Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Przed śmiercią Gabriel Seweryn miał konflikt z matką?! Na światło wychodzą nieznane fakty o ich relacji
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 29.11.2023 16:23

Przed śmiercią Gabriel Seweryn miał konflikt z matką?! Na światło wychodzą nieznane fakty o ich relacji

Gabriel Seweryn
Przed śmiercią Gabriel Seweryn miał konflikt z matką?! Fot. kadry z programu "Królowe życia", prod. TTV, wyd. 2019 r., Player

Utalentowany Gabriel Seweryn miał wielu fanów, którzy po jego śmierci zwiększyli aktywność w sieci. Dyskutują nie tylko na temat jego nagłego zgonu, ale także życia prywatnego. Czy "kolorowy ptak" z Głogowa był w konflikcie z matką, z którą przed laty występował w “Królowych życia”? Internauci mają swoją teorię na ten temat.

Tajemnicza śmierć Gabriela Seweryna

Śmierć Gabriela Seweryna wstrząsnęła mediami społecznościowymi. Oburzenie jest spowodowane nie tylko młodym wiekiem byłego bohatera  "Królowych życia" (miał tylko 56 lat), ale także dyskusyjnymi okolicznościami jego śmierci i roli pogotowia ratowniczego.

Choć kulisy życia najsłynniejszego mieszkańca Głogowa nie były tajemnicą, to wiele faktów dopiero teraz obiegło szerszą grupę wirtualnych społeczności. Jednym z nich jest wywiad, jaki projektant udzielił ze swoim nowym partnerem. Sformułowania, jakie padły na temat jego rodzicielki, były, delikatnie mówiąc, niestosowne. Dlaczego padły przed kamerami?

Do prokuratury w nocy trafiły aż dwa maile ws. śmierci Gabriela Seweryna. "Dopiero teraz się z nimi zapoznajemy"

Partner Gabriela Serweryna oskarżył Rafała Grabasa

Gabriel Seweryn w reality-show występował w towarzystwie Rafała Grabasa, jednak ta relacja po 18 latach się rozpadła. "Polski Versace" ukojenie znalazł wówczas u boku Kamila Bieły. Nowy partner nie ukrywał, że nie ma najlepszego zdania o swoim poprzedniku. W jednej z transmisji w mediach społecznościowych zdradził, że ma lepszy niż on kontakt z teściową z kilku prostych, acz wyjątkowo niedelikatnych powodów.

Przyjaciel zmarłego gwiazdora bez zbędnych subtelności sugerował, że Rafał Grabas miał surowo komentować urodę seniorki (w jej towarzystwie) i zastanawiać się, kiedy przepisze swoją posiadłość na syna. Te domniemane słowa nie spotkały się z uznaniem internautów, którzy nie byli skorzy uwierzyć, że rzeczywiście doszło do takich sytuacji. Jak skomentował to sam zainteresowany?

Gabriel Seweryn
Przed śmiercią Gabriel Seweryn miał konflikt z matką?! Fot. Instagram @gabriel_seweryn

Gabriel Seweryn był w konflikcie z matką? Internauci spiskują

Gabriel Seweryn na pytanie, czy rodzicielka akceptuje jego nowy związek, podczas live'a na Instagramie oznajmił, że "nie interesuje go to". Zaniepokojeni fani zaczęli zastanawiać się, jak wyglądają jego relacje z matką i czy rzeczywiście ich kontakt jest rzadszy, aniżeli podczas nagrań do "Królowych życia".

W sieci pojawiły się komentarze użytkowników, którzy uważają, że mają szerszą wiedzę na ten temat. Sugerowali, jakoby zerwali ze sobą kontakt, a konflikt pomiędzy nimi zaognił się przez długi, których rzekomo miał nie spłacać Gabriel Seweryn. Trzeba jednak pamiętać, że te smutne wieści nie zostały potwierdzone, więc trzeba zachować odpowiedni dystans. Co o tym sądzicie?

Źródło: Live Instagram @gabriel_seweryn

Tagi: TikTok gwiazdy