielił się z publicznością bardzo szczerym wyznaniem. W pewnym momencie swojego wystąpienia zszedł ze sceny. 

Polsat Superhit Festiwal 2023. Dawid Kwiatkowski świętuje 10-lecie

Dawid Kwiatkowski w Operze Leśnej zaprezentował się w eleganckim garniturze i swój recital rozpoczął od wykonania utworów "Proste" i "Bez Ciebie". Podczas występów krzyczał ze sceny, że to już dziesięć lat, odkąd śpiewa dla swoich fanów. Wyznał, że nie zawsze miał ich tak dużo, a jego kariera według krytyków zakończy się na jednym przeboju. 

- Brak mi słów, ale spróbuje coś powiedzieć. Pamiętam, jak prawie 10 lat temu stałem na tej scenie po raz pierwszy, Byłem zestresowany, stłamszony i niepewny siebie. Ludzie dookoła, ale także w Internecie, pisali, że to potrwa jeden sezon - zauważył Dawid Kwiatkowski, który zwrócił się do fanów z mocnym apelem. 

Nieprawdopodobne sceny przed koncertem Dawida Kwiatkowskiego. Czegoś takiego nigdy nie było

Polsat Superhit Festiwal 2023. Dawid Kwiatkowski zaapelował do fanów

- Nie miałem nic, nie miałem ani kasy, ani znajomości, ale miałem wielkie marzenia. Teraz apeluję, zwłaszcza do młodszej publiczności, że każdy z Was może osiągnąć wszystko. Życie na Was czeka - mówił ze sceny Dawid Kwiatkowski, który wykorzystał kolejne sekundy koncertu, by złożyć podziękowania tym, którzy przyczynili się do jego sukcesu. 

- Dziękuję telewizji Polsat, która dała mi ten czas na antenie - nigdy nie miałby takich pieniędzy, by sobie na to pozwolić.  Dziękuję moim przyjaciołom, całemu zespołowi, ekipie i wszystkim, z którymi pracuje. Dziękuję także Dominikowi, który przekonał mnie, że nie wszyscy z show-biznesu chcą mnie oszukać. I dziękuje tym, którzy są najważniejsi - swoim fanom. Bez was to wszystko nie miałoby sensu, naprawdę. Dziękuję, że idziecie ze mną - łamiącym się z emocji głosem podkreślił Dawid Kwiatkowski podczas Polsat Superhit Festiwal 2023. 

Dawid Kwiatkowski fot. kadr z Polssat Superhit Ferstiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat.jpg
fot. kadr z Polssat Superhit Ferstiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat

Dawid Kwiatkowski zszedł ze sceny i podszedł do swojej mamy

To jednak nie wszystko, co podczas koncertu na Polsat Superhit Festiwal 2023 zaproponował widzom i widowni Dawid Kwiatkowski. Wokalista nagle zszedł ze sceny, jednak przez mikrofon zapowiedział, że wraz ze "swoimi ludźmi" rozda róże wszystkim matkom. 

Dawid Kwiatkowski wiedział, że jego ukochana rodzicielka również kibicuje mu ze sceny, więc w pierwszej kolejności podszedł właśnie do niej. Wręczył jej bukiet róż. Oboje byli wzruszeni i szeptali sobie do uszu, jednak wówczas mikrofon był wyciszony. Oboje zalali się łzami. Jak sądzicie, czego Dawid Kwiatkowski życzył mamie z okazji jej święta?

Dawid Kwiatkowski. fot. kadr z Polssat Superhit Ferstiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat (2).jpg
fot. kadr z Polssat Superhit Ferstiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat

Źródło: Polsat Superhit Festiwal 2023