Rozrywka.Goniec.pl > Barwy Szczęścia

Barwy Szczęścia

Piotr Cyrwus
11.07.2023 12:47 Piotr Cyrwus szczerze o swoich zarobkach. "Żeby było co do garnka włożyć"

Piotr Cyrwus zdecydował się szczerze opowiedzieć o swoich zarobkach z aktorstwa. Jak twierdzi artysta, nie byłby w stanie wyżyć ze swojego zawodu, gdyby nie podejmował się gry w różnych serialowych produkcjach. Jest aż tak źle? 

Sandra Staniszewska
01.06.2023 13:07 Gwiazda TVP przeżyła trudne chwile na lotnisku. Została bez pomocy z dzieckiem

Sandra Staniszewska-Herbich, znana z “M jak miłość” i “Barw szczęścia”, wybrała się razem z synkiem na wakacje. Przeżyli dramatyczną sytuację na lotnisku. Ją i jej półroczne dziecko pozostawiono bez żadnej pomocy i wsparcia na wiele godzin.

Rafał Szałajko został ojcem
08.04.2023 21:12 Gwiazdor "Barw szczęścia" po raz szósty został ojcem. Fani ślą gratulacje

Rafał Szałajko, znany z seriali takich jak „Leśniczówka” i „Barwy szczęścia”, kolejny raz został ojcem. Aktor i dziennikarka Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko doczekali się sześciorga dzieci. Dziewczynka, której zdjęcie pojawiło się na profilu dumnego taty w mediach społecznościowych, otrzymała imiona Aniela Maria.

Niemowlę
07.01.2023 16:55 Sandra Staniszewska-Herbich została mamą. Aktorka utrzymywała ciążę w tajemnicy

Gwiazda "Barw szczęścia" kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą. Sandra Staniszewska-Herbich utrzymywała ciążę i poród w tajemnicy, a teraz podzieliła się radosną nowiną z fanami.

Kazimierz Mazur
21.12.2022 08:31 "Barwy szczęścia". Produkcja w poruszających słowach żegna Kazimierza Mazura

Na początku września zmarł Kazimierz Mazur, który przez wiele lat wcielał się w postać Tomasza Wiśniewskiego w serialu "Barwy szczęścia". Produkcja telenoweli pożegnała go, publikując wzruszający wpis.

Świeczka
06.09.2022 16:22 Kazimierz Mazur nie żyje. Aktor "Barw szczęścia" odszedł w wieku zaledwie 74 lat

Kazimierz Mazur zmarł we wtorek 6 września. Aktor znany m.in. z roli Tomasza Wiśniewskiego w serialu "Barwy szczęścia" miał zaledwie 74 lata. O jego śmierci poinformowała agencja, z którą artysta współpracował od wielu lat.- Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 6 września 2022 r. zmarł Kazimierz Mazur. Wybitny aktor filmowy, teatralny i dubbingowy. W ostatnich latach związany z naszą agencją. Rodzinie i wszystkim bliskim składamy wyrazy współczucia - czytamy w mediach społecznościowych agencji "Wink Management".

Anna Adamus
03.06.2022 08:07 Anna Adamus widziała śmierć ojca. Teraz od gwiazdy "Barw Szczęścia" odwróciła się matka

Anna Adamus to młoda aktorka, którą znamy m.in. z "Barw Szczęścia". Gwiazda serialu podzieliła się ze swoimi obserwatorami poruszającymi sprawami rodzinnymi. Okazało się, że aktorka nie tylko widziała śmierć ojca, ale teraz nie ma także kontaktu z matką. "To był jej wybór" - przyznała Adamus. Anna Adamus od 2007 r. wciela się w postać Zuzi w "Barwach Szczęścia". Niedawno zagrała także w serialu "Motyw". Młoda gwiazda oprócz tego, że jest aktorką, próbuje także swoich sił w modelingu. Na swoim Instagamie, na którym ma prawie 65 tys. obserwujących, podzieliła się prywatnymi informacjami dotyczącymi relacji rodzinnych.

Jacek Rozenek
16.04.2022 11:42 Jacek Rozenek wraca do sprawności. Pojawił się na planie serialu

W 2019 roku media obiegły tragiczne informacje o stanie zdrowia Jacka Rozenka - aktora i byłego męża Małgorzaty Rozenek-Majdan. Artysta przeszedł udar, którego, według wstępnych informacji lekarzy, mógł nie przeżyć. Dziś, po długiej rehabilitacji i walce o siebie, Rozenek powraca jednak na plan zdjęciowy.W maju 2019 roku Jacek Rozenek trafił do szpitala ze względu na rozległy udar mózgu. Stan aktora był naprawdę zły, o czym poinformował jego syn. - Lekarze mówili, że umiera i nie przeżyje nocy. Więc pojechałem się pożegnać z ojcem. Ze wszystkich stron dostawałem informacje, że to już koniec. Nie wierzyłem, że chce mnie zostawić już teraz - opowiadał na antenie stacji TVN syn aktora, Adrian.

barwy szczescia
15.04.2022 14:35 Izabela Zwierzyńska odchodzi z "Barw szczęścia". Grała w serialu przez 15 lat

Widzowie "Barw szczęścia" będą musieli pożegnać się z kolejną postacią. Izabela Zwierzyńska, która od początku serialu wcielała się w rolę Iwony Pyrki, przekazała fanom wiadomość o swoim odejściu z produkcji."Barwy szczęścia" zadebiutowały na antenie telewizyjnej Dwójki 27 września 2007 roku. Popularny serial stał się trampoliną do sławy dla wielu młodych aktorów. Dużą rozpoznawalność zyskali dzięki niemu m.in. Katarzyna Glinka i Jacek Rozenek.

ada fijał barwy szczęścia tvp
11.03.2022 20:04 Gwiazda "Barw Szczęścia" pokazała się z ukochanym. Bardzo dba o jego prywatność

Ada Fijał opublikowała zdjęcie, którego nikt się nie spodziewał. Zazwyczaj aktorka bardzo strzeże swojej prywatności w kwestii związku, tym razem jednak postanowiła pochwalić się swoim dawno nie widzianym w mediach społecznościowych mężem. Piotr Walczyszyn bardzo rzadko gości wraz z Fijał na imprezach branżowych, stąd tak mała liczba jego zdjęć. Tym razem aktorka zrobiła jednak wyjątek.

krzysztof kiersznowski barwy szczęścia
03.01.2022 07:34 Pożegnanie postaci Krzysztofa Kiersznowskiego w "Barwach szczęścia"

Wzruszające pożegnanie Krzysztofa Kiersznowskiego w "Barwach szczęścia". Aktor wiedział już wcześniej, że będzie musiał odejść z serialu ze względu na swój pogarszający się stan zdrowia. W telenoweli postanowiono pożegnać się z nim i jego postacią jak należy. Stefan Górka niedawno w serialu zaginął po tym, jak wyjechał na swoim motorze przed powrotem córki z długiej podróży. Kiedy się odnalazł, wreszcie coś zrozumiał i postanowił zmienić swoje życie.

barwy szczęścia rafał szałajko
26.12.2021 16:12 Nie żyje matka gwiazdy "Barw szczęścia". Dramat rozegrał się tuż przed świętami

Rafał Szałajko jest aktorem, którego znają wszyscy widzowie "Barw szczęścia". Ujawnił, że tuż przed świętami w jego rodzinie doszło do tragedii - odeszła od niego ukochana mama. Artysta wcześniej musiał pochować również innych członków rodziny. Ten czas jest dla niego bardzo trudny.Szałajko zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym widać owiniętą w różaniec dłoń jego mamy. Pisał również o tym, że bardzo przeżywała śmierć swoich innych dzieci oraz męża. Prawdziwa tragedia rozegrała się tuż przed świętami.

krzysztof kiersznowski
12.12.2021 08:27 Krzysztof Kiersznowski pożegnany. "Barwy szczęścia" wyemitują ostatni odcinek z jego udziałem

Krzysztof Kiersznowski zmarł 24 października 2021 roku, ale jego pożegnanie w "Barwach szczęścia" jeszcze nie miało miejsca. Stefan Górka odejdzie oficjalnie w odcinku wyemitowanym 30 grudnia. Wiadomo już, w jaki sposób scenarzyści postanowili pożegnać się z uwielbianym bohaterem. W poruszającym zakończeniu Stefan Górka grany przez Krzysztofa Kiersznowskiego, już nigdy nie spotka się ze swoją serialową córką, Kasią, graną przez Katarzynę Glinkę. Ta świeżo wróci z zagranicy i nie uda się jej już przywitać z ojcem.