Rozrywka.Goniec.pl > Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny z synem
27.09.2023 19:02 Żona Wojciecha Szczęsnego pokazała pokój synka. Liam zadał ojcu cios prosto w serce

Marina Łuczenko to żona Wojciecha Szczęsnego. Para mieszka aktualnie w Turynie i razem wychowują syna Liama. Piosenkarka ostatnio pokazała w mediach społecznościowych pokój chłopca. Szczególną uwagę zwraca pewna nietypowa rzecz, która się w nim znajduje.

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko
12.09.2023 14:40 Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko nie oszczędzają. Od luksusów aż kipi

Wojciech Szczęsny zakończył pobyt na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Tuż po pożegnaniu z Fernando Santosem i kolegami z boiska spotkał się z ukochaną Mariną Łuczenko i synkiem. Para wybrała się na rodzinny obiad. Na luksusowe okoliczności tych romantycznych chwil nie sposób nie zwrócić uwagi. 

Marina Łuczenko z Wojtkiem Szczęsnym i Liamem
31.08.2023 21:37 Marina Łuczenko w końcu pokazała twarz synka. Do kogo podobny jest Liam?

Marina przez dłuższy czas nie pokazywała w sieci twarzy swojego synka. Teraz wyjechała na rodzinne wakacje razem z Wojtkiem oraz Liamem. Gwiazda zdała relację z wyjazdu na swoim Instagramie i pokazała twarz pięciolatka. W komentarzach internauci doszukują się podobieństw między chłopcem a Wojciechem Szczęsnym.

Marina Łuczenko
15.08.2023 14:50 Marina Łuczenko pochwaliła się przejażdżką z Wojciechem Szczęsnym po Marbelli. Pokazała twarz małego Liama

W ostatnim czasie Marina Łuczenko chętnie dzieli się urywkami swojej codzienności w mediach społecznościowych. Często pokazuje kulisy życia rodzinnego i momenty, gdy spędzają razem czas wolny. Teraz piosenkarka pochwaliła się przejażdżką z mężem i synkiem, Liamem. W pewnym momencie pokazała jego twarz. Mały słodziak! 

Marina Łuczenko-Szczęsna
26.07.2023 13:07 Marina Łuczenko zablokowana na ostatniej prostej. Inna gwiazda zostanie jurorką "The Voice Kids"

Marina Łuczenko-Szczęsna kolejny raz próbowała powrócić do TVP, jednak i tym razem początkowo obiecujące rozmowy spełzły na niczym. Kto zamiast niej zasiądzie w fotelu jurora zbliżającego się nowego sezonu "The Voice Kids"? To gwiazda, która ma za sobą o wiele większe muzyczne doświadczenie.

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko
04.07.2023 16:25 Wojciech Szczęsny musi martwić się o brata i żonę? Wyciekło zdumiewające zdjęcie

W poniedziałek 3 lipca Marina Łuczenko-Szczęsna świętowała swoje 34. urodziny i przy okazji zaprezentowała "urodzinową kartkę", którą otrzymała od brata swojego męża, Jana Szczęsnego. Wokalistka była mocno zdziwiona tym, co znalazł jej szwagier i postanowiła zabrać publicznie głos.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny
14.06.2023 22:13 Wojciech Szczęsny usłyszał pytanie i natychmiast przerwał wywiad. Marina musiała wkroczyć

Od pewnego czasu Marina Łuczenko-Szczęsna, przy dużej pomocy sławnego i bogatego męża, coraz śmielej poczynia sobie na polskiej scenie muzycznej. Gwiazda jakiś czas temu nieco zwolniła tempo, aby skupić się na wychowaniu syna Liama, ale teraz może z pełnym zaangażowaniem rozwijać swoją karierę.

Marina Łuczenko-Szczęsna Wojciech Szczęsny
10.06.2023 08:58 Marina zaśpiewała na festiwalu w Opolu. Kibicowali jej synek i Wojciech Szczęsny

Marina zadebiutowała na 60. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Fani przyznają, że swoim udanym show i pięknym strojem piosenkarka udowodniła, że nie należy do nowicjuszy. Na szczęście w staraniach, by wypaść jak najlepiej, mogła liczyć na wsparcie od najbliższych. I to jakie! Zdjęcia Wojciecha Szczęsnego i małego Liama spod sceny podbijają sieć. Marina powinna być dumna?

Marina
09.06.2023 19:24 Marina zadebiutuje z nową piosenką w Opolu, Przy utworze pracowało kilkadziesiąt osób

Już tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia Festiwalu w Opolu. Kolejne gwiazdy zdradzają coraz nowsze i ciekawsze szczegóły swoich występów i zapowiadają wielkie niespodzianki. Również Marina przygotowała dla opolskiej publiki coś specjalnego. Po raz pierwszy wykona wyjątkowy utwór o miłości, przy którym pracowało prawie 100 osób. Będzie to debiut na żywo w akompaniamencie orkiestry Grzegorza Urbana. Wieczór pełen wrażeń i wielkich emocji tuż, tuż.

Marina Łuczenko, Wojceich Szczęsny i syn
12.05.2023 21:00 Syn Mariny i Wojciecha Szczęsnego zaśpiewał "Solo" Blanki. Fani nie mogli oderwać wzroku

Mały Liam Szczęsny dorasta w świetle reflektorów i wiele wskazuje na to, że syn Mariny i Wojciecha Szczęsnego już odkrył w sobie pewien talent. Choć sławny ojciec wolałby, aby chodziło o umiejętności piłkarskie, to Marina z pewnością ma powody do dumy.

Marina Łuczenko
25.02.2023 09:33 Wzruszający występ Mariny Łuczenko-Szczęsnej podczas koncertu "Podaj rękę Ukrainie"

24. lutego, w rocznicę rosyjskiej agresji na Ukrainę, Telewizja Polska zorganizowała koncert "Podaj rękę Ukrainie". Jedną z najważniejszych gwiazd widowiska była Marina Łuczenko-Szczęsna. O tym, że dla piosenkarki był to szczególnie ważny występ, opowiedziała prowadząca, Marta Kielczyk. Jakie słowa padły ze sceny?

marina łucznko
15.02.2023 08:14 Marina Łuczenko nie chce reprezentować Polski na Eurowizji 2023? "Odpuściła"

Marina Łuczenko-Szczęsna miała być murowaną kandydatką do eurowizyjnych preselekcji pt. "Tu bije serce Europy". I chociaż nieoficjalnie zapewniano, że wszystko jest zapięte na ostatni guzik,a jej udział w konkursie jest niemal pewny, prawda okazała się zupełnie inna. Skąd ta nagła niechęć piosenkarki, dla której Eurowizja 2023 mogłaby być upragnionym powrotem do pierwszej ligi polskich gwiazd?

Marina
14.02.2023 19:11 Żona Wojtka Szczęsnego wykiwała TVP. Nikt się nie spodziewał

Marina Łuczenko-Szczęsna miała podobno być złotą kartą w kieszeni TVP. Na Woronicza chodziły słuchy, że żona polskiego bramkarza jest idealną kandydatką na Eurowizję. Wkrótce okazało się jednak, że wokalistka nie podziela planów sylwestrowych pracodawców. Nici z kariery w telewizji publicznej?

marina łuczenko
15.01.2023 21:11 Marina Łuczenko przerwała przygotowania do drugiej ciąży. Gdy usłyszała diagnozę lekarzy, zastygła

Marina Łuczenko kontynuuje powrót na krajowe poletko show-biznesu. Aby znów poczuć smak sławy jako przedstawicielka drugiej ligi polskich celebrytek, ochoczo udziela wielu wywiadów, uzewnętrzniając się ze wszystkich trudów życia. Tym jednak razem, zamiast błahych problemów "pierwszego świata", poruszyła ważny temat. Piosenkarka musiała przewartościować swoje życie i skupić się wyłącznie na zdrowiu.

marina łuecznko-szczęsna
13.01.2023 14:51 Marina Łuczenko zdradziła, jakim ojcem jest Wojciech Szczęsny. Zabrakło zachwytów

Marina Łuczenko-Szczęsna zasiliła grono WAGS w 2016 roku. Niedługo potem oprócz dodania drugiego członu do swojego nazwiska, mogła sprawdzić się jako matka małego Liama. Piosenkarka nie kryła zdziwienia, gdy media zachwycały się zachowaniem Wojciecha Szczęsnego względem synka po meczu z Francją. Do dziś nie może zrozumieć tych zachwytów. Czyżby przemawiała przez nią zazdrość?

Marina
31.12.2022 09:51 Żona Wojciecha Szczęsnego zaśpiewa na Eurowizji? "Sylwester Marzeń" to tylko początek

Marina będzie reprezentować Polskę na Eurowizji? Z informacji, do których dotarła Wirtualna Polska wynika, że TVP bardzo zależy, by żona Wojciecha Szczęsnego wzięła udział w eliminacjach do konkursu. "Sylwester Marzeń" to tylko początek?

Marina
18.12.2022 11:49 Marina pochwaliła się świąteczną sesją z całą rodziną. Fani nie kryją zachwytu, wspaniałe sceny

Marina i Wojciech Szczęsny wrócili niedawno z wakacji w Dubaju i rozpoczęli przygotowania do świąt. Żona bramkarza pochwaliła się w mediach społecznościowych efektami rodzinnej sesji zdjęciowej.

Marina Łuczenko-Szczęsna
17.12.2022 09:21 Marina Łuczenko-Szczęsna wystąpi na Eurowizji? Zaskakujące informacje

Marina najprawdopodobniej aspiruje na kolejną ulubienicę Telewizji Polskiej. Najpierw dowiedzieliśmy się, że wystąpi podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką", a teraz pojawiły się plotki o dalszej współpracy gwiazdy z TVP. Czy zobaczymy ją na Eurowizji?

Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację
02.12.2022 12:32 Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

Marina Łuczenko-Szczęsna jest żoną podstawowego bramkarza reprezentacji Polski i chcąc nie chcąc, często ma do czynienia z partnerkami innych piłkarzy, gdy dopinguje partnera podczas międzynarodowych rozgrywek. Okazuje się, że w takich warunkach można budować przyjaźnie, czego dowodem jest jej relacja z Anną Lewandowską.

Gwiazdy na Halloween
31.10.2022 10:25 Halloween 2022: Celebryci zaszaleli z kostiumami. Niektórzy wykazali się dużą kreatywnością

Halloween powoduje u wielu osób przypływ kreatywności. Tak też stało się w przypadku celebrytów, którzy wykazali się w tym roku wyjątkową pomysłowością. Zobaczcie najciekawsze kostiumy polskich gwiazd na Halloween.

marina łuczenko
03.10.2022 17:15 Żona Wojciecha Szczęsnego ma problemy ze zdrowiem. Najpierw nowotwór, teraz kolejne problemy

Marina Łuczenko ma bardzo trudny czas. Najpierw zdiagnozowano u niej nowotwór oraz kilka innych chorób, a do tego przechodziła COVID-19, który na długi czas zostawił ślad w jej organizmie. Teraz walczy z kolejnymi następstwami choroby. Jedno z nich bardzo ją przygnębia.

marina łuczenko
26.08.2022 19:39 Marina Łuczenko opowiedziała o walce z poważną chorobą. Gwiazda zawiodła się na wielu osobach

Marina Łuczenko to jedna z największych osobowości polskiego show-biznesu. Żona Wojciecha Szczęsnego wyjawiła, że niedawno zmagała się z operacją usunięcia nowotworu. Celebrytka osunęła się w depresję, a ostatni czas zweryfikował również, kto jest jej bliski, a kto tak naprawdę nie. Jak to się mówi, prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Gwiazda opowiedziała o swoich problemach za pośrednictwem Instagrama w specjalnej sesji pytań i odpowiedzi dla fanów. Pytano ją m.in. o jej zdrowie psychiczne i fizyczne.

Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację
26.08.2022 08:15 Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Marina Łuczenko-Szczęsna już od pewnego czasu sygnalizowała, że przechodzi przez trudniejsze momenty swojego życia. Wbrew temu, co można by sądzić, tym razem faktycznie zmagała się z poważnym problemem. Zdiagnozowano u niej nowotwór.Bez względu na zasobność portfela, taka informacja zawsze jest ogromnym ciosem i trudno sobie wyobrazić, przez co przechodziła żona bramkarza Juventusu, gdy dowiedziała się, co jej dolega.