Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marina Łuczenko zdradziła, jakim ojcem jest Wojciech Szczęsny. Zabrakło zachwytów
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 13.01.2023 14:51

Marina Łuczenko zdradziła, jakim ojcem jest Wojciech Szczęsny. Zabrakło zachwytów

marina łuecznko-szczęsna
Fot. Kapif

Marina Łuczenko-Szczęsna zasiliła grono WAGS w 2016 roku. Niedługo potem oprócz dodania drugiego członu do swojego nazwiska, mogła sprawdzić się jako matka małego Liama. Piosenkarka nie kryła zdziwienia, gdy media zachwycały się zachowaniem Wojciecha Szczęsnego względem synka po meczu z Francją. Do dziś nie może zrozumieć tych zachwytów. Czyżby przemawiała przez nią zazdrość?

Marina Łuczenko beznamiętnie recenzuje Wojciecha Szczęsnego jako ojca

Marina Łuczenko-Szczesna po pierwszych latach macierzyństwa stopniowo intensyfikuje swoją obecność w mediach. Udziela coraz więcej wywiadów, a w jednym z nich poproszono ją o komentarz w sprawie zachowania bramkarza reprezentacji Polski.

Mowa o sytuacji tuż po meczu z Francją na mundialu w Katarze. Sieć obiegło bowiem nagranie, na którym Wojciech Szczęsny przytula i pociesza synka, gdy ten jest smutny z powodu meczowej porażki.

Internauci nie kryli podziwu dla takiej postawy bramkarza, jednak jego żona nie była zbyt skora do podzielenia fascynacji ojcowskimi zdolnościami piłkarza. Do dziś jest zdziwiona, że relacje Szczęsnego z synkiem zdołały wywołać tak duże zamieszanie w sieci.

– Jest wspaniałym ojcem, bez zarzutu. Troszeczkę nie mogę zrozumieć ekscytacji tą sytuacją, bo dla mnie to jest tak oczywiste. Normalna sprawa – oznajmiła surowo w Plejadzie, po czym dodała, że w zachowaniu "bramkoszczelnego" sportowca nie widzi nic nadzwyczajnego.

– Synek się wzruszył, bardzo zależało nam na tym, żebyśmy wygrali, ja naprawdę do ostatniej chwili liczyłam na to, że uda nam się wygrać ten mecz, bo naprawdę był świetny, świetnie nam szło, mam wrażenie, że to był najlepszy nasz mecz na tym mundialu, ale niestety był przegrany i dziecko się wzruszyło, więc ojciec zareagował tak, jak każdy ojciec powinien zareagować. Po prostu przytulił swojego synka. Kiedy zakończył się mecz, Wojtek wrócił do swojej codziennej roli ojca – podsumowała.

Kwestia tego, jakim znakomitym ojcem jest Wojciech Szczęsny, została skomentowana także przez jego brata. Reprezentował on popularnego "Szczenę" podczas owianej skandalem Gali Mistrzów Sportu. Bliźniaczo podobny brat był nieco bardziej wylewny w swojej opinii.

Poza swoim synem świata nie widzi. Kiedy schodzi z boiska, to cel jest jeden - syn i żona, a nie piłka – ocenił Jan Szczęsny.

Marina Łuczenko, jak widać, nie zamierzała aż tak romantyzować postawy swojego ukochanego. Oby tak imponująca rzeczowość nie odbiła jej się czkawką, gdy poprosi bliskich o recenzję swojego nowego przeboju. A okazja ku temu może być już niebawem.

Wszak ptaszki na Woronicza ćwierkają, że wokalistka weźmie udział w preselekcjach do Eurowizji 2023. Może wtedy Wojciech Szczęsny także nie będzie miał powodów, by rozpływać się nad jej muzycznymi umiejętnościami?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Plejada

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!