Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marina Łuczenko pochwaliła się przejażdżką z Wojciechem Szczęsnym po Marbelli. Pokazała twarz małego Liama
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 15.08.2023 14:50

Marina Łuczenko pochwaliła się przejażdżką z Wojciechem Szczęsnym po Marbelli. Pokazała twarz małego Liama

Marina Łuczenko
TikTok Marina

W ostatnim czasie Marina Łuczenko chętnie dzieli się urywkami swojej codzienności w mediach społecznościowych. Często pokazuje kulisy życia rodzinnego i momenty, gdy spędzają razem czas wolny. Teraz piosenkarka pochwaliła się przejażdżką z mężem i synkiem, Liamem. W pewnym momencie pokazała jego twarz. Mały słodziak! 

Do tej pory Marina Łuczenko chroniła wizerunek swojego synka

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny tworzą jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Dużą popularnością wśród ich fanów cieszy się też ich, 5-letni syn Liam. Do tej pory małżeństwo bardzo dbało o ochronę wizerunku swojej pociechy. 

- Chciałabym, żeby Liam przynajmniej do piątego roku życia przeżył to swoje życie czysto, jak zwykły chłopczyk, bo jest zwykłym chłopcem, ale niezwykłym dla mnie, to jest moje serduszko. Chciałabym, żeby był z dala od tego wszystkiego, od oceniania, żeby ktokolwiek nie próbował oceniać jego wyglądu czy zachowania. To, że ja i Wojtek wybraliśmy dla siebie taką drogę, to nie znaczy, że on musi podążać naszymi śladami – tłumaczyła decyzję pary Marina w rozmowie z Pudelkiem. 

Elementarny brak kultury w autobusie. Pasażer aż zrobił zdjęcie z ukrycia

Piosenkarka pokazała Liama na TikToku

Niedługo później artystka zdradziła, że mały Liam coraz częściej chce zaznaczać swoją obecność i być obecny na nagraniach jej i męża. Wygląda na to, że jego prośby zostały spełnione, bo Marina postanowiła pokazać chłopca w mediach społecznościowych.

Rodzina wybrała się wspólnie na przejażdżkę

W najnowszym nagraniu Mariny na TikToku piosenkarka pokazała twarz swojego synka. Filmik powstał podczas przejażdżki po hiszpańskiej Marbelli i widzimy na nim, jak wokalistka pozuje w cabrio, a przy okazji pokazuje męża i dziecko. Do kogo jest podobny? Do mamy, czy taty?