Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wojciech Szczęsny usłyszał pytanie i natychmiast przerwał wywiad. Marina musiała wkroczyć
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 14.06.2023 22:13

Wojciech Szczęsny usłyszał pytanie i natychmiast przerwał wywiad. Marina musiała wkroczyć

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny
Instagram: @marina_official

Od pewnego czasu Marina Łuczenko-Szczęsna, przy dużej pomocy sławnego i bogatego męża, coraz śmielej poczynia sobie na polskiej scenie muzycznej. Gwiazda jakiś czas temu nieco zwolniła tempo, aby skupić się na wychowaniu syna Liama, ale teraz może z pełnym zaangażowaniem rozwijać swoją karierę.

Wojciech Szczęsny przerwał wywiad. O co został zapytany?

Choć Marina Łuczenko-Szczęsna nigdy nie zrobiła w naszym kraju oszałamiającej kariery, to nie poddaje się i po pięcioletniej przerwie postanowiła wrócić ze zdwojoną siłą. Najpierw pojawiła się na "Sylwestrze Marzeń" TVP, a następnie zaproszono ją do jednego z odcinków tanecznego show Telewizji Polskiej "You Can Dance - Nowa generacja".

Wiele wskazuje na to, że żona Wojciecha Szczęsna postanowiła się ułożyć z publicznym nadawcą, co z pewnością przysporzy jej wielu przeciwników. Jak dotąd, układ wokalistce się opłaca i została nawet zaproszona ze swoją nową piosenką na Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Prezenter TVP stracił pracę. Program, który prowadził, znika z anteny

Czy Szczęśni planują powiększenie rodziny?

Po imprezie gwiazda zorganizowała premierę swojego najnowszego klipu do piosenki "W blasku", podczas którego towarzyszyła jej cała rodzina, włącznie z bliskimi jej męża. Wojciech Szczęsny miał zresztą przy okazji możliwość udzielić wywiadu portalowi "Świat gwiazd". Na końcu rozmowy piłkarz został zapytany przez reporterkę o to, czy planuje z żoną powiększenie rodziny.

Po tym pytaniu piłkarz szybko zakończył wywiad, rzucając jedynie, że "od gadania dzieci się nie robi" i podziękował za wywiad. Jego żona z kolei była nieco bardziej uprzejma i przyznała, że chciałaby urodzić dla Liama kolejne rodzeństwo, ale ze względu na nowotwór musiała te plany odłożyć na bliżej nieokreśloną przyszłość.

- Pewnie, że tak. Ja jestem otwarta, ale ostatnio nie miałam możliwości takiej, no nie mogłam. Na razie wszystko jest na dobrej drodze, jestem zdrowa - wyjaśniła Marina Łuczenka-Szczęsna w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Problemy zdrowotne Mariny Łuczenko- Szczęsnej. Co jej dolega?

Przypomnijmy, że w połowie 2022 roku gwiazda poinformowała, że przeszła operację usunięcia nowotworu. Jakiś czas później wystąpiła w programie "Alarm" w TVP, w którym więcej opowiedziała o przerażającej diagnozie, jaką usłyszała, starając się zajść w drugą ciążę.

- Jakiś czas temu przeszłam operację usunięcia nowotworu. Był to dla mnie bardzo ciężki okres pod względem fizycznym i psychicznym, który wiele zweryfikował, w tym moje otoczenie i przyjaciół, którzy mnie w tym czasie wspierali. Mimo wszystko jestem bardzo wdzięczna za to doświadczenie. Nic w życiu nie dzieje się bez powodu. Na dzień dzisiejszy czuję się znakomicie - wyznała Marina Łuczenko-Szczęsna.

Źródło: Świat Gwiazd