Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Lawina komentarzy po odcinku "Dzień Dobry TVN". Nowe prowadzące pod ostrzałem krytyki. O co poszło?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 03.12.2023 15:40

Lawina komentarzy po odcinku "Dzień Dobry TVN". Nowe prowadzące pod ostrzałem krytyki. O co poszło?

Dzień dobry TVN
Lawina komentarzy po odcinku "Dzień Dobry TVN". Fot. Instagram @dziendobrytvn

Po miesiącach spekulacji, plotek i domysłów przed kamerami “Dzień Dobry TVN” zaprezentowała się nowa prezenterska para. Niestety, nie wszystkim widzom ta zmiana przypadła do gustu, a o swoim niezadowoleniu nie omieszkali dać znać w sieci. Krytycy szczególną uwagę zwrócili na jedną zasadniczą kwestię. Komu nie udało się zrobić dobrego pierwszego wrażenia?

Zmiana warty w "Dzień Dobry TVN"

Kadrowa rewolucja w "Dzień Dobry TVN" powoli odchodzi w zapomnienie, a widzowie jakby nie pamiętali o Agnieszce Woźniak-Starak, Małgorzacie Rozenek i innych gwiazdach, które musiały pożegnać się z pracą z dnia na dzień.

Choć do ostatnich chwil domniemywano, kto je zastąpi, ta wiedza była trzymana w ścisłej tajemnicy. Spekulowano, że może to być Hubert Urbański, Piotr Kraśko, a nawet Kinga Rusin. Prawda wyszła na jaw dopiero niedzielnego poranka. Na kogo zatem postawiono?

Ale nowiny w "Dzień dobry TVN", Krupińska przekazała: "po wielu miesiącach starań nasza rodzina się powiększa"

Nowa para w "Dzień Dobry TVN" została huczne przywitana

Od kilku dni nowy duet "Dzień Dobry TVN" był zapowiadany z wielką pieczołowitością. Dzień przed debiutem w porannym paśmie na Instagramie udostępniono zapowiedź, która miała rozzuchwalić ciekawskich internautów. I rzeczywiście tak się stało.

W niedzielę tuż po 7:45 Paulina Krupińska i Damian Michałowski mieli przyjemność przywitać na swojej kanapie nowe gościnie. Wówczas okazało się, że wszelkie typy "tajnych" informatorów były błędne. Nikt nie spodziewał się, że nowa dyrektorka programowa, Lidia Kazen, zdecyduje się na kobiecą i mało znaną parę. Kogo tak uroczyście przedstawiono i jak dziennikarki sprawdziły się podczas swoich pierwszych "pięciu minut" na antenie?

Dzień dobry TVN
Lawina komentarzy po odcinku "Dzień Dobry TVN". Fot. Instagram @dziendobrytvn

Nowe prowadzące "Dzień dobry TVN". Anna Senkara i Sandra Hajduk

Do prezenterskiej obsady "Dzień Dobry TVN" oprócz Doroty Wellman i Marcina Prokopa, wspomnianych Pauliny Krupińskiej i Damiana Michałowskiego, Krzysztofa Skórzyńskiego i Ewy Drzyzgi dołączyły… Anna Senkara i Sandra Hajduk. 

Nowe twarze śniadaniówki TVN zostały przywitane brawami, a później miały okazję przeprowadzić pierwsze rozmowy z gośćmi. Po wszystkim w sieci pojawiły się mało przychylne oceny. Kwestią, która powtarzała się w komentarzach, było dobranie dziennikarek tej samej płci, co w mniemaniu użytkowników sieci jest pomysłem nudnym.

  • Moim zdaniem totalnie nietrafiony wybór, do tego team dwóch kobiet jest zwykle nużący i się nie sprawdza...
  • Uważam że można było dokonać lepszego wyboru.
  • Pani Anna Senkara jest słabą prowadzącą co udowodniła podczas "Dzień Dobry Wakacje" i festiwal w Sopocie, na którym krzyczała jak z mównicy sejmowej. Ma też wadę wymowy i nie potrafi sklecić zdania.
  • Doświadczenie uczy że najlepiej sprawdzają się pary mieszane. Tu znowu TVN stawia na dwie panie i nie uczy się na błędach. Obie panie temperamentne, więc ciekawe jak to się sprawdzi i czy nie będą sobie przeszkadzać i wzajemnie zazdrościć. Ale to się dopiero okaże, czy taki duet się sprawdzi. Mnie Sandra i Anna nie przekonują.
  • Mam mieszane uczucia. Panią Anię Senkare lubię, ale nie wiem, czy w tak dużych dawkach - czytamy na Instagramie.

Jak sądzicie, czy ta surowa krytyka rzeczywiście jest uzasadniona? Kolejny raz, gdy Sandra Hajduk i Anna Senkara pojawią się w roli gospodyń już 6 grudnia - oby wtedy udało im się rozwiać wszelkie wątpliwości. A Wam jak się spodobały?