Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marina zaśpiewała na festiwalu w Opolu. Kibicowali jej synek i Wojciech Szczęsny
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 10.06.2023 08:58

Marina zaśpiewała na festiwalu w Opolu. Kibicowali jej synek i Wojciech Szczęsny

Marina Łuczenko-Szczęsna Wojciech Szczęsny
kadry z 60. KFPP w Opolu, prod. TVP, wyd. 2023 r., TVP VOD

Marina zadebiutowała na 60. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Fani przyznają, że swoim udanym show i pięknym strojem piosenkarka udowodniła, że nie należy do nowicjuszy. Na szczęście w staraniach, by wypaść jak najlepiej, mogła liczyć na wsparcie od najbliższych. I to jakie! Zdjęcia Wojciecha Szczęsnego i małego Liama spod sceny podbijają sieć. Marina powinna być dumna?

Festiwal w Opolu 2023. Marina czuła wielki stres

Marina na początku swojej kariery byłą związana z telewizją TVN, jednak w ostatnich latach zaczęła pojawiać się u konkurencji. Nie dziwi zatem, że po kilku udanych występach w TVP została zaproszona na opolską scenę. Już na konferencji zapowiadającej widowisko nie ukrywała, że jest to dla niej duża nobilitacja i… jeszcze większy stres. 

- Jestem podekscytowana. Zobaczyłam tych wszystkich wielkich artystów i jestem tak zestresowana tym występem tak naprawdę, ale już nie mogę się doczekać. Jest to spełnienie moich marzeń. Będzie to mój debiut. Jeszcze przy sześćdziesiątym festiwalu to coś naprawdę niesamowitego dla mnie, w szczególności, że ja w tym roku obchodzę 25-lecie mojej kariery, ponieważ w 1998 roku pierwszy raz stanęłam na scenie i zaczęłam jeździć na festiwale muzyczne, więc będzie to naprawdę dla mnie wzruszający moment - zapowiadała Marina na konferencji TVP. Zgodnie z obietnicą artystki, podczas jej festiwalowego występu rzeczywiście wzruszeń nie zabrakło. 

Wystawne wesele, ale weselnicy o pustych żołądkach. "Wróciłam do domu nad ranem głodna jak wilk"

Festiwal w Opolu 2023. Marina zachwyciła występem i kreacją

Marina na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu z pomocą chóru Sound’n’Grace oraz orkiestry zaśpiewała utwór pt. "W blasku", który pełen był wznoszących wyznań o miłości. Dopełnieniem tego romantycznego performance była także stylizacja piosenkarki. Nie da się ukryć, że Marina wyłaniająca się zza mgły wyglądała jak prawdziwa księżniczka. 

Marina przebój zadedykowała swojemu mężowi. Na Instagramie poinformowała, że kilka lat temu właśnie 9 czerwca po raz pierwszy spotkała się z bramkarzem. - Właśnie 9 czerwca 2013 mój (wtedy przyszły) mąż zaprosił mnie na randkę. Dziś mija 10 lat od naszego spotkania i to właśnie jemu chciałabym zadedykować ten utwór - napisała Marina. Ukochany małżonek i synek wiernie towarzyszyli jej towarzyszyli.

Wojciech Szczęsny bacznie obserwował występ Mariny w Opol

Marina przez cały występ w Opolu mogła czuć na sobie przeszywające spojrzenie Wojciecha Szczęsnego, który znajdował się pod sceną i tę część koncertu oglądał z bliska. Kamery kilkukrotnie uchwyciły jego w towarzystwa Liama, który był równie zaciekawiony tym, co działo się na scenie. Wspólne zdjęcia Wojciecha Szczęsnego ze stęsknionym za mamą synem oglądającego występ Mariny przez fanów zostały okrzyknięte jako rozczulające. 

Marina na festiwalu w Opolu. Fot. AKPA.jpg
AKPA
Wojciech Szczęsny z synem na festiwalu w Opolu. Fot. AKPA.jpg
AKPA
Wojciech Szczęsny z synem na festiwalu w opolu. Fot. kadr z 60. KFPP w Opolu, prod. TVP, wyd. 2023 r., TVP VOD.jpg
Fot. kadr z 60. KFPP w Opolu, prod. TVP, wyd. 2023 r., TVP VOD