Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Syn Mariny i Wojciecha Szczęsnego zaśpiewał "Solo" Blanki. Fani nie mogli oderwać wzroku
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 12.05.2023 21:00

Syn Mariny i Wojciecha Szczęsnego zaśpiewał "Solo" Blanki. Fani nie mogli oderwać wzroku

Marina Łuczenko, Wojceich Szczęsny i syn
Instagram: @ instagram.com/marina_official i TikTok: @marina_official

Mały Liam Szczęsny dorasta w świetle reflektorów i wiele wskazuje na to, że syn Mariny i Wojciecha Szczęsnego już odkrył w sobie pewien talent. Choć sławny ojciec wolałby, aby chodziło o umiejętności piłkarskie, to Marina z pewnością ma powody do dumy.

Marina Szczęsna pochwaliła się umiejętnościami wokalnymi syna

Ukochana polskiego bramkarza opublikowała w sieci nagranie, w którym pochwaliła się talentem wokalnym 4-letniego synka. Choć Liam nie raz dał już popis swoich artystycznych umiejętności, to teraz wykonał jedną z najpopularniejszych piosenek w kraju. Wyszło lepiej niż oryginał?

Liam Szczęsny od pewnego czasu coraz częściej pojawia się w social mediach Szczęsnych i trzeba przyznać, że gromadzi coraz większe grono fanów. Najnowsze nagranie z pewnością jedynie przysporzy mu kolejnych.

Nie da się ukryć, że w ostatnich tygodniach cała Polska żyje 67. konkursem piosenki w Liverpoolu. Eurowizja w tym roku wywołała szczególnie wielkie emocje, a to za sprawą dość kontrowersyjnych preselekcji, podczas których na naszą reprezentantkę wytypowano Blankę i jej utwór "Solo". Sporo wątpliwości wzbudziła również sama piosenka, gdyż zdaniem wielu osób jest ona plagiatem zagranicznego hitu z ubiegłego roku. Mimo wielu znaków zapytania i niejasności, wokalistka nie straciła zapału i udało jej się wywalczyć miejsce w finale, który odbędzie się 13 maja w Liverpoolu.

Najbliżsi 8-letniego Kamilka mają ważną prośbę. Nowy komunikat ws. pogrzebu

Liam Szczęsny zaśpiewał utwór Blanki, "Solo"

Okazuje się, że 4-letni Liam Szczęsny należy do fanów talentu wokalnego Blanki i z wielką radością śpiewa ikoniczne "BEJBA". Marina Szczęsna opublikowała w mediach społecznościowych nagrania, w którym pochwaliła się umiejętnościami wokalnymi ukochanego jedynaka.

Od jakiegoś czasu fani żony Wojciecha Szczęsnego dopytywali ją w social mediach o to, czy śledzi tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji i czy ma jakiegoś faworyta. Niedawno artystka zdradziła, że owszem, jest na bieżąco z wydarzeniami z konkursu i wraz z całą rodziną wspiera polską reprezentantkę - Blankę.

- Blanka, kibicujemy Polsce. Liam na pewno - napisała żona polskiego bramkarza, publikując na swoim TikToku filmik, na którym jej 4-letni synek śpiewa eurowizyjne "Solo". Nagranie stało się prawdziwym viralem, a w komentarzach internauci zachwycają się jego talentem. Choć chłopiec wykonał własną interpretację piosenki "Solo" i jego rodzice nie potrafili powstrzymać śmiechu, to nie da się ukryć, że maluch ma prawdziwy talent.

To niepierwszy raz, gdy Liam Szczęsny pokazuje swoje umiejętności

Jakiś czas temu Marina Szczęsna już chwaliła się umiejętnościami Liama, publikując nagranie, na którym można wyraźnie usłyszeć, jak syn śpiewa piosenkę "This is the moment", z repertuaru mamy. Choć utwór został nagrany w języku angielskim, to 4-latek nie miał z nim najmniejszych problemów i widać, że świetnie sobie z nim radzi.

- Kiedy Twój 4-letni syn śpiewa Twoją piosenkę - bezcenne. LIAM - podpisała nagranie małżonka bramkarza reprezentacji Polski. Jak sądzicie? Syn gwiazdorskiej pary pójdzie w ślady sławnej mamy, czy może Wojciech Szczęsny zadba o to, aby wyrósł z niego kolejny piłkarz w rodzinie z bramkarskimi tradycjami?