Rozrywka.Goniec.pl > Elżbieta Romanowska

Elżbieta Romanowska

Elżbieta Romanowska
18.02.2024 14:59 Romanowska składa życzenia mężowi? To znana twarz

Elżbieta Romanowska do tej pory przedkładała gonitwę za sławą nad zmianę stanu cywilnego. Czyżby to właśnie się zmieniło? Gwiazda Polsatu opublikowała w sieci zaskakujące zdjęcie, przy którym padło słowo mąż. W czyich uściskach się pokazała?

Elżbieta Romanowska smukła jak antylopa
05.02.2024 20:16 Elżbieta Romanowska smukła jak antylopa. Na tych zdjęciach trudno ją rozpoznać!

Elżbieta Romanowska kojarzona jest przede wszystkim z roli w kultowym polskim serialu “Ranczo”. Teraz w wyniku perturbacji w Telewizji Polskiej wylądowała jako prowadząca program “Nasz nowy dom” i zastąpiła w tym Katarzynę Dowbor. Aktorka od zawsze dumnie pokazuje swoją sylwetkę i nie wstydzi się jej. Jak wyglądała kiedyś? Była smukła jak antylopa…

Elżbieta Romanowska, Katarzyna Dowbor
02.02.2024 10:40 Elżbieta Romanowska przerwała wywiad po pytaniu o Katarzynę Dowbor. Tak zareagowała

Ostatnimi czasy zawirowania w telewizji sprawiają, że ze stacją żegnają się kolejni prowadzący i prezenterzy, a na ich miejsca przychodzą nowi. Tak samo było z programem “Nasz nowy dom”, który przez dziesięć lat był prowadzony przez Katarzynę Dowbor, a od niedawna rolę gospodyni przejęła Elżbieta Romanowska. W ostatnim wywiadzie prezenterka została zapytana o swoją poprzedniczkę. Swoim zachowaniem pokazała, że nie chce o niej rozmawiać. 

Elżbieta Romanowska
26.01.2024 08:04 Wielkie zmiany w "Nasz nowy dom". Tego widzowie się nie spodziewali, tajemnicę trzymano do samego końca

Wygląda na to, że telewizyjne zmiany dotknęły nie tylko TVP, ale również Polsat oraz jego flagowy program “Nasz nowy dom”. Władze stacji postawiły na odważny krok. Co z dalszą emisją formatu, którego nową gospodynią została Elżbieta Romanowska?

Elżbieta Romanowska
03.12.2023 10:22 "Drgawki, ból głowy, niemoc". Przykre wieści o Eli Romanowskiej. Informacje o jej stanie spłynęły nagle i niespodziewanie

Ostatni czas nie rozpieszcza Elżbiety Romanowskiej. Jeszcze niedawno w sieci można było znaleźć mnóstwo nieprzychylnych komentarzy, w których internauci nie ukrywali swojego niezadowolenia z powodu jej nowego zajęcia, jakim było objęcie stanowiska nowej gospodynie “Naszego nowego domu”. Choć aktorka z optymizmem patrzyła w przyszłość, niespodziewana choroba pokrzyżowała jej plany.

Elżbieta Romanowska i Maciej Dowbor
01.12.2023 13:56 Posadzili Romanowską obok Dowbora i wtedy się zaczęło! Nieprzyjemna sytuacja na świątecznym spotkaniu Polsatu

Zastąpienie Katarzyny Dowbor przez Elżbietę Romanowską w "Nasz Nowy Dom" to jedna z najbardziej zaskakujących decyzji, której dokonano w ciągu ostatnich lat. Mama Macieja Dowbora przez lata była twarzą programu, a widzowie uwielbiali jej podejście do bohaterów programu. Niestety, ktoś uznał, że obsadę formatu trzeba nieco odmłodzić, co dodatkowo rozjuszyło wiernych widzów.

Nasz nowy dom
19.11.2023 18:01 Będzie kolejna zmiana w programie "Nasz nowy dom"? Fani oniemieli na wieść o nowym sezonie. Powróci Dowbor?

Pierwszy sezon "Nasz nowy dom" z udziałem Elżbiety Romanowskiej powoli dobiega końca. Polsat uznał, że to doskonały moment, by podjąć decyzje dotyczącego kolejne edycji. Czy aktorka znów zostanie do niego zaproszona, czy stacja o powrót poprosi Katarzynę Dowbor? Zaskakujące wieści.

Nasz nowy dom
16.11.2023 19:06 Nasz nowy dom: Dziewczynka przeszła piekło, uratowali ją dziadkowie. Mieszkają jak w piwnicy

“Nasz nowy dom” wzbudza ogromne emocje, a wszystko za sprawą tragedii rodzinnych, jakie przeżywają uczestnicy programu, Tym razem ekipa remontowa znajdzie się u państwa Jolanty i Jana, którzy wychowują piętnastoletnią wnuczkę w maleńkim domu w Bartoszycach. Czy uda się wygospodarować tam miejsce, w którym nastolatka miałaby swój kąt?

Nasz nowy dom: Matka uciekła od chorego dziecka: Fot. Polsat / kadr z programu "Nasz nowy dom", prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat Box Go
09.11.2023 18:00 Nasz nowy dom: Matka uciekła od chorego dziecka: "Dlaczego mama mnie nienawidzi?" To dopiero początek dramatu

W najnowszym odcinku "Nasz nowy dom" Elżbieta Romanowska odwiedziła Konstancin-Jeziornę. Poznała tam historię trzech mężczyzn, których złączyły przeciwności losu. Jednego z nich matka zostawiła, gdy okazało się, że jest chory. Oto co wydarzyło się w 298 odcinku przeboju Polsatu.

Elżbieta Romanowska
01.11.2023 09:00 Ela Romanowska nie do poznania. Właśnie wyciekły zdjęcia, które przyprawiają o zawrót głowy. To naprawdę ona?!

Elżbieta Romanowska to lubiana aktorka, o której zrobiło się wyjątkowo głośno, gdy postanowiono zastąpić nią Katarzynę Dowbor w programie "Nasz nowy dom". Nowe wyzwania sprawiły, że gwiazda postanowiła nieco zmienić swoje życie.

Polsat nie pokazał, co Romanowska zrobiła w "Nasz nowy dom"
19.10.2023 13:31 Polsat nie pokazał, co Romanowska zrobiła w "Nasz nowy dom". Ta rodzina będzie o tym pamiętała do końca

Elżbieta Romanowska w "Nasz nowy dom" obdarowuje uczestników prezentami. Tuż przed ich wejściem do wyremontowanego domu kładzie tam kwiaty, naczynia oraz inne gospodarskie i ułatwiające życie gadżety. Aktorka tym razem postanowiła nie kończyć hojności na kolejnym zestawie doniczek. To, co zafundowała bohaterom 294. odcinka "Nasz nowy dom", z pewnością złotymi zgłoskami zapisze się w kartach historii programu. A rozradowana rodzina zapamięta ten moment na całe życie. Jaki niecny plan zrealizowała Elżbieta Romanowska?

Facebook.com/Nasz nowy dom, Romanowska w "Nasz nowy dom"
11.10.2023 18:07 Zalana łzami Romanowska w programie "Nasz nowy dom"! Padły mocne słowa, tak trudnego remontu już dawno nie było

"Nasz nowy dom" to popularny program Polsatu, w którym ekipa formatu remontuje domy ludzi, którzy znaleźli się w bardzo ciężkiej sytuacji. Od lat gromadzi przed telewizorami tysiące widzów, którzy spragnieni są emocji i potężnych wzruszeń. Nie wszystkie remonty jednak przechodzą bezproblemowo.

Elżbieta Romanowska
02.10.2023 16:06 Elżbieta Romanowska przerwała milczenie. Wspomniała o Katarzynie Dowbor

Wciąż nie milkną echa związane z niespodziewaną zmianą prowadzącej “Nasz nowy dom”. Gdy to stanowisko objęła Elżbieta Romanowska, w sieci zrobiła się istna burza. Internauci nie byli przekonani do tej decyzji, twierdząc, że nikt nie jest w stanie zastąpić Katarzyny Dowbor. Nowej gospodyni zapewne nie było lekko, gdy wciąż pojawiały się niepochlebne komentarze dotyczące jej nowego zadania. W końcu Elżbieta Romanowska zabrała głos i wspomniała o Katarzynie Dowbor. Z ust aktorki padły ważne słowa.

Elżbieta Romanowska i Edward Miszczak
29.09.2023 16:12 Niskie wyniki oglądalności "Nasz nowy dom". Jak zareagował na tę informację Edward Miszczak?

Czyżby zmiana prowadzącej “Nasz nowy dom” nie wpłynęła korzystnie na oglądalność programu? Może o tym świadczyć fakt, że w mediach niemal huczy od informacji na temat niskich notowań formatu. Wiadomo, jak na te doniesienia zareagował prezes Polsatu, Edward Miszczak. Co dalej z przyszłością Elżbiety Romanowskiej w programie? 

Elżbieta Romanowska
25.09.2023 12:04 To koniec "Nasz nowy dom" z Elżbietą Romanowską? Prezenterka nie podbiła serc widzów

Elżbieta Romanowska miała za zadanie nadać programowi "Nasz nowy dom" świeżość i nową jakość, jednak wszystko wskazuje na to, że gospodyni nie wyjdzie zwycięsko z tej misji. Czarne chmury zawisły nad przebojem Polsatu, który od dekady gromadził przed telewizorami całkiem dużą widownię. Mimo starań Elżbiety Romanowskiej Edward Miszczak nie ma powodów do radości. Czy to koniec "Nasz nowy dom"?

Elżbieta Romanowska
22.09.2023 11:00 "Nasz nowy dom". Widzowie narzekają na Elżbietę Romanowską. "To już przesada"

Zmiana prowadzącej “Nasz nowy dom” nie przypadła do gustu wielu widzom. Fani programu narzekają na Elżbietę Romanowską w mediach społecznościowych. Zarzucają jej sztuczność.

Elżbieta Romanowska w programie "Nasz nowy dom"
22.09.2023 08:28 "Nasz nowy dom". Elżbieta Romanowska nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła

Co wydarzyło się w 3. odcinku "Nasz nowy dom"? Elżbieta Romanowska odwiedziła babcię i wnuka mieszkających w warunkach, jakie w XXI wieku trudno sobie wyobrazić. Prowadząca była w szoku, jednak wraz z ekipą podjęła się niemal niewykonalnego zadania. Elżbieta Romanowska w kolejnym odcinku "Nasz nowy dom" pokazała, że trudy i emocje uczestników są jej bardzo bliskie. My zaś pokazujemy, jak wygląda wyremontowane przez ekipę programu mieszkanie.

Elżbieta Romanowska i Katarzyna Dowbor w programie "Nasz nowy dom"
10.09.2023 08:17 Elżbieta Romanowska czy Katarzyna Dowbor? Wyniki "Naszego nowego domu" mówią same za siebie

Elżbieta Romanowska czy Katarzyna Dowbor - która z gospodyń "Nasz nowy dom" gromadziła przed telewizorami więcej widzów? Wyniki oglądalności po pierwszym odcinku nowego sezonu show Polsatu mówią same za siebie. Ile osób oglądało debiut Elżbiety Romanowskiej w "Nasz nowy dom" i czy udało jej się wypaść lepiej, niż poprzedniczka?

Elżbieta Romanowska
09.09.2023 15:23 Romanowska wyremontowała dom jej koleżanki. Szczerze oceniła nową prowadzącą "Nasz nowy dom"

Elżbieta Romanowska ostatnio oficjalnie zadebiutowała w roli prowadzącej programu “Nasz Nowy Dom”. Nie wszyscy byli zadowoleni z jej występu i po odcinku pojawiło się sporo kontrowersji. Koleżanka uczestniczki wyjawiła, jak Romanowska zachowuje się poza kamerami.

Elżbieta Romanowska w programie "Nasz nowy dom"
07.09.2023 15:18 Burza po pierwszym odcinku "Naszego nowego domu". Elżbieta Romanowska “przebiła Dowborową”

Elżbieta Romanowska zadebiutowała jako prowadząca nowy sezon "Nasz nowy dom". Widzowie bacznie obserwowali jej zachowanie w pierwszym odcinku i tuż po nim z rumieńcami na twarzy zasiedli przed klawiatury, by powiedzieć, co o tym myślą. Skrajności jak zwykle nie zabrakło, jednak szala sympatii lub jej braku przechyliła się na jedną stronę. Jak wypadła Elżbieta Romanowska w ocenie fanów show "Nasz nowy dom"?

Nasz nowy dom
01.09.2023 16:06 "Nasz nowy dom". Widzowie zobaczyli nową czołówkę i nie wytrzymali. "To jest tak ohydne"

Format “Nasz nowy dom” przeszedł całkowitą metamorfozę, nie tylko za sprawą zmiany prowadzącej. Program otrzymał odświeżone logo, a oczom internautów ukazała się zupełnie nowa czołówka. Modyfikacje te wielu widzom nie przypadły jednak do gustu.

Elżbieta Romanowska
15.08.2023 08:42 Elżbieta Romanowska jest bardzo zapracowana. Musiała zdecydować, co dalej z grą w "Barwach szczęścia"

Już od września Elżbieta Romanowska pojawi się w uwielbianym przez Polaków programie “Nasz nowy dom”. Nagrania trwają już od dłuższego czasu, ale nowa gospodyni wydaje się być bardzo zadowolona z wyzwania. Pracy jest jednak dużo i musiała zdecydować, co dalej z grą w teatrze i serialach. 

Elżbieta Romanowska, ekipa "Nasz nowy dom"
12.08.2023 14:53 Członkowie ekipy "Nasz nowy dom" wyznali prawdę. Tak pracuje im się z Elżbietą Romanowską

Już wkrótce będziemy mogli oglądać nową prowadzącą w programie “Nasz nowy dom”. Uwielbianą przez widzów, Katarzynę Dowbor zastąpi Elżbieta Romanowska. Członkowie ekipy tego popularnego show zdradzili, jak im się pracuje z nową koleżanką. 

Romanowska Dowbor
10.08.2023 18:34 Elżbieta Romanowska zajęła miejsce Katarzyny Dowbor. Boi się porównań do poprzedniczki?

Elżbieta Romanowska już niebawem wystąpi jako nowa prowadząca “Nasz nowy dom”. Do tej pory przez dekadę w rolę gospodyni programu wcielała się Katarzyna Dowbor. Aktorka zdradziła w jednym z najnowszych wywiadów, czy obawia się porównań do poprzedniczki.

Elżbieta Romanowska
08.08.2023 09:52 Elżbieta Romanowska musiała to zrobić, żeby zostać prowadzącą "Nasz nowy dom". Zdobyła się na szczere wyznanie

Elżbieta Romanowska niedawno objęła stanowisko prowadzącej “Nasz nowy dom”, co łączyło się z ogromną presją ze strony fanów produkcji, którzy dość sceptycznie podchodzili do tej zmiany. Teraz aktorka zdradziła, co musiała zrobić, by tę posadę otrzymać. Okazało się, że łatwo nie było i trzeba było podjąć ważną decyzję.

Elżbieta Romanowska, Katarzyna Dowbor
07.08.2023 13:59 Elżbieta Romanowska w końcu to zrobiła. Odpowiedziała na słowa Katarzyny Dowbor na swój temat

W najnowszym wywiadzie Elżbieta Romanowska odniosła się do słów Katarzyny Dowbor na swój temat. Zdradziła też, dlaczego zastąpiła byłą prowadzącą “Nasz nowy dom”. Z ust nowej prowadzącej programu zaskakujące słowa.  

Elżbieta Romanowska i ekipa "Nasz nowy dom"
05.08.2023 14:54 "Nasz nowy dom" traci widzów po zwolnieniu Katarzyny Dowbor? Kierownik budowy powiedział to wprost

W programie “Nasz nowy dom” kierownikiem budowy jest od 7 lat Wiesław Nowobilski. Niedawno nastąpiła rewolucja w show, która przyniesie nieodwracalne zmiany. Widzowie zapewniają, że bez Katarzyny Dowbor program nie będzie już taki sam i nie będą go oglądać. Jakie zdanie na ten temat ma pan Wiesław?

Elżbieta Romanowska, Katarzyna Dowbor
04.08.2023 19:23 Elżbieta Romanowska zapowiedziała zmiany w "Nasz nowy dom". Ogromne zaskoczenie

“Nasz nowy dom” może przejść więcej zmian, niż pierwotnie zakładano. Głos w tej sprawie zabrała nowa prowadząca program, Elżbieta Romanowska. W najnowszym wywiadzie zdradziła zaskakujące informacje.

  • 1
  • 2