Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marina zadebiutuje z nową piosenką w Opolu, Przy utworze pracowało kilkadziesiąt osób
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 09.06.2023 19:24

Marina zadebiutuje z nową piosenką w Opolu, Przy utworze pracowało kilkadziesiąt osób

Marina
Kapif

Już tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia Festiwalu w Opolu. Kolejne gwiazdy zdradzają coraz nowsze i ciekawsze szczegóły swoich występów i zapowiadają wielkie niespodzianki. Również Marina przygotowała dla opolskiej publiki coś specjalnego. Po raz pierwszy wykona wyjątkowy utwór o miłości, przy którym pracowało prawie 100 osób. Będzie to debiut na żywo w akompaniamencie orkiestry Grzegorza Urbana. Wieczór pełen wrażeń i wielkich emocji tuż, tuż.

Marina od najmłodszych lat wygrywała konkursy i festiwale muzyczne

Marina to piosenkarka, która cieszy się niesłabnącą popularnością, a obecnie jej rozpoznawalność jeszcze przybiera na sile. Już od najmłodszych lat muzyka była bliska jej sercu i rodzina mocno wspierała ją w rozwoju ogromnej pasji. Brała udział w licznych konkursach muzycznych, świetnie sobie radziła i bardzo często zdobywała pierwsze miejsca na festiwalach dla dzieci i młodzieży. Piosenkarka należy do osób bardzo ambitnych i nieustannie rozwija swoją karierę. Prywatnie jest żoną Wojtka Sczęsnego i szczęśliwą mamą małego Liama. Tworzą bardzo udaną rodzinę, jakich niewiele jest w świecie show-biznesu. Marina i Wojtek dzielą swoje życie pomiędzy dwoma krajami. Piłkarz pracuje we Włoszech, a jego żona ma liczne zobowiązania muzyczne w Polsce. Na szczęście bardzo dobrze udaje się im to łączyć.

Wystawne wesele, ale weselnicy o pustych żołądkach. "Wróciłam do domu nad ranem głodna jak wilk"

Wielki dzień dla piosenkarki. Debiut w Opolu, premiera nowego utworu i jubileusz działalności muzycznej

Na 60. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu Marina zaśpiewa po raz pierwszy w życiu. Co więcej, zadebiutuje z zupełnie nowym utworem. W tym wszystkim mocno wspiera ją rodzina, zaciskając kciuki, żeby wszystko poszło jak najlepiej. Kibicują jej mąż, synek, mama, a nawet ukochany psiak. Gwiazda podczas koncertu Od Opola do Opola będzie obchodziła swój jubileusz – 25-lecie obecności na scenie muzycznej. Zadebiutuje z piosenką, którą nagrała w duecie z Sound’n’Grace, a utwór nosi tytuł “W Blasku” - Kochani dziś koncert w Opolu, gdzie będę miała przyjemność zadebiutować na tak legendarnej scenie z PREMIERĄ mojego najnowszego singla „W Blasku feat Sound&Grace” @soundngrace nad którym pracowaliśmy od kilku miesięcy z masą wspaniałych muzyków i artystów (więcej szczegółów już wkrótce). To pierwszy taki projekt w moim życiu. Czysto od serca, głos mojej duszy. Dziś również jest wyjątkowy dla mnie dzień prywatnie ponieważ właśnie 9 czerwca 2013 mój (wtedy przyszły mąż) zaprosił mnie na randkę. Dziś mija 10 lat od naszego spotkania i to właśnie jemu chciałabym zadedykować ten utwór – napisała Marina na Instagramie.

Marina wykona premierowy utwór. Tego się nie spodziewacie

Debiutancki utwór, który Marina wykona na scenie to hołd dla miłości, a pracowało przy nim prawie 100 osób. Wokalistkę wesprze orkiestra pod przewodnictwem Grzegorza Urbana. Chociaż Marina jest bardzo zestresowana, to także mocno szczęśliwa i już nie może się doczekać, kiedy da popis swoich wokalnych i scenicznych umiejętności. Przygotujcie się na wielkie show.