Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Rewelacyjne wieści dla fanów hitu TVP. Stacja wysłuchała próśb widzów
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 22.05.2024 21:32

Rewelacyjne wieści dla fanów hitu TVP. Stacja wysłuchała próśb widzów

TVP
fot. KAPIF

Zwykle wakacje dla miłośników seriali wiążą się z przymusowymi przerwami od oglądania perypetii ulubionych postaci. Ta opcja nie wszystkim jednak przypadła do gustu, a niektórzy widzowie nie ukrywają swojego niezadowolenia. Wygląda jednak na to, że fani “Barw szczęścia” mogą odetchnąć z ulgą, bowiem ich ulubiona produkcja będzie emitowana nieco dłużej niż rok temu.

"Barwy szczęścia" cieszą się dużym zainteresowaniem widzów

“Barwy szczęścia” na antenie telewizyjnej “Dwójki” zadebiutowały w 2007 roku i od tamtej pory cieszą się dużym zainteresowaniem wśród widzów. Serial ten opowiada o losach mieszkańców ulicy Zacisznej na osiedlu “Pod Sosnami” w Warszawie. Część z bohaterów zna się już od lat, inni zaś poznali się niedawno, a ich perypetie cały czas wiążą się ze sobą. 

Fani produkcji mieli okazję zobaczyć wiele niesamowitych przygód swoich ulubionych postaci i wspólnie z nimi przeżywać ich radości, ale także smutki, niejednokrotnie odnajdując w serialu własną rzeczywistość.

Niepokojące wieści ws. stanu księżnej Kate. Pałac wydał oświadczenie

Prośby fanów "Barw szczęścia" zostały wysłuchane

Już od wielu lat stacje wprowadzają wakacyjne przerwy, podczas których ich ulubione seriale nie są emitowane. Miłośnicy rodzimych telenowel nie ukrywają wówczas rozczarowania, chcąc jednocześnie nadal przeżywać perypetie bohaterów, których zdążyli już polubić, a kilkutygodniowy brak emisji wyraźnie nie odpowiada im. 

Również fani “Barw szczęścia” powoli przygotowywali się na to, że lubiana produkcja niebawem na pewien czas zniknie. W ubiegłym roku serial przestał być emitowany już 26 maja, co spowodowało rozczarowanie u miłośników formatu. Nie ukrywali wówczas swojego rozczarowania. Wygląda na to, że ich prośby, by serial był dłużej emitowany, zostały wysłuchane.

ZOBACZ TAKŻE: Ujawniono szczegóły pogrzebu Jana A.P. Kaczmarka. “Taka była jego wola”

"Barwy szczęścia" będą nieco dłużej emitowane

Okazuje się, że nowe odcinki “Barw szczęścia” w tym roku emitowane będą nieco dłużej, niż miało to miejsce przed rokiem. Choć nie jest to znaczna zmiana, być może widzowie ucieszą się, że swój ulubiony serial będą mieli okazję oglądać przez dodatkowe dwa tygodnie. 17. sezon formatu zakończy się dopiero 7 czerwca br. 

Co ciekawe, emitowane wówczas zostaną odcinki ukazujące u bohaterów “Barw szczęścia” Święta Bożonarodzeniowe, co z obecnie panującą słoneczną pogodą za oknem, może być dość abstrakcyjnym połączeniem.