Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Kolejne roszady w "DDTVN". Wiemy, kto ma dołączyć do prowadzących
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 13.05.2024 13:54

Kolejne roszady w "DDTVN". Wiemy, kto ma dołączyć do prowadzących

Dzień dobry TVN
fot. KAPIF, materiały prasowe

Wygląda na to, że ostatnie miesiące to okres wyjątkowo stresujący dla gwiazd telewizji. W krótkim czasie pożegnaliśmy, m.in. prowadzących "Pytanie na śniadanie" i "Dzień dobry TVN", a wszystko wskazuje na to, że i kariera Dagmary Kaźmierskiej wkrótce będzie skończona. Najnowsze doniesienia sugerują, że to nie koniec zmian.

Roszady w "Dzień dobry TVN". Szefostwo planuje zmianę wśród prowadzących?

Wygląda na to, że żadna z gwiazd telewizji nie może być pewna swojej posady. Najnowsze wieści sugerują, że w popularnym programie "Dzień dobry TVN" szykują się kolejne roszady w składzie prowadzących. Co wiadomo na ten temat?

Jak donosi portal ShowNews, szefostwo programu rozważa możliwość wymiany niektórych prowadzących, dając tym samym szansę nowym twarzom. Jednym z kandydatów do objęcia roli prowadzącego jest Mateusz Hładki, który od lat odpowiada za kącik show biznesowy w programie. Jego doświadczenie w redakcji oraz znajomość programu od podszewki czynią go jednym z najbardziej prawdopodobnych kandydatów do nowej roli.

Gospodarze
fot. KAPIF
Dominika Ostałowska przeszła niebezpieczny zabieg. Musiała podpisać "zgodę na zgon"

To on dołączy do ekipy gospodarzy "Dzień dobry TVN"? Jest największym faworytem

Mateusz Hładki miał całkiem niedawno okazję sprawdzić się w roli gospodarza programu śniadaniowego podczas majowego weekendu - towarzyszył on na ekranie Ewie Drzyzdze. Według informacji ze źródła z "Dzień dobry TVN", prezenter sprawdził się znakomicie i jej zdaniem jest odpowiednim kandydatem do objęcia nowej funkcji i zasługuje na awans.

W związku z możliwymi zmianami pojawiają się spekulacje co do dalszych losów obecnych prowadzących. Wśród nazwisk, które raczej nie muszą się obawiać roszad w składzie, znajdują się ponoć niezniszczalni Marcin Prokop i Dorota Wellman oraz Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński.

Według informatora portalu ShowNews.pl możliwe jest także pożegnanie się z programem jednej z dotychczasowych prowadzących, takich jak Sandra Hajduk lub Anna Senkara. Decyzja w tej sprawie jeszcze nie została podjęta przez produkcję.

Kiedy nowi prowadzący "Dzień dobry TVN" mieliby pojawić się na ekranach?

Kolejne zmiany w składzie prowadzących prawdopodobnie zostaną wprowadzone przed jesienną ramówką stacji. Szefostwo programu "Dzień dobry TVN" pragnie wprowadzić więcej świeżości i nowych twarzy do programu. Format jest jednak zbyt ważny, aby podejmować nieprzemyślane decyzje, dlatego "nowe twarze" mają być testowane podczas wakacyjnych wydań.

Według portalu ShowNews.pl ostateczne decyzje w sprawie zmian w składzie prowadzących "Dzień dobry TVN" nie zostały jeszcze podjęte, ale ewentualne "rewolucje" nastąpić miałyby w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Czy wprowadzenie nowych prowadzących do kultowego programu śniadaniowego to dobry pomysł?

Mateusz Hładki
fot. KAPIF