Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Doda rozpaliła widzów na Polsat Superhit Festiwal 2023. Niebywałe, co stało się na scenie
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 26.05.2023 21:08

Doda rozpaliła widzów na Polsat Superhit Festiwal 2023. Niebywałe, co stało się na scenie

Doda
kadr z Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat

Polsat Superhit Festiwal 2023 rozpoczął się piątkowego wieczoru i za sprawą debiutującej w roli prowadzącej Dody od samego początku zapewnił widzom duże przeżycia.  Doda zrealizowała bowiem swoje zamiary i na scenie pojawiła się w oprawie, której nawet Lady Gaga i inne gwiazdy zza oceanu mogłyby jej pozazdrościć. 

Polsat Superhit Festiwal 2023. Doda postawiła na spontaniczość

Doda jeszcze przed festiwalem zapowiadała, że nie zamierza uczyć się na pamięć całego scenariusza i będzie się posiłkowała swoim talentem do improwizacji. - Przejrzałam, wydrukowałam ostateczną wersję dziś i czekam na próbę. Bardzo mi zależy na tym, żeby chociaż raz przepróbować, będąc na scenie z kolegami i koleżankami współprowadzącymi - zdradziła w rozmowie z Pomponikiem. 

26 maja na scenie Polsat SuperHit Festiwal zaprezentowała się plejada polskich gwiazd - oprócz Dody były to m.in. Julia Wieniawa, Maciej Musiałowski oraz Agnieszka Chylińska, dla której koncert w tym szczególnym miejscu miał osobistą symbolikę. 

Nowe fakty ws. małżeństwa z Warszawy. Zaskakujące doniesienia od właściciela pensjonatu

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Widowiskowy występ Dody

Doda słynie ze spektakularnych występów, więc fani postawili jej wysoką poprzeczkę. Nie ma wątpliwości, że wokalistka sprostała trudnemu zadaniu i zwróciła na siebie całą uwagę widzów. Aby to zrobić, potrzebowała pomocy kaskaderów, z którymi wcześniej przygotowywała się do niecodziennego wejście na scenę. 

- Są takie nakazy odgórne, więc może będę, może nie będę. Tyle razy co zjeżdżałam z jeszcze wyższych wysokości, to nigdy się nie przypinałam. To nie jest dla mnie wygodne. Wszystkie trasy koncertowe robiłam bez zabezpieczeń - ujawniła Doda, której kreacje podczas dzisiejszego wieczoru, zgodnie z planem, będą zmieniać się aż sześciokrotnie.

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Doda dała show

Doda zadebiutowała na Sopot Superhit Festiwal 2023, wykonując jeden ze swoich największych przebojów. Utwór "Nie daj się" zaśpiewała w towarzystwie tancerzy, którzy wykonywali skomplikowaną choreografię. Wtórowała im także piosenkarka. 

Doda po ostatnich słowach piosenki została powitana przez pozostałych prowadzących, którzy zaproponowali jej wspólne prowadzenie koncertu. Wśród publiczności wywołało to spory entuzjazm. 

Źródło:  Pomponik, Polsat Superhit Festiwal 2023