Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rafał Grabias zwrócił się do internautów po pogrzebie Gabriela Seweryna. Zdradził, co go spotkało
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 08.12.2023 19:17

Rafał Grabias zwrócił się do internautów po pogrzebie Gabriela Seweryna. Zdradził, co go spotkało

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn
Rafał Grabias zwrócił się do internautów po pogrzebie Gabriela Seweryna/kadr z programu Królowe życia, prod. TTV, wyd. 2019 r., Player, Instagram: @gabriel_seweryn

Rafał Grabias był jedną z wielu osób, które uczestniczyły w ostatnim pożegnaniu Gabriela Seweryna. Choć jego związek ze zmarłym celebrytą od dawna należał już do przeszłości, zdaniem wielu osób to właśnie jego najbardziej dotknęła śmierć głogowskiego projektanta. W mediach społecznościowych opublikował relację, w której odniósł się do tego, co spotkało go po śmierci byłego partnera.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn spędzili ze sobą niemal dwadzieścia lat

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias Seweryn wspólnie pojawili się w programie "Królowe życia", który uczynił z nich celebrytów. Poznali się w 2002 roku, gdy ten drugi miał zaledwie 19 lat i spędzili ze sobą niemal dwie dekady, pomimo 16-letniej różnicy wieku.

Choć głogowski projektant od dwóch lat związany był z Kamilem Bielą, to po jego tragicznej śmierci oczy niemal wszystkich skierowane zostały w kierunku jego byłego partnera. Nie od dziś wiadomo było, że łączyło ich wyjątkowe uczucie, które zakończyło się w nie najlepszych okolicznościach.

Rafał Grabias wydał komunikat po powrocie z pogrzebu Gabriela. Ledwo dał radę to napisać

Od tragicznej śmierci Gabriela Seweryna oczy wszystkich skupione są na Rafale Grabiasie

Również podczas pogrzebu Gabriela Seweryna wszyscy bacznie przyglądali się Rafałowi Grabiasowi, który w ciszy przeżywał śmierć byłego partnera - zupełnie inaczej, niż Kamil Biela, który zdaniem wielu osób wręcz teatralnie rozpaczał po śmierci głogowskiego projektanta.

6 grudnia odbyły się uroczystości pogrzebowe, a msza za duszę Gabriela Seweryna odbyła się w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krzepowie niedaleko Głogowa. Zgodnie z ostatnią wolą celebryta został pochowany w jednym ze swoich ulubionych futer.

Parę godzin po pogrzebie na instagramowym profilu Rafała Grabiasa pojawił się post poświęcony Gabrielowi Sewerynowi, w którym mężczyzna poświęcił kilka słów byłemu partnerowi. Opublikował on czarno-białe zdjęcie projektanta, które opatrzył krótkim podpisem, dającym wszystkim do zrozumienia, jak trudna jest to dla niego sytuacja.

Żegnaj! Jedno słowo, a tak trudno powiedzieć - czytamy w poście Rafała Grabiasa.

Rafał Grabias opublikował relację, w której zwrócił się do internautów. Zdradził, co go spotkało

Niedługo później mężczyzna zdecydował się opublikować także relację, w której zwrócił się do swoich obserwatorów i bliskich.

Kochani. Dziękuję Wam za troskę i dobre słowo w ten bolesny czas... - czytamy w publikacji Rafała Grabiasa, który w ten sposób podziękował wszystkim, którzy w tych wyjątkowo ciężkich chwilach wspierali go i dodawali otuchy.

Rafał Grabias
Instagram: @rafalgrabias