Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Laluna w poruszających słowach pożegnała Gabriela Seweryna. Razem występowali w "Królowych życia"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 28.11.2023 23:04

Laluna w poruszających słowach pożegnała Gabriela Seweryna. Razem występowali w "Królowych życia"

Gabriel Seweryn, Laluna
Laluna w poruszających słowach pożegnała Gabriela Seweryna, fot. AKPA, instagram.com/lala_laluna_official

Nie żyje Gabriel Seweryn, lubiany przez widzów uczestnik "Królowych życia". Zmarł niespodziewanie we wtorek 28 listopada 2023 roku w wieku 56 lat. Jego śmierć wstrząsnęła wieloma osobami, w tym znaną z programu TTV Laluną. Celebrytka zdecydowała się na emocjonalny wpis.

Nie żyje Gabriel Seweryn

Jak we wtorek wieczorem portal glogow.naszemiasto.pl przekazał, że zmarł Gabriel Seweryn, charyzmatyczny projektant, którego widzowie poznali dzięki jego udziałowi w “Królowych życia”. Jak poinformowała portal rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego, Ewa Todorov, celebryta miał trafić na szpitalny oddział ratunkowy w godzinach popołudniowych. Przyczyną jego pobytu w placówce miał być doskwierający ból w klatce piersiowej.

Po podaniu leków i podłączeniu płynów, jego stan się poprawił. Niestety niespodziewanie doszło do nagłego zatrzymania krążenia, a podjęta reanimacja nie przyniosła oczekiwanego skutku, nie przywracając jego funkcji życiowych.

Nie żyje Gabriel Seweryn z "Królowych życia". Zmarł w szpitalu w wieku 56 lat

Internauci żegnają Gabriela Seweryna

Gabriel Seweryn dzięki swojemu poczuciu humoru i charyzmie, potrafił zjednać sobie ludzi. Tak również stało się z widzami “Królowych życia” - niemal od razu pokochali “Versace z Głogowa”. Zdobył również ogromną rozpoznawalność, która przełożyła się na ilość obserwujących na Instagramie, wynoszącą ponad 200 tysięcy osób. 

Celebryta starał się utrzymywać z nimi stały kontakt, zamieszczał zdjęcia, nagrania, prowadził transmisje na żywo, opowiadał o swojej codzienności, radościach i problemach. Dlatego też jego niespodziewana śmierć była dla fanów ogromnym ciosem. Nie dowierzali, że Gabriel Seweryn, który zaledwie kilka godzin wcześniej prowadził transmisję na żywo, nie żyje.

Upust swoim emocjom dali w sieci, tuż pod fotografiami, które w ostatnim czasie znalazły się na profilu uczestnika “Królowych życia”. Wyrazili w nich swój ból, szok i niedowierzanie. Nie ukrywali swojego smutku po usłyszeniu zatrważającej informacji.

  • Leć, kolorowy ptaku.
  • Żegnaj, Gabryś, odpoczywaj w pokoju.
  • Zdecydowanie za wcześnie.
  • Za szybko odszedłeś z tego świata.
  • Gabriel, za wcześnie. Twoje serce było cudowne, pełne pasji, miłości, marzeń i życia. Zapłaciło za to wysoką cenę. Teraz Aniołom dasz te białe i piękne dzieła. I nie zapomnij tam się pięknie uśmiechać jak zawsze - czytamy w komentarzach.
Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn nie żyje, fot. AKPA

Laluna przejęta śmiercią Gabriela Seweryna

Nie tylko fanów “Versace z Głogowa” zasmuciła niespodziewana śmierć projektanta. Również jego najbliżsi, przyjaciele i znajomi są przejęci tym, co wydarzyło się dzisiejszego wieczora. Choć czasem wiał mu wiatr w oczy, to jednak miał przy sobie osoby, które całym sercem wspierały go w działaniach i decyzjach, jakie podejmował.

Na szczery gest zdecydowała się także Laluna, która wraz z Gabrielem Sewerynem występowała w “Królowych życia”. Jego śmierć również ją poruszyła. Celebrytka postanowiła na InstaStories zamieścić krótki, choć bardzo smutny i emocjonalny wpis. Przy okazji ma radę dla innych osób.

Laluna
Instagram @lala_laluna_official; Laluna żegna zmarłego Gabriela Seweryna
Laluna
Instagram @lala_laluna_official; Laluna żegna zmarłego Gabriela Seweryna

Źródło: glogow.naszemiasto.pl