Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mama gwiazdy TVN wyznaje islam. Wyszła za mąż na trzecim spotkaniu
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 10.02.2024 21:32

Mama gwiazdy TVN wyznaje islam. Wyszła za mąż na trzecim spotkaniu

Mama gwiazdy TVN
Mama gwiazdy TVN przeszła na islam, fot. kadr z programu "Dzień Dobry TVN"

Mama gwizdy stacji TVN otwarcie mówi o swojej religii. Podzieliła się swoja wyjątkową historią, występując w “Dzień Dobry TVN”. Jak sama wyjawiła, wyszła za mąż za muzułmanina na trzeciej randce. Trwają razem już 12 lat. 

Mama gwiazdy TVN podzieliła się swoją historią

Widzowie porannego formatu “Dzień Dobry TVN” jakiś czas temu mieli okazję poznać historię mamy gwiazdy TVN. Mowa o Marietcie Witkowskiej, która zwyciężyła pierwszą edycję randkowego programu “Hotel Paradise”. Dziś jest szczęśliwą żoną i wraz z mężem spodziewają się dziecka. Małżeństwo może liczyć na wsparcie mamy Marietty, która podzieliła się swoją niezwykłą historią. 

Kobieta wystąpiła w “Dzień Dobry TVN” i wyznała, że po rozwodzie została sama z dwójką dzieci. W pewnym momencie poznała przez internet mężczyznę, który jak się okazało, jest muzułmaninem. Para zdecydowała się na spotkanie, na którym od razu zaiskrzyło. 

Warto dodać, że mężczyzna jest Polakiem. Początkowo był agnostykiem, by kolejno zgłębić wiedzę na temat różnych religii. Padło na islam, który studiował przez wiele lat. Świadomie obrał taki kierunek wiary, podobnie jak i jego wybranka - Agnieszka, mama Marietty z “Hotelu Paradise”. 

W "Dzień Dobry TVN" pojawiła się była ukochana Kammela. Zaczęli o nim rozmawiać!

Mama gwiazdy TVN przeszła na islam

Agnieszka Amatullah Wasilewska, mama Marietty zdecydowała się na ślub z nowo poznanym mężczyzną już na trzeciej randce. Kobieta podkreśliła, że w islamie nie ma możliwości, aby bliżej poznać osobę przeciwnej płci, nie biorąc ślubu. 

Wzięłam ślub na trzeciej randce, bo w islamie nie ma możliwości poznania się lepiej, nie ma możliwości dotyku. Mąż mnie nie widział przed ślubem bez chustki. Żebyśmy mogli żyć jak dorośli ludzie, musieliśmy wziąć ślub — wyznała Agnieszka w “Dzień Dobry TVN”. 

Małżeństwo przyznało, że tak naprawdę zaczęli się poznawać po ślubie, jednak czas pokazał, że podjęli dobrą decyzję. Para jest już razem 12 lat.

Jak żyje się muzułmanom w Polsce?

Agnieszka Amatullah Wasilewska jest warszawianką. Mieszka na Pradze i nie wyobraża sobie życia w innym miejscu. Sama o sobie mówi, że jest lokalną patriotką i mimo że pod względem wyznania religijnego jest w mniejszości, dobrze mieszka się jej w stolicy. W Warszawie bez problemu można znaleźć sklepy zaopatrzone w żywność halal, czyli dozwolone w świetle islamu, co jest dodatkowym plusem. 

W programie wystąpiła również ekspertka ds. bliskowschodnich, Magdalena El-Ghamari, której zdaniem Polska jest dobrym miejscem do życia dla muzułmanów. 

Wydaje mi się, że Polska jest mimo wszystko bardzo atrakcyjnym i spokojnym krajem dla samych muzułmanów, [...] szczególnie Arabowie kochają polskie jedzenie — wyznała El-Ghamari w “Dzień Dobry TVN”.