Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Roksana Węgiel zrobiła prawdziwe show w Opolu. Zaśpiewała fragment kultowego utworu
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 09.06.2023 23:54

Roksana Węgiel zrobiła prawdziwe show w Opolu. Zaśpiewała fragment kultowego utworu

Roksana Węgiel
AKPA

60. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu trwa w najlepsze. Na scenie pojawiła się Roksana Węgiel i natychmiast poderwała opolską publiczność do zabawy. Nie przeszkodził jej deszcz ani ciemne chmury nad miastem. Występ Roxie zachwycił i rozbudził zarówno tych zgromadzonych w amfiteatrze, jak i przed telewizorami. Jej zjawiskowa kreacja olśniła!

Roxie Węgiel – najbardziej uwielbiana wokalistka młodego pokolenia

Roksana Węgiel to jedna z najbardziej uwielbianych wokalistek młodego pokolenia. Nieustannie rozwija swoją karierę i nie schodzi z pierwszych nagłówków w mediach. Jej życie prywantne jest w ostatnim czasie intensywnie komentowane, podobnie jest jeżeli chodzi o dokonania muzyczne. Młoda gwiazda nieustannie zaskakuje i zadziwia swoją dojrzałością.

Wystawne wesele, ale weselnicy o pustych żołądkach. "Wróciłam do domu nad ranem głodna jak wilk"

Występ Roksany Węgiel w Opolu zachwycił

Na scenę w Opolu Roxie weszła pewnym krokiem i dała popis swoim wielkim możliwościom wokalnym. Zaśpiewała utwór “Miasto” i tym samym rozgrzała publikę do czerwoności. Wszyscy natychmiast poderwali się ze swoich miejsc i zaczęła się wielka impreza na miarę najgorętszych koncertów na najwyższym poziomie. Roksana zachwyciła też swoją zniewalającą kreacją w zielonym kolorze. Z całą pewnością można powiedzieć, że był to najlepszy występ jak do tej pory. Publiczność oszalała.

Niespodzianki na scenie w Opolu

Biorąc pod uwagę fakt, że w tym roku Festiwal w Opolu świętuje swoje okrągłe 60. urodziny, organizatorzy postarali się zapewnić swoim widzom jak najlepszą zabawę i przygotować kilka niespodzianek. Roxie pojawiła się na scenie już po raz drugi – wcześniej zaprezentowała się podczas miksu kilku znanych polskich utworów i za pierwszym razem, chociaż był to krótki wykon, wypadła równie imponująco. Zaśpiewała fragment kultowego utworu Marka Grechuty “Dni, których jeszcze nie znamy” we własnej interpretacji.