Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rafał Grabias wspomina Gabriela Seweryna, byli razem 18 lat. Seria kadrów porusza do łez
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 02.12.2023 20:52

Rafał Grabias wspomina Gabriela Seweryna, byli razem 18 lat. Seria kadrów porusza do łez

Gabriel Seweryn Rafał Grabias
Rafał Grabias wspomina Gabriela Seweryna, byli razem 18 lat. Fot. kadry z programu "Królowe życia", prod. TTV, wyd. 2018 r., Player

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias przez 18 lat tworzyli zgrany duet, który pokochali widzowie "Królowych życia". Śmierć projektanta mody wywołała w byłym partnerze sporo emocji, a swoją goryczą, żalem i bezsilnością podzielił się w mediach społecznościowych. Fotografie, jakie pokazał, poruszają do łez.

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias wspólnie pracowali

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias dali się poznać jako przebojowa para, która wspólnie pracowała w zakładzie kuśnierskim w Głogowie. Zmarły projektant szył tam futra, zaś młodszy partner był jego konsultantem, pomocnikiem, motywatorem i najwierniejszym wielbicielem talentu.

Choć bohaterom show TTV udało się skraść serca widzów, to sielanka pomiędzy nimi z czasem zamieniła się w falę nieporozumień. Dlaczego doszło do rozstania? Na ten temat jakiś czas temu wypowiedział się 56-letni kreator mody. Co można było wywnioskować z jego słów?

Gabriel Seweryn Rafał Grabias
Rafał Grabias wspomina Gabriela Seweryna, byli razem 18 lat. Fot. kadry z programu "Królowe życia", prod. TTV, wyd. 2018 r., Player
Śmierć Gabriela Seweryna. Szpital wydał nowe oświadczenie, niepokojące wieści wyszły na jaw

Dlaczego Gabriel Seweryn rozstał się z Rafałem Grabiasem?

Rozstanie Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa było sporym zaskoczeniem. Po kilku sezonach "Królowych życia" nikt nie spodziewał się, że pomiędzy dobrze dogadującymi się mężczyznami może pojawić się łyżka dziegciu. Problemy w związku panów zaczęły pojawiać się m.in. przez to, że spędzali ze sobą zbyt dużo czasu - zarówno w pracy, jak i w domu, co skutecznie pozbawiło ich możliwości zdrowego odpoczęcia od siebie.

Chodziło o to, że bardzo dużo spędzaliśmy razem czasu. Jakby Rafał miał inne zajęcie, spotykalibyśmy się w domu po iluś godzinach, a to i w domu i w nocy i w dzień i w pracy i na wyjazdach, zawsze wszędzie wszystko razem. Przychodzimy z problemem z pracy do domu, z problemem z domu do pracy - diagnozował "Versace z Głogowa" w jednym z odcinków przeboju TTV. 

Niesnaski, jakie po rozstaniu pojawiły się pomiędzy dżentelmenami, okazały się niczym w obliczu śmierci jednego z nich. Rafał Grabias wciąż publikuje nowe relacje, w których oddaje cześć pamięci po dawnym ukochanym. Jakie zdjęcia zamieścił w sieci?

Rafał Grabias wspomina Gabriela Seweryna. Wzruszające zdjęcia

Rafał Grabias wciąż boryka się z wielkimi emocjami po stracie Gabriela Seweryna. Oprócz wymownego "Żegnaj"  pod jednym z postów, pokazuje ich wspólne zdjęcia, które wykonali w czasach, gdy jeszcze razem mieszkali - m.in. czarno-biały kadr z 2008 roku, na którym są w objęciach.

Fotosy okraszone emotikoną serca (lub złamanego serca) jasno dowodzą, że celebrytów łączyła szczególna więź. Mimo rozłąki uczucia pozostały, co były partner artysty pośrednio potwierdził w jednym z komentarzy. Te okoliczności potęgują wzruszenie, które udziela się także pogrążonym w smutku fanom. Zbliżająca się uroczystość pogrzebowa (zaplanowana na środę, 6 grudnia) będzie zatem kolejną okazją, by uronić łzę i pożegnać Gabriela Seweryna. Rafał Grabias zapewne pojawi się na cmentarzu.

Gabriel Seweryn Rafał Grabias
Rafał Grabias wspomina Gabriela Seweryna, byli razem 18 lat. Fot. Instagram @rafalgrabias
Gabriel Seweryn Rafał Grabias
Rafał Grabias wspomina Gabriela Seweryna, byli razem 18 lat. Fot. Instagram @rafalgrabias

Źródło: "Królowe życia" TTV