Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Widzowie "Nasz nowy dom" nie wytrzymali. Burza po tym, co zrobili w programie
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 05.04.2024 18:22

Widzowie "Nasz nowy dom" nie wytrzymali. Burza po tym, co zrobili w programie

Nasz nowy dom
Fot. kadr programu "Nasz nowy dom", prod. Polsat

Wystartowała najnowsza edycja “Nasz nowy dom”, gdzie ekipa remontowa na czele z Elżbietą Romanowską pomaga potrzebującym rodzinom. Niestety ostatnio na architekt Martynę Kupczyk wylało się wiele nieprzychylnych komentarzy. Internauci nie zostawili na kobiecie suchej nitki. 

"Nasz nowy dom" ponownie wystartował

“Nasz nowy dom” wystartował już po raz 22. Format, który odmienia losy rodzin znajdujących się w potrzebie, obecnie prowadzi Elżbieta Romanowska, która po 10. latach zastąpiła Katarzynę Dowbor. Pomimo zmiany gospodyni, program wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem widzów, którzy z przejęciem patrzą, jak zmienia się życie osób, które mierzą się z ogromnymi problemami - nie tylko tymi mieszkaniowymi.

Remont tych domów nie tylko usprawnia im codzienne funkcjonowanie, ale również daje wiatru w skrzydła i pozwala uwierzyć uczestnikom polsatowskiego show, że są ludzie, którzy w nich wierzą i którzy ich wspierają. Być może oferowana przez ekipę pomoc niektórym osobom pomoże również przeciwstawić się przeciwnościom losu.

Afera w "Nasz Nowy Dom". Zrobili z cierpiącego kota maskotkę?

"Nasz nowy dom". Do pomocy rodzinom zaangażowanych jest wiele osób

By prace remontowe mogły przebiec jak najlepiej, potrzebna jest nie tylko ekipa, która wykona tę jakże trudną pracę, ale muszą się znaleźć osoby, które zaplanują całe to przedsięwzięcie. Jedną z nich jest Martyna Kupczyk. Zajmuje się ona projektowaniem wnętrz, w których zamieszkają uczestnicy programu. Niestety zdarza się, że jej pomysły na renowację pomieszczeń nie wszystkim przypadają do gustu. Tak również stało podczas jednego z odcinków, gdy ekipa “Naszego nowego domu” ruszyła z pomocą potrzebującej rodzinie. Internauci w momencie zobaczenia zmiany budynku, nie kryli swojego niezadowolenia. Oberwało się także samej pani architekt.

"Nasz nowy dom". Martyna Kupczyk w ogniu krytyki

Niedawno na Facebookowym koncie programu pojawił się fragment nagrania pochodzący z “Naszego nowego domu”. Widać na nim, jak ekipa remontowa na czele z Wiesławem Nowobilskim rozmawia na temat projektu wykonanego przez Martynę Kupczyk.

Jest kupa roboty, Martyna oszalała, albo może zakochana jest - powiedział kierownik, na co wtórowali mu inni pracownicy.

W tym momencie wyłoniła się pani architekt, która była świadkiem rozmów na swój temat. Choć próbowała rozładować atmosferę, niektórzy zwrócili uwagę, że najprawdopodobniej nie spodobały się jej słowa wypowiedziane przez ekipę. Internauci szybko zabrali głos w tej sprawie, a co niektórzy na Martynie Kupczyk nie pozostawili suchej nitki.

  • Zmieniono prowadzącą, może czas zmienić “architekta”
  • Pani Martyna taka jakaś bez humoru czasami. Myślę, że ta praca ją męczy, niektóre projekty są takie jakieś nieprzemyślane.
  • Projekty tej pani, to raczej tak z Pierdziszewa
  • Ojj, ta Martyna, to jest wstrętna baba. Nie znoszę oglądać, jak ona jest. Marta i Maciek super ludzie. A ta Martynka okropna, niemiła baba. Ekipa chłopaków za to super
  • No i Martyna znowu projekt na odwal. Nie wierzę, że nie dałoby się tego lepiej rozplanować. I jeszcze ta półeczka w kuchni zamiast normalnych szafek - możemy przeczytać.