Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Musieli przerwać remont w "Nasz nowy dom". Pierwsza taka sytuacja w historii programu
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 23.05.2024 19:17

Musieli przerwać remont w "Nasz nowy dom". Pierwsza taka sytuacja w historii programu

"Nasz nowy dom"
fot. kadr z programu "Nasz Nowy Dom", prod. Polsat

W 323. odcinku popularnego programu "Nasz Nowy Dom" widzowie poznali historię pani Agaty z Chojnic i jej dzieci. Mimo zaplanowanego remontu mieszkania, który miał przynieść rodzinie nowy start, prace musiały zostać nieoczekiwanie przerwane. Decyzja ta spotkała się z ogromnym niezadowoleniem widzów, którzy nie kryli swojego oburzenia w mediach społecznościowych. Co dokładnie się wydarzyło?

Remont mieszkania w "Nasz Nowy Dom" nagle przerwany. Wszystko przez byłego partnera bohaterki

Pani Agata była kiedyś energiczną i zaangażowaną społecznie nauczycielką. Jednak życie nie szczędziło jej trudności - straciła pierwszego męża, co wpłynęło na jej zdrowie psychiczne, prowadząc do depresji. Co więcej, w wyniku niefortunnego złamania nogi, ma teraz problemy z poruszaniem się. Jej drugi związek również okazał się nieudany, co pogłębiło jej problemy emocjonalne. Ich córka Matylda, nie mogąc poradzić sobie ze stratą ojca i trudnymi wydarzeniami, trafiła do ośrodka wychowawczego.

Nic dziwnego, że w obliczu tak ciężkiej sytuacji rodziny z Chojnic Elżbieta Romanowska zdecydowała się jej pomóc. Remont mieszkania pani Agaty miał być kluczowym krokiem w procesie odzyskiwania stabilności rodziny i umożliwić jej nowy start. Niestety, prace nagle ekipy programu “Nasz Nowy Dom” zostały wstrzymane. Sytuacja ta wywołała ogromne zamieszanie w sieci. Co stanęło na przeszkodzie, aby odmienić życie pani Agaty i jej bliskich?

Po jego wygranej w "Mam talent" wybuchła burza. Tak powitali go w szkole

Były partner bohaterki zablokował remont jej mieszkania. Elżbieta Romanowska znalazła się w kropce

Remont mieszkania został zablokowany z powodu braku zgody byłego męża pani Agaty na udział ich syna w programie. Elżbieta Romanowska wyjaśniła, że produkcja zwróciła się z prośbą o zgodę, ale ojciec był nieugięty. Bez jego aprobaty nie tylko nie można było pokazywać chłopca w programie, ale nawet nie wolno było wspominać jego imienia.

Informacja o przerwaniu remontu wywołała lawinę komentarzy w mediach społecznościowych. Widzowie programu “Nasz Nowy Dom” nie szczędzili ostrych słów pod adresem byłego męża pani Agaty, oskarżając go o złośliwość i działanie na szkodę dziecka i byłej partnerki.

"Jakim trzeba być podłym człowiekiem, aby takie coś zrobić własnemu dziecku?", "Mściwy, zepsuty do szpiku kości człowiek" - pisali w komentarzach internauci.

Remont mieszkania pani Agaty wznowiono. Ekipa musiała spełnić jeden warunek

Pomimo trudności, Telewizja Polsat postanowiła dokończyć remont mieszkania pani Agaty. Elżbieta Romanowska wyjaśniła, że odcinek będzie nietypowy - widzowie nie zobaczą wszystkich scen, a syn pani Agaty nie pojawi się w programie. Metamorfoza mieszkania zostanie przeprowadzona do końca, aby pomóc rodzinie wrócić do normalnego życia. Pani Agata, choć wzruszona i pełna obaw, wyraziła nadzieję, że nowe warunki mieszkaniowe pomogą jej w odbudowie relacji z córką i ułatwią walkę z depresją.

Historia pani Agaty i jej dzieci z Chojnic to przykład, jak trudne sytuacje życiowe mogą wpływać na codzienne funkcjonowanie rodziny. Dzięki programowi "Nasz Nowy Dom" i determinacji ekipy remontowej jest szansa, że rodzina otrzyma nowy start. Mimo prawnych przeszkód, remont został wznowiony, dając im nadzieję na lepsze jutro.