Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "Królowa życia" jest w szpitalu! Czeka ją poważna operacja
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 21.11.2023 18:41

"Królowa życia" jest w szpitalu! Czeka ją poważna operacja

laluna
laluna

“Królowa życia”, która wyjątkowo lubi operacje plastyczne, poinformowała swoich fanów, że niebawem czeka ją poważna operacja. Kobieta nagle trafiła do szpitala i przeszła już serię badań, które zaklasyfikowały ją do zabiegu. Jak czuje się celebrytka?

Codzienność "Królowej życia"

Jedna z uczestniczek programu “Królowe życia” słynie głównie z tego, że uwielbia modyfikować swoje ciało. Ma także kilka epizodów w freakfight, a także skandal związany ze sprzedażą podrobionych ubrań.

Obecnie zajmuje się lansowaniem w sieci, a do tego sprzedaje wyjątkowe peruki. Regularnie występuje również w programie “Królowe życia” gdzie pokazuje luksus, w jakim się obraca.

Była psycholożką w "Rozmowach w toku" Po latach jest nie do poznania

"Królowa życia" trafi na stół operacyjny

Laluna cały czas zmienia swoje ciało. Przeszła już wiele zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Ma poprawiony nos, policzki, powieki i usta. Do tego kilka razy robiła piersi i pośladki. To jak widać, mocno odbiło się na jej zdrowiu.

Gwiazda sieci poinformowała, że trafiła do szpitala, gdzie czeka ją operacja. Przeszła szereg badań, łącznie z gastroskopią, a w środę rano będzie musiała poddać się poważnej operacji. O co chodzi?

"Królowa życia" wyznaje prawdę o swoim stanie zdrowia

Lalun poinformowała swoich fanów o złym stanie zdrowia, dzięki relacji na InstaStory. Przyznała wówczas, że nie czuje się najlepiej.

Melduję się dzisiaj od 7 rano. Jestem już w szpitalu, robią mi bardzo dużo badań. Znaleźli przyczynę mojego przytycia. Nie jest dobra, ale wiem, że można to wyleczyć. Jutro będę wiedziała więcej

Jak myślicie, co jej dolega?