Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Gabriel Seweryn trafił do szpitala już kilka lat temu. Teraz cała Polska mówi o tym, co zrobił wtedy Rafał Grabias
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 02.12.2023 08:12

Gabriel Seweryn trafił do szpitala już kilka lat temu. Teraz cała Polska mówi o tym, co zrobił wtedy Rafał Grabias

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
Instagram @gabriel_seweryn/@rafalgrabias; Gabriel Seweryn trafił do szpitala już kilka lat temu

Gabriel Seweryn, zanim związał się ze swoim obecnym partnerem, przez 18 lat był w związku z Rafałem Grabiasem. Obydwaj mężczyźni przez długi czas występowali razem w “Królowych życia”, gdzie zyskali dużą sympatię widzów. Były ukochany “Versace z Głogowa” przed kamerami opowiedział o jego problemach zdrowotnych.

Nie żyje Gabriel Seweryn

Gdy we wtorkowy wieczór w mediach pojawiła się informacja o niespodziewanej śmierci Gabriela Seweryna, internauci nie mogli uwierzyć w te doniesienia. Zaledwie kilka godzin wcześniej kuśnierz prowadził na swoim Instagramie relację nadawaną na żywo. Podczas jej trwania skarżył się na duszności i opieszałość ratowników medycznych, jednak nikt nie przypuszczał, że ta sytuacja zakończy się dramatycznie. 

Jak podała Ewa Todorov, rzeczniczka prasowa Głogowskiego Szpitala Powiatowego w rozmowie portalem glogow.naszemiasto.pl, celebryta trafił do placówki medycznej w godzinach popołudniowych z objawami bólu w klatce piersiowej. Gdy wydawało się, że sytuacja jest już opanowana, niespodziewanie u Gabriela Seweryna doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Podjęta reanimacja niestety nie przyniosła oczekiwanych rezultatów i ostatecznie kuśnierz zmarł w wieku 56 lat.

W domu i pracowni Gabriela Seweryna pojawiła się policja z psami. Sąsiedzi ujawnili gorzką prawdę

Rafał Grabias podał informacje dotyczące pogrzebu Gabriela Seweryna

Seweryn Gabriel przez 18 lat był w związku z Rafałem Grabiasem. Ich relacje mieliśmy okazję oglądać podczas trwania programu “Królowe życia”, Nigdy nie ukrywali, że pomiędzy nimi były nie tylko wzloty i upadki, a wspólnie przeszli wiele. Ostatecznie jednak postanowili się rozstać. Kuśnierz związał się z innym mężczyzną, a jego były partner wówczas twierdził, że na razie chce się skupić na sobie i nie planuje, póki co, szukać nowej miłości.

Mimo to śmierć Gabriela Seweryna ewidentnie zabolała Rafała Grabiasa. Postanowił więc za pośrednictwem Instagrama pożegnać swojego ukochanego. Wśród licznych komentarzy, przepełnionych żalem i bólem, znalazł się jeden, który zawierał to, o czym część osób myślała już wcześniej.

Przykro mi. Ty go nigdy nie przestałeś kochać - napisała internautka.

Reakcja byłego partnera “Versace z Głogowa” na te słowa była bardzo wymowna, choć nie zawierała żadnych słów. Rafał Grabias na ten komentarz zareagował poprzez dodanie serduszka. Czy to oznacza, że jego miłość, pomimo upływu lat, wciąż nie wygasła?

Były partner kuśnierza poinformował za pomocą social mediów o jego pogrzebie. Uroczystość odbędzie się 6 grudnia o godzinie 12:00 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krzepowie.

Gabriel Seweryn już przed kilkoma laty zmagał się z problemami zdrowotnymi

Gabriel Seweryn problemów ze zdrowiem doświadczył już kilka lat temu. W “Królowych życia”, w których w tym czasie występował wraz z Rafałem Grabiasem informowano wówczas, że kuśnierz zasłabł na ulicy. Jego były partner opowiedział przed kamerami, jak wyglądała jego walka o powrót ukochanego do zdrowia.

W takich sytuacjach jak dowiadujesz się, że twój partner osoba, z którą żyjesz, jest chora, automatycznie musisz zebrać te siły i walczyć. Jeżeli ty jeszcze się poddasz, no to już w ogóle klapa jest - tłumaczył.

Gabriel Seweryn wówczas nie ukrywał, że kłopoty związane ze zdrowiem odbiły się na jego psychice. Czuł się przybity, nie miał chęci do pracy, nie miał energii. Cały czas wiernie u jego boku trwał Rafał Grabias. Dbał u niego, do łóżka przynosił mu smakołyki, które mogłyby poprawić nastrój “Versace z Głogowa”. 

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
KAPIF; Gabriel Seweryn trafił do szpitala już kilka lat temu