Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Uwielbiany program znika z TVN. Stacja zaczęła prace nad innym formatem
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 15.09.2023 13:47

Uwielbiany program znika z TVN. Stacja zaczęła prace nad innym formatem

tvn, stacja tvn
Pawel Wodzynski/East News

Mamy bardzo przykrą informację dla fanów programu “MasterChef Junior”. Niestety stacja TVN podjęła decyzję, że w wiosennej ramówce zabraknie uwielbianego przez wielu widzów formatu z udziałem najmłodszych. Zamiast niego ma się pojawić inny show. Nie trzeba będzie długo czekać.  

Z anteny stacji TVN znika uwielbiany przez widzów program

Program “MasterChef Junior” był obecny na antenie stacji TVN od 2016 roku. Jego uczestnikami były dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Ich kuchenne zmagania i kulinarne popisy oceniało jury w składzie: Ania Starmach, Michele Marone i Mateusz Gessler. Po sześciu edycjach krewnego Magdy Gessler zastąpił Tomasz Jakubiak.

Dzieciaki dzielnie sobie radziły, przygotowując wspaniałe potrawy, a stawiając swoje pierwsze kroki za sterami kuchni, mogły w pewnym stopniu się przekonać, jak wygląda praca w branży gastronomicznej. Widać było, że sprawia im to niemałą frajdę i mogą w ten sposób realizować swoją pasję. Ze zmaganiami w programie radziły sobie fenomenalnie i niejeden kucharz mógłby pozazdrościć im zapału, umiejętności i kulinarnej fantazji. 

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

W wiosennej ramówce stacji TVN zabraknie "MasterChef Junior"

Jak podaje serwis Wirtualne Media, od wiosny 2024 roku nie zobaczymy już na antenie kulinarnego show z udziałem najmłodszych. Nie wiadomo, czy jeszcze się coś zmieni i czy program ma jakąkolwiek szansę powrócić w kolejnych latach. 

Na razie TVN Warner Bros Discovery nie skomentował sprawy. Być może niebawem się to zmieni i przedstawi jakieś konkrety. Jednak teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość. 

Już niebawem pojawi się nowa odsłona "MasterChef Junior"

Jedno jest jednak pewnie TVN już teraz zapowiada nową odsłonę “MasterChefa” i trzeba przyznać, że robi to w sposób dość szumny. Emisja programu skierowanego do nastolatków zacznie się na przełomie 2023 i 2024 roku. W formacie będzie rywalizować młodzież od 13 do 17 roku życia. 

- Zapadła decyzja o inwestycji w ramówkę w styczniu i lutym. Wtedy pojawią się programy "Zacznijmy odNowa" i "MasterChef" dla nastolatków – zapowiedziała dyrektorka programowa stacji TVN Lidia Kazan. 

Źródło: Wirtualne Media