Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "Drgawki, ból głowy, niemoc". Przykre wieści o Eli Romanowskiej. Informacje o jej stanie spłynęły nagle i niespodziewanie
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 03.12.2023 10:22

"Drgawki, ból głowy, niemoc". Przykre wieści o Eli Romanowskiej. Informacje o jej stanie spłynęły nagle i niespodziewanie

Elżbieta Romanowska
Instagram @elaromanowska; Przykre wieści o Eli Romanowskiej

Ostatni czas nie rozpieszcza Elżbiety Romanowskiej. Jeszcze niedawno w sieci można było znaleźć mnóstwo nieprzychylnych komentarzy, w których internauci nie ukrywali swojego niezadowolenia z powodu jej nowego zajęcia, jakim było objęcie stanowiska nowej gospodynie “Naszego nowego domu”. Choć aktorka z optymizmem patrzyła w przyszłość, niespodziewana choroba pokrzyżowała jej plany.

Elżbieta Romanowska ujęła widzów swoim optymizmem

Elżbieta Romanowska, choć jest posiadaczką dużego dorobku artystycznego, to jednak dużą popularność przyniosła rola Joli Pietrek w kultowym “Ranczo”. Dzięki tej produkcji zyskała ogromną sympatię widzów. Jej urok i szczery uśmiech, który wokół wszystkim rozsyła, zapewne również się do tego przyczyniły. Nie ukrywa, że jest optymistką.

U mnie szklanka zawsze jest do połowy pełna, a nie pusta. Nawet w trudnych momentach staram się znaleźć coś dobrego, oczywiście na tyle, na ile jest to możliwe. Optymizm to chyba taki mój znak rozpoznawczy - powiedziała aktorka w rozmowie z “PAP Life”. 

Nasz nowy dom: Matka uciekła od chorego dziecka: "Dlaczego mama mnie nienawidzi?" To dopiero początek dramatu

Elżbieta Romanowska objęła stanowisko gospodynie "Nasz nowy dom"

Ostatnie miesiące na pewno wystawiły na próbę optymizm Elżbiety Romanowskiej. Wszystko za sprawą posady, jaką niedawno otrzymała. Po zwolnieniu Katarzyny Dowbor z “Naszego nowego domu” została nową gospodynią programu. Niestety nie wszystkim ta decyzja przypadła do gustu.

Internauci nawet nie próbowali ukrywać swojego rozgoryczenia. Nie potrafili zrozumieć, dlaczego ktokolwiek miałby zmienić prowadzącą, która tę funkcję pełniła od samego początku trwania formatu. Nie byli w stanie wyobrazić sobie, że ktoś mógłby ją zastąpić. A gdy ogłoszono, że to miejsce zajmie Elżbieta Romanowska, niemal natychmiast w sieci rozpętała się burza. 

Porównania zawsze były, będą i są. Tego nie unikniemy. Szczególnie jeżeli wchodzi się w projekt, który od bardzo długiego czasu istniał i funkcjonował. I pewnie takie porównania jeszcze będą […] Ja staram się robić swoje po swojemu. Jestem inną osobą, innym człowiekiem i tu nie ma gotowego scenariusza - powiedziała aktorka w rozmowie z “Onetem”.

Choć widzowie początkowo do nowych odcinków “Nasz nowy dom” podchodzili z dystansem, to ostatecznie przekonali się do Elżbiety Romanowskiej i jej sposobu prowadzenia programu, a ilość nieprzychylnych komentarzy zdecydowanie się zmniejszyła. A Wam podoba się nowa gospodyni programu?

Elżbieta Romanowska jest chora. Trzeba było odwołać spektakle

Elżbieta Romanowska zazwyczaj rzadko mówi na tematy prywatne, a chętniej skupia się na tych związanych z pracą. Jest aktywna w social mediach i utrzymuje regularny kontakt ze swoimi fanami. Tym razem wykorzystała Instagrama, by zdradzić kilka szczegółów dotyczących jej stanu zdrowia. Aktorka nie miała jednak dobrych wieści dla swoich obserwatorów.

No dawno mnie tak choróbsko nie powaliło. Dwa dni wyjęte z życiorysu. Odwołane spektakle. Temperatura ponad 39,5, drgawki, ból głowy i ogólna niemoc - napisała w sieci.

Na szczęście Elżbieta Romanowska powoli wraca do zdrowia. Wyjawiła, że w chorobie znalazła sprzymierzeńców, a są nimi: trzydniowy antybiotyk, pomidorowa, którą otrzymała od mamy, a także duże ilości herbaty z sokiem malinowym.

Elżbieta Romanowska
Instagram @elaromanowska;Przykre wieści o Eli Romanowskiej
Elżbieta Romanowska
Instagram @elaromanowska;Przykre wieści o Eli Romanowskiej

Źródło: Onet, Instagram