Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rafał Grabias zareagował na komentarz o Gabrielu. Wciąż go kochał?! Fani we łzach
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 30.11.2023 08:04

Rafał Grabias zareagował na komentarz o Gabrielu. Wciąż go kochał?! Fani we łzach

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
Rafał Grabias zareagował na komentarz o Gabrielu/KAPIF

Śmierć Gabriela Seweryna z "Królowych życia" była dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem, ale bez wątpienia szczególnie przeżyli ją jego najbliżsi. Choć projektant rozstał się z Rafałem Grabiasem w 2021 roku, wiele osób uważa, że mężczyzna wciąż pałał do niego uczuciem.

Śmierć Gabriela Seweryna budzi mnóstwo kontrowersji. Nie otrzymał pomocy

Nie ulega wątpliwościom, że Rafał Grabias, były partner projektanta, należy do osób, dla których zmarły był kimś wyjątkowo ważnym. Jego niedawna reakcja na komentarz związany ze śmiercią gwiazdy "Królowych życia" to potwierdza.

Gabriel Seweryn zmarł we wtorek 28 listopada, a jego śmierć budzi ogromne kontrowersje. Jako pierwszy informację o nagłym odejściu celebryty podał portal glogow.naszemiasto.pl. Niedługo później internauci zaczęli łączyć fakty - raptem kilka godzin wcześniej projektant opublikował w sieci nagranie, na którym skarży się na ból w klatce i problemy z oddychaniem. Na wideo widać było załogę pogotowia ratunkowego, która nie wysiada z pojazdu.

Gabriel Seweryn przyjaźnił się z "królem disco-polo"? Ta znajomość miała fatalny finał. Ucierpiała rodzina piosenkarza

Po śmierci Gabriela Seweryna Rafał Grabias znalazł się w centrum zainteresowania mediów

Zdaniem wielu komentujących brak pomocy ze strony ratowników mógł przyczynić się do tragicznej śmierci gwiazdy TTV. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zapowiedział, że złoży zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, czyli nieudzielenia pomocy.

Pod dużym znakiem zapytania jest też prawidłowość postępowania personelu szpitala, gdy pacjent dotarł na SOR przywieziony tam przez bliskich taksówką. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złoży w tej sytuacji zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez ratowników i personel szpitala w Głogowie - zapowiada instytucja.

W sieci kolejne osoby publikują swoje przemyślenia dotyczące tragicznej śmierci Gabriela Seweryna, a kolejne gwiazdy żegnają popularnego głogowskiego projektanta. W centrum tych wszystkich wydarzeń znalazł się Rafał Grabias, który przez lata związany był ze zmarłym mężczyzną.

Rafał Grabias nigdy nie przestał kochać Gabriela Seweryna? Poruszająca reakcja w sieci

W jednym z komentarzy pod postem dotyczącym śmierci Gabriela Seweryna internautka napisała coś, o czym już wcześniej myślało wiele osób.

Przykro mi. Ty go nigdy nie przestałeś kochać... - czytamy w komentarzu pod pożegnalnym postem opublikowanym przez Rafała Grabiasa.

Choć same komentarze niczym nie świadczą, to wymowna okazała się reakcja byłego partnera projektanta, który zareagował na niego serduszkiem

Komentarze Rafał Grabias

Czy to oznacza, że potwierdza słowa internautki? Studiując kolejne wpisy fanów celebryty, można wysnuć wnioski, że wiele osób było podobnego zdania.

"Prawda jest taka, że byłeś jego wielką miłością....", "Ty byłeś jego prawdziwą miłością i z pewnością, gdybyście byli dalej razem, nie doszłoby do tego", "Łączymy się w bólu. Zawsze będziecie kojarzeni razem byliście i pozostaniecie najlepszą parą" - czytamy pod postem Rafała Grabiasa.

Przypomnijmy, że Rafał Grabias i Gabriel Seweryn przez lata tworzyli jedną z najpopularniejszych jednopłciowych par w Polsce. Wspólnie zadebiutowali w programie "Królowe życie" i uchodzili za ulubieńców widzów. Niestety w 2021 roku ogłosili rozstanie, co było dużym zaskoczeniem dla ich fanów. Nie było też tajemnicą, że partnerzy nie rozeszli się w najlepszych stosunkach.