Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Żona Wojciecha Szczęsnego zaśpiewa na Eurowizji? "Sylwester Marzeń" to tylko początek
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 31.12.2022 09:51

Żona Wojciecha Szczęsnego zaśpiewa na Eurowizji? "Sylwester Marzeń" to tylko początek

Marina
instagram.com/marina_official

Marina będzie reprezentować Polskę na Eurowizji? Z informacji, do których dotarła Wirtualna Polska wynika, że TVP bardzo zależy, by żona Wojciecha Szczęsnego wzięła udział w eliminacjach do konkursu. "Sylwester Marzeń" to tylko początek?

Marina powalczy o Eurowizję?

Marina Łuczenko-Szczęsna na długo zanim związała się z bramkarzem reprezentacji Polski w piłce nożnej Wojciechem Szczęsnym, próbowała swoich sił na scenie. Pierwsze kroki stawiała już w popularnym w latach 90. programie "Od przedszkola do Opola".

Gwiazda zadebiutowała w 2011 r. albumem "Hard Beat", który pomimo nietuzinkowego brzmienia i ciekawych rozwiązań muzycznych, nie osiągnął sukcesu. Niestety, nie lepiej było w przypadku kolejnych dwóch płyt, które pojawiały się na rynku w latach 2017 i 2020.

Wszystko wskazuje jednak na to, że wkrótce Marina będzie miała okazję powalczyć o sympatię słuchaczy raz jeszcze i to na międzynarodowym polu. Wirtualna Polska nawiązała kontakt z osobą związaną z TVP, która twierdzi, że stacji bardzo zależy na tym, by piosenkarka pojawiła się w eliminacjach do Eurowizji.

Przypomnijmy, że artystka podczas mundialu wzięła udział w jednym z odcinków "Pytania na śniadanie", a już 31 grudnia wystąpi w Zakopanem podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką".

Wielka szansa Mariny

- Występ Mariny na Sylwestrze TVP nie jest przypadkowy. Stacji bardzo zależy na tym, żeby żona Szczęsnego wzięła udział w preselekcjach na Eurowizję. Piosenkarka też jest chętna i już pracuje nad piosenką, która miałaby podbić Europę - wyjawiło źródło portalu Wirtualna Polska.

Można podejrzewać, że państwowa telewizja liczy na to, że popularność nowego utworu wokalistki podbije Wojciech Szczęsny, który dzięki swej grze na mundialu zyskał niemal status narodowego bohatera.

Warto zaznaczyć, że gwiazdy ubiegające się o występ na Eurowizji muszą przejść przez sito jurorów, a następnie wziąć udział w telewizyjnej preselekcji, gdzie o ich losie decydują widzowie.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Wirtualna Polska