Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "Hotel Paradise": Uczestnik programu aresztowany! Grozi mu kilka lat za kratkami
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 08.12.2023 22:10

"Hotel Paradise": Uczestnik programu aresztowany! Grozi mu kilka lat za kratkami

Hotel Paradise
kadr programu "Hotel Paradise" prod. TVN; "Hotel Paradise": Uczestnik programu aresztowany

Łukasz K. zasłynął jako uczestnik “Hotelu Paradise”, a także jako zawodnik w walce Prime Show MMA 5. Niestety, jak informują media, usłyszał 6 zarzutów, a także został tymczasowo aresztowany.

Łukasz K. brał udział w "Hotelu Paradise"

Łukasz K. brał udział w drugiej edycji “Hotelu Paradise”, który emitowany był jesienią 2020 roku. Doszedł w nim do finału, jednocześnie nie ukrywając, że liczył, że uczestnictwo w programie przyniesie mu rozpoznawalność. Jak informują media, próbował swoich sił w modelingu, a także grywał epizodyczne role w “Ukrytej Prawdzie”. 

W lipcu wziął udział w gali PRIME SHOW MMA 5, jednak ostatecznie przegrał w drugiej rundzie. Obecnie nad Łukaszem K. zawisły czarne chmury, a także grozić mu ma kilkuletni wyrok.

Widzowie wstrzymali oddech. Poznajcie zwycięzców 7. edycji "Hotelu Paradise" Kto rzucił kulą?

Łukasz K. z "HoteluParadise" zatrzymany

Media donoszą, że Łukasz K. znany z “Hotelu Paradise”, miał zostać zatrzymany. Z informacji, jakie przekazał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Szymon Banna, wynika, że celebryta miał usłyszeć aż sześć zarzutów, związanych z uporczywym nękaniem byłej partnerki, zniszczeniem rzeczy o wartości 11 tysięcy złotych, kierowaniem gróźb karalnych, spowodowaniem uszczerbku na ciele kobiety i jej partnera, a także kradzież 14 tysięcy złotych.

Jak informuje “Pudelek”, Łukasz K. miał uderzyć swoją byłą partnerkę w twarz, a mężczyznę kopnąć, a także miał grozić śmiercią przy użyciu noża.

Łukasz K. trafił do aresztu

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie podczas rozmowy z “Pudelkiem” powiedział, że Łukasz K. 3 grudnia 2023 roku został tymczasowo aresztowany, a w areszcie ma spędzić najbliższe trzy miesiące. Konieczność izolacji celebryty miała być również spowodowana agresywnym zachowaniem wobec znajomych. Grozi mu nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Z uwagi na konieczność zapewnienia prawidłowego toku śledztwa Prokurator wystąpił do Sądu Rejonowego dla Warszawy – Żoliborza z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie Łukasza K. Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury i wskazał, że materiał dowodowy zgromadzony przez Prokuraturę na obecnym etapie postępowania świadczy o dużym prawdopodobieństwie popełnienia przez podejrzanego zarzuconych mu czynów -przekazał.

Hotel Paradise
kadr programu  “Hotel Paradise” prod. TVN;"Hotel Paradise": Uczestnik programu aresztowany

Źródło: “Pudelek”