Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła płeć dziecka, a jednak. Fani zachwyceni
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 23.05.2024 11:29

Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła płeć dziecka, a jednak. Fani zachwyceni

Marina Łuczenko-Szczęsna
Fot. Pawel Wodzynski/East News, instagram.com/marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Wojciech Szczęsny spodziewają się swojego drugiego dziecka. Para postanowiła z tej okazji zorganizować wyjątkowe baby shower. Dzięki niemu wiemy jakiej płci będzie kolejne dziecko małżeństwa. 

Marina Łuczenko-Szczęsna w ciąży

Piosenkarka oraz piłkarz o ciąży poinformowali opinię publiczną nieco ponad miesiąc temu. Dodali wówczas na Instagrama wyjątkowe zdjęcie, na którym ich pierwszy syn - Liam przytulał się do ciążowego brzucha. Całość opatrzono krótkim opisem “Czekamy na Ciebie”.

Ogłoszenie ciąży przez gwiazdorską parę spotkało się ze ogromny entuzjazmem internautów, którzy szybko zaczęli snuć teorię na temat imienia nadchodzącego malucha oraz zastanawiać się nad tym, jakiej będzie płci. Oliwy do ognia dodała sama Marina, która jakiś czas dodała na Instagrama relację z piosenką Ariany Grande pod tytułem “the boy is mine” (pol. chłopak jest mój).

Afera po finale "Mam talent". Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos

Znamy płeć drugiego dziecka Mariny i Wojciecha Szczęsnych

W czwartkowy poranek wokalistka postanowiła podzielić się za pośrednictwem Instagrama zdjęciami z zorganizowanego ostatnio baby shower. Tym samym gwiazda zdecydowała się na oficjalne potwierdzenie płci drugiego dziecka. Podczas imprezy, na której dominował róż, para ogłosiła, że spodziewa się dziewczynki

It’s a GIRL! Nie jestem w stanie opisać naszej radości na wieść, że czekamy na małą córeczkę - napisała w opisie postu.

ZOBACZ: Krzysztof Ibisz znów zostanie ojcem. Żona przekazała radosną nowinę

Całe wydarzenie odbyło się w wyjątkowym pałacu. W trakcie wydarzenia parze towarzyszyli najbliżsi przyjaciele i rodzina. Jak napisała sama Marina za organizacją całego przyjęcia stała jej przyjaciółka Rozalia. 

Sama gwiazda pojawiła się na nim w długiej, różowej sukni co nawiązywało do płci nadchodzącego dziecka oraz korespondowało z wystrojem lokalizacji, w której odbywało się wydarzenie.

Internauci gratulują przyszłym rodzicom

W komentarzach pod wpisem pojawiła się oczywiście masa komentarzy od fanów i obserwatorów małżeństwa. Ci pogratulowali parze nadchodzących narodzin kolejnego dziecka i nie szczędzili pozytywnych słów:

Wojtek przepadnie bez reszty! Gratulacje!

Ale będzie piękna dziewczynka

Pewnie będzie śliczna mała Marinka. Gratulacje powiększenia się rodzinki, wyglądasz przepięknie!

To macie komplet - pisali internauci.

ZOBACZ: Krzysztof Rutkowski ujawnił koszty komunii syna. Kwota robi wrażenie

Marina Łuczenko-Szczęsna to z zawodu piosenkarka i kompozytorka, która na swoim koncie ma trzy albumy studyjne. W 2016 roku wyszła za mąż za bramkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej - Wojciecha Szczęsnego. W połowie 2018 roku para doczekała się pierwszego dziecka. 

Źródło: Pudelek, instagram.com/marina_official