Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Żona Wojtka Szczęsnego wykiwała TVP. Nikt się nie spodziewał
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 14.02.2023 19:11

Żona Wojtka Szczęsnego wykiwała TVP. Nikt się nie spodziewał

Marina
Marina fot. KAPiF

Marina Łuczenko-Szczęsna miała podobno być złotą kartą w kieszeni TVP. Na Woronicza chodziły słuchy, że żona polskiego bramkarza jest idealną kandydatką na Eurowizję. Wkrótce okazało się jednak, że wokalistka nie podziela planów sylwestrowych pracodawców. Nici z kariery w telewizji publicznej?

Marina Łuczenko-Szczęsna wykiwała TVP

Marina Łuczenko-Szczęsna to popularna polska wokalistka. Swoich sił na scenie próbowała już jako dziecko między innymi w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej, "Drodze do gwiazd" i "Szansie na sukces". W końcu w 2011 roku wydała swoją pierwszą płytę pod tytułem "Hard Beat". Dwie kolejne pojawiły się na rynku muzycznym w 2017 i 2020 roku.

Marina Łuczenko-Szczęsna słynie nie tylko z kariery wokalnej, ale również ze związku z popularnym polskim piłkarzem. Z Wojciechem Szczęsnym tworzą szczęśliwą rodzinę i wychowują wspólnie synka Liama.

O rodzinie Szczęsnych rozpisywano się kilka miesięcy temu za sprawą Mundialu w Katarze, kiedy to bramkarz zachwycił wszystkich swoimi umiejętnościami. Jakiś czas później Marina wystąpiła na Sylwestrze Marzeń z Dwójką w Zakopanem. Jej mąż pokazał wówczas duszę romantyka i wkroczył na scenę, wręczając jej ogromny bukiet czerwonych róż.

Wtedy pojawiły się również pogłoski na temat muzycznych planów Mariny. Mówiono wówczas, że piosenkarka chce wystartować w krajowych preselekcjach do Eurowizji 2023 w Liverpoolu. Portal Pudelek przekazał jednak, że w jutrzejszym wydaniu "Pytania na śniadanie" zostaną ujawnione nazwiska uczestników polskich preselekcji. Niestety zabraknie wśród nich nazwiska Mariny.

- TVP bardzo zależało na obecności Mariny. Na Woronicza uważano, że to idealna kandydatka do reprezentowania Polski na konkursie. Miała zgłosić się do preselekcji, wszystko było już dogadywane. Niestety, po Sylwestrze odpuściła, nie bardzo wiadomo, dlaczego – powiedział informator Pudelka.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pudelek