Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rafał Grabias żegna Gabriela Seweryna. Spędzili razem wiele lat
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 29.11.2023 07:54

Rafał Grabias żegna Gabriela Seweryna. Spędzili razem wiele lat

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
Rafał Grabias żegna Gabriela Seweryna/KAPIF

Śmierć Gabriela Seweryna z "Królowych życia" była dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Jako pierwszy informację o nagłym odejściu celebryty podał portal glogow.naszemiasto.pl. Celebrytę, który zmarł we wtorek 28 listopada, pożegnał jego wieloletni partner.

Gabriel Seweryn nie żyje. Celebrytę pożegnał jego były partner

Śmierć Gabriela Seweryna budzi mnóstwo kontrowersji. Przypomnijmy, że zaledwie kilka godzin przed jego zgonem w sieci pojawiło się niepokojące nagranie, na którym słychać zapłakanego projektanta, który prosił o pomoc i skarżył się, że ma problemy z oddychaniem.

Znany głogowski projektant miał niedługo później trafić na Szpitalny Oddział Ratunkowy z powodu bólu zlokalizowanego w klatce piersiowej. Niestety doszło do nagłego zatrzymania krążenia i pomimo długiej reanimacji nie udało się uratować życia celebryty. Gabriel Seweryn zmarł w wieku zaledwie 56 lat.

Około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia […] Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny - wyjaśniła rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego, Ewa Todorov.

Gabriel Seweryn przed śmiercią prowadził transmisję na żywo. Mówił o złym stanie zdrowia. "Mnie to dusi, ja naprawdę umrę!"

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn rozstali się w 2021 roku

Gwiazdę "Królowych życia" żegnają w mediach społecznościowych zarówno mnie tylko jego fani i osoby związane z programem, który rozsławił go na całą Polskę, ale również jego były partner - Rafał Grabias.

Mężczyźni tworzyli jedną z najpopularniejszych jednopłciowych par w Polsce. To właśnie u boku Rafała Grabiasa Gabriel Seweryn zadebiutował w programie "Królowe życie". W 2021 roku ogłosili rozstanie, co było dużym zaskoczeniem dla ich fanów. Nie było też tajemnicą, że partnerzy nie rozeszli się w najlepszych stosunkach.

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
KAPIF

Rafał Grabias pożegnał Gabriela Seweryna. Opublikował poruszający post

We wtorkowy wieczór Rafał Grabias dołączył do grona sław, które pożegnały zmarłego projektanta. Mężczyzna w krótkim wpisie odniósł się do nagłej śmierci byłego partnera. Na Instagramie opublikował zdjęcie Gabriela, które podpisał zaledwie jednym słowem: Żegnaj.

Internauci pod zdjęciem napisali mnóstwo komentarzy, w których wyrażali swoje wsparcie dla celebryty i składali mu kondolencje. Choć mężczyźni nie byli razem od 2 lat to z pewnością informacja o śmierci byłego partnera byłą dla Rafała Grabiasem potężnym ciosem.

- "Trzymaj się. Wiem, że kochałeś prawdziwą miłością, a nie na pokaz", "Piękny gest ze strony Pana Rafała!!! Bardzo mi przykro Proszę przyjąć najszczersze kondolencje", "Spoczywaj w spokoju, a Tobie Rafał nikt nie odda cierpienia, trzymaj się mocno", "Byliście wspaniałą parą. Bardzo mi przykro wyrazy współczucia. Masz piękne wspomnienia", "Szacunek Panie Rafale, w końcu byliście kupę lat razem, wielka szkoda" - piszą poruszeni fani pod postem Rafała Grabiasa na Instagramie.