Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marina Łuczenko zablokowana na ostatniej prostej. Inna gwiazda zostanie jurorką "The Voice Kids"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 26.07.2023 13:07

Marina Łuczenko zablokowana na ostatniej prostej. Inna gwiazda zostanie jurorką "The Voice Kids"

Marina Łuczenko-Szczęsna
Kapif / kadr z kanału YouTube @TVP VOD

Marina Łuczenko-Szczęsna kolejny raz próbowała powrócić do TVP, jednak i tym razem początkowo obiecujące rozmowy spełzły na niczym. Kto zamiast niej zasiądzie w fotelu jurora zbliżającego się nowego sezonu "The Voice Kids"? To gwiazda, która ma za sobą o wiele większe muzyczne doświadczenie.

Giełda nazwisk w "The Voice Kids"

Bitwa o posadę pozostawioną przez Dawida Kwiatkowskiego w "The Voice Kids" trwała od kilku miesięcy W kuluarach mówiło się, że z show pożegna się także Cleo, jednak ostatecznie ona oraz Tomson i Baron znów zasiądą w komisji oceniającej. Kto będzie im towarzyszył?

Kilka tygodni temu intensywnie promowano Natalię Nykiel, jednak piosenkarka zdecydowanie skomentowała zakusy TVP. Wśród kandydatek pozostawała Roksana Węgiel i kilka innych młodych artystek, jednak największe szanse miała Marina Łuczenko-Szczęsna. Dlaczego finalnie to nie ona będzie trenować młodych aspirujących wokalistów?

Miał zdewastować grób syna Sylwii Peretti. Wiadomo, jak się tłumaczył

Marina Łuczenko-Szczęsna nie dogadałą się z TVP na ostatniej prostej

Marina Łuczenko-Szczęsna po udanych występach na koncertach TVP była typowana jako pewniak do zastąpienia Dawida Kwiatkowskiego. Rozmowy toczyły się od dawna, jednak w kluczowym momencie nie udało się dojść do porozumienia. Dlaczego?

W mediach krążą informacje, że Marina Łuczenko-Szczęsna nie mogła podjąć się nowego wyzwania, ponieważ występy w "The Boice kids" nie współgrały z jej napiętym terminarzem. Nie wiadomo jednak, z jakimi pozostałymi obowiązkami żony Wojciecha Szczęsnego miałyby kolidować. Abstrahując od domysłów internautów, wygraną tego fiaska została kolejna gwiazda TVP.

To ona zostanie nową jurorką "The Voice Kids"

Nową jurorką "The Voice Kids" zostanie Natasza Urbańska. Celebrytka zaakceptowała warunki telewizji, a oprócz tego znakomicie wypadła na nagraniach próbnych. Wszystko wskazuje zatem na to, że kolejne miesiące będą dla piosenkarki jeszcze bardziej pracowite. 

Fani zastanawiają się, czy ulubienica widowni na tegorocznym festiwalu w Opolu, Natasza Urbańska, sprawdzi się w nowej roli. Wszak dotychczas doświadczona artystka raczej była oceniania, więc w nowym sezonie "The Voice Kids" widzowie poznają ją od zupełnie innej strony. 

Źródło: Fakt