Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Gwiazda Polsatu znała Gabriela Seweryna. Zdradziła, co mówił jej na temat Rafała Grabiasa. Zaskoczeni?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 04.12.2023 19:09

Gwiazda Polsatu znała Gabriela Seweryna. Zdradziła, co mówił jej na temat Rafała Grabiasa. Zaskoczeni?

Gabriel Seweryn
Gwiazda Polsatu znała Gabriela Seweryna. Zdradziła, co mówił jej na temat Rafała Grabiasa. Fot. Kapif / Instagram @gabriel_seweryn

Popularna gwiazda Polsatu prywatnie była przyjaciółką zmarłego Gabriela Seweryna. Aktorka obserwuje to, co na temat projektanta pisze się w mediach, dlatego postanowiła zabrać głos i podzielić się osobistym wyznaniem, jakie skierował do niej niedługo przed śmiercią. Okazuje się, że "Versace z Głogowa" powiedział jej, co tak naprawdę sądzi na temat swojego byłego partnera, Rafała Grabiasa. Internauci są w szoku.

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias nie rozstali się w zgodzie

Gabriel Seweryn zmarł 28 listopada w Szpitalu Powiatowym w Głogowie, a okoliczności jego śmierci i chwile poprzedzające tę tragedię są badane przez prokuraturę. Przez ostatnie lata życia kreator mody był związany z partnerem Kamilem, jednak aż 18 lat spędził u boku Rafała Grabiasa.

Bohaterowie "Królowych życia" jakiś czas temu się rozstali, ale nie udało im się zrobić tego w pokojowej atmosferze. Wzajemnie obrzucali się oskarżeniami, jednak w obliczu śmierci dawne niesnaski poszły w zapomnienie. Pogrążony w żałobie były partner publikował w sieci ich wspólne stare zdjęcia, a wirtualna społeczność wieszczyła, że panów mimo wszystko wciąż łączyła wielka miłość. Czy podobnie sądzi gwiazda Polsatu i kultowych "Gliniarzy"?

Śmierć Gabriela Seweryna. Szpital wydał nowe oświadczenie, niepokojące wieści wyszły na jaw

Gwiazda Polsatu stanęła w obronie nowego partnera Gabriela Seweryna

Znana z serialu "Gliniarze" Ewelina Ruckgaber nie mogła patrzeć na to, jak dotychczasowy luby Gabriela Seweryna obarczany jest winą za śmierć artysty. Na jego profilu na Instagramie pojawiło się wiele okrutnych komentarzy, które zakrawały na nieuzasadniony hejt. Aktorka postanowiła stanąć w jego obronie.

Trochę dużo jest negatywnych komentarzy odnośnie Kamila... Szkoda... Tzn. nie wiedziałam, że tak dużo osób uważa, że to on sprowadzał Gabriela na złą drogę. Ja widziałam w nich zakochanych ludzi.  I przede wszystkim liczyłam się ze zdaniem Gabriela, że go kocha i że chce uszanowania jego decyzji - oznajmiła.

Jej reakcja również nie spotkała się z entuzjazmem wirtualnej społeczności. Przejęta celebrytka uznała więc za stosowne, by zdradzić, o czym niedawno poinformował ją zmarły 56-latek. Chodziło o Rafała Grabiasa.

Ewelina Ruckgaber
Gwiazda Polsatu znała Gabriela Seweryna. Zdradziła, co mówił jej na temat Rafała Grabiasa. Fot. Kapif 

Ruckgaber usłyszała od Gabriela Seweryna mocne słowa o jego byłym partnerze

Ewelina Ruckgaber nie ukrywała, że ma inne zdanie niż większość użytkowników sieci na temat relacji, jaka łączyła Gabriela Seweryna z byłym towarzyszem. Wyjaśniła, że swoje poglądy oparła na słowach samego zainteresowanego, z którym łączyła ją przyjaźń.

Starałam się nie wypowiadać w tym temacie, bo już sporo hejtu zebrałam, ale gdy ostatni raz widziałam się z Gabrielem, to powiedział mi jasno i wprost: “Ewelina! Ja nie chce mieć kontaktu z tym człowiekiem! On zniszczył mi życie. Kocham mojego partnera Kamila i błagam, jak spotkasz Rafała, to do niego nie podchodź”. To są jego słowa. Może warto byłoby je uszanować... - tłumaczyła na łamach Świata Gwiazd.

Bohaterka serialu Polsatu  dodała, że nie boi się hejtu i jedynie zacytowała, co usłyszała od utraconego przyjaciela. Zaapelowała również, by nie ferować zadnych wyroków uderzających w kogokolwiek.

Był dorosłym człowiekiem, więc się nie "wpierdzielałam". Każdy ma swoje życie i prowadzi je w taki sposób, w jaki chce. Gdyby mi ktoś mówił, że mam zerwać ze swoim facetem to pewnie też reagowałabym agresywnie, bo nie lubię, jak ktoś wtrąca się w moje życie - podsumowała. Zaskoczeni?

Źródło: Świat Gwiazd

Tagi: gwiazdy Polsat