Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Caroline Derpienski zrobiła pokaz mody w Miami. Na wybiegu niemowlę w piórach!
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 08.12.2023 21:16

Caroline Derpienski zrobiła pokaz mody w Miami. Na wybiegu niemowlę w piórach!

Caroline Derpienski
KAPIF/Instagram @carolinederpienski;Caroline Derpienski zrobiła pokaz mody w Miami

Wygląda na to, że Caroline Derpienski całkowicie rozsmakowała się w modzie i projektowaniu znakomitych kreacji. Jakiś czas temu w Warszawie odbył się jej pokaz, a teraz to samo działo się w Miami. Co ciekawe, na wybiegu pojawiło się dziecko.

Caroline Derpienski zyskuje na sławie

Choć jeszcze niedawno mało kto słyszał o Caroline Derpienski, teraz wręcz nie ma osoby, która nie znałaby “dollarsowej królowej”. Obecnie jest jedną z czołowych polskich celebrytek i ewidentnie świetnie się w tym świecie odnajduje.

Caroline Derpienski coraz śmielej stawia kroki również w telewizji. Miała okazję zasiąść na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego, wystąpiła również w “Damach i wieśniaczkach”, gdzie dzielnie dawała sobie radę z powierzonymi jej zadaniami.

Ogromny sukces Caroline Derpienski. Mało kto się spodziewał, że gwiazda jest tak wpływowa

Caroline Derpienski spełnia się jako projektantka mody

Choć Caroline Derpienski w ostatnim czasie często pojawia się w kraju nad Wisłą, nie zapomina o swoim ukochanym Miami, o którym często opowiada podczas wywiadów. To właśnie tam w ostatnim czasie odbył się pokaz jej najnowszej kolekcji, a dokładnie w prestiżowym Art Basel Miami Beach.

Celebrytka na swoim Instagramie zamieściła kilka krótkich nagrań z tego ważnego dla niej wydarzenia. Oglądając je, nie da się ukryć, że “dollarsowa królowa” pozostaje wierna bogatemu stylowi. Stroje, w których pojawiły się modelki, były dosadnie ozdobione piórami czy cekinami. Projektantka nie ograniczyła się do stonowanych kolorów, chętnie sięgnęła po te wyraziste. Całość wypełniły efektowne nakrycia głowy.

Caroline derpienski urządziła pokaz. Na wybiegu znalazło się niemowle

Caroline Derpienski, która słynie z wyrazistych komentarzy i oryginalnego stylu bycia, zadbała o to, by jej pokaz mody był na długo zapamiętany. I chyba jej się udało, ponieważ niespodziewanie na wybiegu można było dostrzec… niemowlę.

Ewidentnie nie był to przypadek, ponieważ dziecko, które znalazło się na rękach najprawdopodobniej mamy, sugerując się opisem, było ubrane w pierzasty strój, bardzo zbliżony do tego, który miała modelka trzymające malucha w ramionach. Czy to oznacza, że “dollarsowa królowa” ze swoimi projektami celuje również w dzieci?

Caroline Derpienski
Instagram @carolinederpienski;Caroline Derpienski zrobiła pokaz mody w Miami
Caroline Derpienski
Instagram @carolinederpienski;Caroline Derpienski zrobiła pokaz mody w Miami