Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Polsat z własnym programem śniadaniowym. Wśród potencjalnych prowadzących głośne nazwiska
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 23.05.2024 15:34

Polsat z własnym programem śniadaniowym. Wśród potencjalnych prowadzących głośne nazwiska

Polsat siedziba
Fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

W telewizji Polsat trwa prawdziwa rewolucja. Tym razem media obiegła informacja o programie śniadaniowym, który już wkrótce zadebiutuje na antenie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że znani są już prowadzący. Kogo można się spodziewać?

Polsat z własnym programem śniadaniowym

Informacje o pojawieniu się programu śniadaniowego w Telewizji Polsat nie jest żadną nowością. O takiej możliwości plotkuje się już od wielu lat. Jesienią 2023 roku dyrektor programowy stacji Edward Miszczak zapowiadał, że stacja na poważnie myśli nad wdrożeniem tego projektu w życie. 

Okazuje się, że projekt doczeka się finalizacji i już tej jesieni widzowie będą mieli okazję zaczynać dzień z porannym programem Polsatu. Do nieoficjalnych informacji na ten temat dotarł portal Jastrząb Post. 

Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła płeć dziecka, a jednak. Fani zachwyceni

Duże nazwiska wśród potencjalnych prowadzących

Jak się okazuje, wśród potencjalnych prowadzących znajdują się naprawdę mocne nazwiska. Według informacji, do których dotarł serwis, pod uwagę brane są duety: Agnieszka Hyży z Maciejem Rockiem, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. 

ZOBACZ: Edward Miszczak zawiesza hitowe show Polsatu. Fani będą rozczarowani

Doniesienia Jastrząb Post częściowo pokrywają się z informacjami, do których jakiś czas temu dotarł serwis ShowNews. Wówczas powoływano się na doniesienia pochodzące od anonimowego informatora, który znajduje się w bliskim otoczeniu stacji:

Wstępnie pozbierano pary, ale jeszcze pewnie będą mieszać i testować konfiguracje. Wśród prowadzących są m.in. Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska - zawsze chcieli się tak sprawdzić. Poza nimi będzie też Maciej Rock, ulubieniec szefostwa i Marcelina Zawadzka. Będzie też Krzysztof Ibisz i Karolina Gilon, która ma rok przerwy od "Love Island", jest ulubienicą szefostwa i będzie też w nowym "Tańcu z Gwiazdami". W nowej śniadaniówce znajdzie się też Paulina Sykut - ona raczej tylko od prezentowania pogody. Przegląd prasy ma robić Edyta Folwarska, którą ostatnio dorzucono do ekipy serialu "Gliniarze". Jest jeszcze Ilona Krawczyńska, dobrze wypadła w "Farmie" z Marceliną - podał portal.

Warto wspomnieć, że sporo mówiło się także o udziału Filipa Chajzera jako prowadzącego program. Przypomnijmy, że prezenter w przeszłości zasiadał na kanapach “Dzień dobry TVN”. O komentarz w tej sprawie ShowNews poprosił samego Miszczaka, który jednak zaprzeczył tym doniesieniom:

Trudno zaprzeczać, że mamy jakieś plany śniadaniowe, ale to nie jest ten kierunek. Mamy wobec Filipa troszkę inne zamiary. Filip przeszedł mimo swojego młodego wieku bardzo ostrą szkołę i życia, i zawodową, więc myślę, że jeżeli jest wolny zawodowo na rynku, to ja akurat go bardzo lubię - wytłumaczył dyrektor programowy Polsatu. 

Polsat jedyny bez telewizji śniadaniowej

Sprawa coraz bardziej rozgrzewa obserwatorów. Sporą uwagę przykuwa bowiem duet Agnieszki Hyży i Macieja Rocka. Para poprowadziła ostatnią edycję festiwalu OFF Camera 2024. Duet jest także dobrze kojarzony ze stacją i prowadzący często pojawiają się na jej antenie. Samo szefostwo Polsatu odmówiło jednak komentarza na temat doniesień medialnych. 

ZOBACZ: Rewelacyjne wieści dla fanów hitu TVP. Stacja wysłuchała próśb widzów

Warto wspomnieć, że Polsat to największa polska stacja telewizyjna, która nie posiada własnego programu śniadaniowego. Widzowie TVP oraz TVN od lat mogą witać dzień z prowadzącymi “Pytanie na śniadanie” oraz “Dzień dobry TVN”. 

Co ciekawe, część nazwisk wymienianych w gronie potencjalnych prowadzących polsatowskiego formatu zaliczyła już przygodę z tego typu telewizją. Najlepszym przykładem jest Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Para przez kilka lat zasiadała na kanapach programu transmitowanego w Telewizji Polskiej. 

KAPIF_oryginal_K1082359F.jpg
Fot. KAPIF

Źródło: Jastrząb Post, ShowNews