Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Gwiazda Polsatu publicznie zwróciła się do partnera Gabriela Seweryna! Dramatyczna prośba
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 29.11.2023 13:36

Gwiazda Polsatu publicznie zwróciła się do partnera Gabriela Seweryna! Dramatyczna prośba

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn i Ewelina Ruckgaber
Ewelina Ruckgaber wspomina zmarłego Gabriela Seweryna/AKPA, Instagram: @ewelinaruckgaber_official

28 listopada cała Polska była wstrząśnięta zaskakującą informacją o śmierci Gabriela Seweryna, jednej z gwiazd uwielbianego przez widzów programu "Królowe życia". W ostatnich chwilach życia celebryta opublikował nagranie, w którym rozpaczliwie wołał o pomoc.

Śmierć Gabriela Seweryna zaskoczyła wszystkich. Jego bliscy nie mogą w nią uwierzyć

Film, który pojawił się w serwisie Instagram, dobitnie pokazuje, że Gabriel Seweryn był świadom tego, że coś złego się z nim dzieje. Projektant trzymał się za klatkę piersiową i skarżył się na ból i problemy z oddychaniem. Wprost mówił, że jeśli ktoś mu nie pomoże to "umrze". Niestety członkowie zespołu medycznego, który przyjechał na wezwanie do celebryty, mieli odmówić mu ponoć udzielenia pomocy. W tej sprawie pojawiło się oświadczenie.

Nie było odmowy przyjęcia. Zespół był na miejscu i chciał udzielić pomocy, ale z uwagi na agresję i grożenie zespołowi ratownictwa medycznemu przez pacjenta i osoby będące na miejscu, zespół nie podjął czynności. Interwencja policji była z uwagi na to, że zespół czuł się zagrożony z powodu gróźb pacjenta i osób będących na miejscu. Tam prawdopodobnie było kilka osób - zdradził rzecznik pogotowia ratunkowego w Legnicy - przekazał rzecznik pogotowia ratunkowego w Legnicy w rozmowie z portalem "Fakt.pl".

"Zawiadamiamy prokuraturę"! Nagłe oświadczenie po śmierci Gabriela Seweryna. Interwencja z niespodziewanej strony

Przyjaciółka Gabriela Seweryna opublikowała dramatyczną prośbę

Śmierć 56-latka zaskoczyła wszystkich i poruszyła osoby z szeroko rozumianego show-biznesu. Jedną z gwiazd, które wydawały się szczególnie poruszone przedwczesnym zgonem gwiazdy TTV była Ewelina Ruckgaber, którą widzowie doskonale znają z polsatowskiego serialu "Gliniarze".

Aktorka w mediach społecznościowych opublikowała komentarz, w którym zwróciła się bezpośrednio do Kamila, czyli 30-letniego partnera zmarłego celebryty. W krótkim wpisie zadała wiele pytań, co tylko potwierdza to, jak mocno musiała być poruszona przedwczesną śmiercią 56-latka.

Kamil, co się stało? Co się wydarzyło... ? On był chory? Było coś, o czym nie wiedzieliśmy? Napisz, proszę... P.S. Ogromne wyrazy współczucia... Mam nadzieję, że dasz radę... - czytamy w komentarzu od aktorki.

Ewelina Ruckgaber komentarz
Instagram: @ewelinaruckgaber_official

Ewelina Ruckgaber wspomina zmarłego Gabriela Seweryna

Niedługo później na Instagramie pojawiły się również dwie relacje, które poświęcone były tragicznie zmarłemu koledze. W pierwszym z nich pozuje obok Gabriela Seweryna i jego partnera. Relacje opatrzyła komentarzem: "Zdjęcie sprzed dwóch lat... ileż planów było wtedy do zrealizowania".

Ewelina Ruckgaber komentarz
Instagram: @ewelinaruckgaber_official

Na drugiej relacji widzimy selfie aktorki, która zwróciła się w podpisie bezpośrednio do, jak się domyślamy, zmarłej gwiazdy TTV.

Kiedyś powiedziałam Ci, że nie będę udawać, że byłeś święty i że przyjdzie ten moment i się odpalę. I wiesz co... ? Odechciało mi się... chciałabym, żebyś żył... - napisała w relacji gwiazda "Gliniarzy".

Ewelina Ruckgaber komentarz
Instagram: @ewelinaruckgaber_official