Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska i Damian Michałowski wyprowadzeni z równowagi
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 24.03.2023 10:02

"Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska i Damian Michałowski wyprowadzeni z równowagi

None
KAPiF

W programie "Dzień dobry TVN" doszło ostatnio do sytuacji, która wyjątkowo zdenerwowała prowadzących. Paulina Krupińska i Damian Michałowski zwrócili uwagę kolegom z planu. 

"Dzień dobry TVN". Poranne wydanie wywołało sporo emocji

W programach nadawanych na żywo nie brakuje niespodziewanych zwrotów akcji. Bywają sytuacje, które wymagają natychmiastowej reakcji. Tak też wydarzyło się podczas jednego z ostatnich wydań "Dzień dobry TVN". 

Całe zamieszanie wywołał hałas, spowodowany przez kolegów z pracy Pauliny Krupińskiej i Damiana Michałowskiego. Na szczęście prowadzący w porę zareagowali, ustawiając przyjaciół do pionu. Wszystko po to, żeby gość w studiu mógł poczuć się komfortowo.

"Dzień dobry TVN". Damian Michałowski upomniał kolegów z planu

Podczas jednego z wydań śniadaniówki Daria Ładocha razem z Jakubem Kuroniem zaczęli hałasować. Ich zachowanie sprawiło wprowadziło zamęt w rozmowie z zaproszoną ekspertką. Kobieta, która opowiadała o atopowym zapaleniu skóry, nie mogła usłyszeć zadawanych przez prowadzących pytań. 

- Czy państwo Ładocha i Kuroń mogliby się trochę uspokoić? Widać, że to wszystko jest na żywo - powiedział nieco poddenerwowany Damian Michałowski.

"Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska obróciła sytuację w żart

Głos postanowiła zabrać również współprowadząca program. Paulina Krupińska w typowym dla siebie stylu obróciła całą sytuację w żart. 

- Widać, że nie cierpią na atopowe zapalenie skóry - dodała.