Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Fani śp. Gabriela Seweryna atakują jego partnera. Padają mocne słowa: "Wykończyłeś Gabriela"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 29.11.2023 17:15

Fani śp. Gabriela Seweryna atakują jego partnera. Padają mocne słowa: "Wykończyłeś Gabriela"

Gabriel Seweryn
Fani śp. Gabriela Seweryna atakują jego partnera. Fot. Instagram @gabriel_seweryn

Gabriel Seweryn przez 18 lat swojego życia był związany z Rafałem Grabiasem, z którym występował w programie “Królowe życia”. Ich relacja rozpadła się, a u boku zmarłego projektanta trwał Kamil Bieła. Zbulwersowani niespodziewaną śmiercią internauci to właśnie na nim skupili krytykę i skierowali wobec niego kilku mocnych zarzutów. Słusznie?

Gabriel Seweryn o związku z nowym partnerem

Rozstanie Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa było przykrą niespodzianką dla fanów, którzy czujnie śledzili ich losy w show TTV. Niestety, panom nie udało się zerwać w zgodzie, a o wzajemnym rozgoryczeniu i pretensjach otwarcie mówili w wywiadach.

Niestety, wciąż spotykam się z sytuacjami, z których wynika, że mój były partner nie może pogodzić się z faktem, że nie jesteśmy już razem. Kamil wniósł w moje życie radość, bez niego byłbym pewnie sfrustrowanym starszym panem. Narzekałbym na wszystko i marudził. A tak jestem pełen wigoru i chęci do życia - mówił jakiś czas temu projektant w rozmowie z portalem My Glogow.

"Polski Versace" nie ukrywał, że jego życie po związaniu się z nowym partnerem nabrało jaśniejszych barw. O lubym wypowiadał się w samych superlatywach, doceniając go za przedsiębiorczość i zmysł biznesowy, czego miało brakować jego poprzednikowi.

Kamil też pracuje i na pewno jest bardziej skuteczny w zarabianiu pieniędzy od mojego poprzedniego partnera. Na razie pracujemy tu, ale niewykluczone, że wyjedziemy z Polski. Są kraje, gdzie mój talent i praca będą bardziej docenione. Niestety, pod tym względem polska mentalność nie wypada najlepiej - zapewniał. 

Czy rzeczywiście ich relacja była aż tak udana? Internauci poddali tę tezę pod dyskusję, jednocześnie nie stawiając Kamila Bieły w pozytywnym świetle. Dlaczego?

Do prokuratury w nocy trafiły aż dwa maile ws. śmierci Gabriela Seweryna. "Dopiero teraz się z nimi zapoznajemy"

Gabriel Seweryn na ostatnim nagraniu. Oburzające zachowanie partnera

Gabriel Seweryn do ostatnich godzin przed śmiercią pozostawał aktywny w sieci. Na łamach jego mediów społecznościowych można znaleźć nagranie, na którym oburzony pokazuje, jak karetka nie udzieliła mu pomocy. W tych trudnych chwilach towarzyszył mu partner, który według fanów nie wykazał się wystarczającą empatią wobec odrzuconego pacjenta.

Gdy przestraszony gwiazdor TTV otwarcie skarżył się na ból w klatce piersiowej i nawoływał partnera, by jeszcze raz wezwał pomoc, ten w opinii widzów miał być obcesowy, a nawet niemiły. To jednak nie wszystko, co mieli mu do zarzucenia. Jakie oskarżycielskie słowa padły na profilu partnera zmarłego artysty na Instagramie?

Fani śp. Gabriela Seweryna atakują jego partnera. "Wykończyłeś Gabriela"

Fani Gabriela Seweryna dziwili się, dlaczego chłopak jest dla niego aż tak nieprzyjemny. Gdy media obiegła ponura wieść o zgonie, te pretensje jeszcze bardziej przybrały na sile. Część wirtualnej społeczności zaopiniowała nie tylko ten nieszczęśliwi wpadek, ale także nieznane kulisy łączącej ich trudnej miłości.

  • Gabriel zrobił ogromny błąd wpuszczając Cię do swojego życia. Rafał w życiu by nie pozwolił, by tak cierpiał
  • Ten "związek" to był początek końca Gabriela. Ściągałeś go w dół, byłeś z nim tylko dla swoich korzyści
  • Wykończyłeś Gabriela. Gabriel był bardzo dobrym człowiekiem, miał wszystko i na wszystko mógł sobie pozwolić. Gdy Ciebie tylko poznał, powoli zaczął wszystko tracić, a ty znalazłeś sobie sponsora
  •  On Ciebie nigdy nie obchodził! Tak naprawdę to tylko Rafał się o niego troszczył i to Rafał był jego wielką miłością. Mam nadzieje, że rodzina zabezpieczy wszystko i nie będziesz miał dostępu do jego rzeczy i mieszkania, bo wszystko sprzedasz
  • Kamil doprowadził do upadku Gabriela i wszyscy, którzy znali osobiście ich, namawiali Gabrysia żeby go zostawił - czytamy w mediach społecznościowych.

Nie da się ukryć, że krytyka części internautów zakrojona jest na szeroką skalę, a w kilku przypadkach ma znamiona nieuzasadnionego hejtu. Taki obrót sprawy nie wszystkim się podoba, jednak komentarze łagodząca tę burzę należą do mniejszości.

Jestem przerażona z jaką łatwością przychodzi ludziom oceniać tę sytuację. Ludzie reagują różnie w stresowych sytuacjach- nerwami, agresją czy paragelią. (…). Nie kopcie leżącego - zaapelowała jedna z zaskoczonych użytkowniczek sieci. 

Jak sądzicie, czy zarzuty wobec pogrążonego w żałobie partnera Gabriela Seweryna rzeczywiście są nie na miejscu?

Źródło: My Glogow