Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wojciech Szczęsny musi martwić się o brata i żonę? Wyciekło zdumiewające zdjęcie
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 04.07.2023 16:25

Wojciech Szczęsny musi martwić się o brata i żonę? Wyciekło zdumiewające zdjęcie

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko
Instagram: @marina_official

W poniedziałek 3 lipca Marina Łuczenko-Szczęsna świętowała swoje 34. urodziny i przy okazji zaprezentowała "urodzinową kartkę", którą otrzymała od brata swojego męża, Jana Szczęsnego. Wokalistka była mocno zdziwiona tym, co znalazł jej szwagier i postanowiła zabrać publicznie głos.

Marina Łuczenko niedawno obchodziła 34. urodziny

Marina i Wojciech Szczęsny w maju świętowali swoją 7. rocznicę ślubu i uchodzą za jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Choć początki ich relacji nie należały do najłatwiejszych, dziś tworzą szczęśliwe małżeństwo. Niespełna 2 miesiące po 7. jubileuszu małżeństwa wokalistka skończyła 34 lata i z tej okazji otrzymała dość nietypowe życzenia od brata swojego męża.

Piosenkarka z okazji urodzin usłyszała pewnie mnóstwo ciepłych słów, ale bez wątpienia najoryginalniejsze padły ze strony Jana Szczęsnego, starszego brata bramkarza reprezentacji Polski. Okazuje się, że dokonał on na dość nietypowego odkrycia, które postanowił wykorzystać, składając życzenia szwagierce.

Zaskakujące zakończenie "Faktów" TVN. Piotr Kraśko czekał do ostatniej chwili

Małżeństwo Szczęsnych dwa miesiące temu świętowało 7. rocznicę słubu

Małżeństwo Szczęsnych uchodzi w polskim show-biznesie za jedno z najatrakcyjniejszych i najbardziej popularnych, dlatego "Twoje Imperium" postanowiło z okazji ich ostatniej rocznicy ślubu przygotować specjalną okładkę swojego wydawnictwa. Doszło jednak do poważnego faux-pas podczas wybierania zdjęcia...

Marina Łuczenko-Szczęsna z okazji swoich urodzin postanowiła pochwalić się na Instagramie życzeniami od znajomych, fanów, a także członków rodziny. Wśród dość tych dość typowych, znalazła się przykuwająca uwagę "kartka urodzinowa" od Jana Szczęsnego, który wysłał szwagierce zdjęcie okładki tygodnika "Twoje Imperium".

Na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało w porządku... ale to jedynie pozory. Okładka, która miała przedstawiać małżeństwo Szczęsnych, w rzeczywistości przedstawiała Marinę Łuczenko... ze szwagrem Janem. Rzeczywiście bracia są do siebie bardzo podobni, ale nie są jednak bliźniakami. Pod zdjęciem Mariny Łuczenko i Jana Szczęsnego widniał tytuł: "Marina i Wojciech Szczęśni. Kochamy się coraz bardziej".

Brat Wojciecha Szczęsnego postanowił zażartować ze szwagierki

Szwagier wokalistki postanowił wykorzystać nietrafioną okładkę tygodnika i wysłał ją do szwagierki, okraszając zdjęcie żartobliwymi życzeniami - Czego życzę, wiesz, 100 lat! Żono moja - podpisał zdjęcie okładki Jan Szczęsny.

1.jpg
Instagram: @ja.szczesny

Marina Łuczenko w swoich mediach społecznościowych postanowiła odnieść się do "chochlika" i wydała apel do redakcji tygodnika i ich kolegów i koleżanki po fachu.

2.jpg
Instagram: @marina_official

- Drodzy dziennikarze, ostatnio na okładce pewnego magazynu ukazało się moje zdjęcie ze szwagrem Jankiem z tytułem "7 lat po ślubie". Rozumiem, że jest podobieństwo, w końcu Janek jest 3 lata starszym bratem mojego męża, ale bez przesady - nie są bliźniakami. Warto sprawdzić, kogo się umieszcza na okładce. Po tym zdarzeniu robimy sobie w gronie rodzinnym jaja, tak więc Janek zażartował, wysyłając mi życzenia urodzinowe z tą jakże zabawną okładką, z dopiskiem "100 lat żono" - napisała Marina Łuczenko-Szczęsna w mediach społecznościowych.

Rzeczywiście Wojciech i Jan Szczęsny są do siebie tak łudząco podobni, że nawet osoby zawodowo piszące o celebrytach nie mogą ich rozróżnić?