Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marina Łuczenko-Szczęsna wystąpi na Eurowizji? Zaskakujące informacje
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 17.12.2022 09:21

Marina Łuczenko-Szczęsna wystąpi na Eurowizji? Zaskakujące informacje

Marina Łuczenko-Szczęsna
Marina Łuczenko-Szczęsna fot. KAPiF

Marina najprawdopodobniej aspiruje na kolejną ulubienicę Telewizji Polskiej. Najpierw dowiedzieliśmy się, że wystąpi podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką", a teraz pojawiły się plotki o dalszej współpracy gwiazdy z TVP. Czy zobaczymy ją na Eurowizji?

Marina wystąpi na Eurowizji?

Marina Łuczenko-Szczęsna nie może ostatnio narzekać na brak zajęć. Wokalistka w połowie listopada nagrała przebój, zagrzewający kibiców do wspierania polskiej drużyny podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Niedawno dowiedzieliśmy się również, że dołączyła do listy gwiazd tegorocznego "Sylwestra Marzeń z Dwójką".

Jak udało ustalić się Pudelkowi, występ Mariny podczas Sylwestra TVP nie jest przypadkowy. Publiczny nadawca chciałby, aby żona Wojciecha Szczęsnego reprezentowała Polskę na Eurowizji.

- Występ Mariny na Sylwestrze TVP nie jest przypadkowy. Stacji bardzo zależy na tym, żeby żona Szczęsnego wzięła udział w preselekcjach na Eurowizję. Piosenkarka też jest chętna i już pracuje nad piosenką, która miałaby podbić Europę - ujawnił informator Pudelka.

Aby piosenkarka mogła jednak wystąpić na Eurowizji, najpierw musi zostać oceniona przez wewnętrzne jury i wziąć udział w preselekcjach transmitowanych w telewizji. Okazuje się, że będzie miała do czynienia z ostrą konkurencją. Na Eurowizję chętnie wybierze się bowiem również Maja Hyży. Jakiś czas temu piosenkarka przyznała, że jest w trakcie przygotowywania prawdziwego hitu.

- Kończymy utwór. Będzie po angielsku, będzie z przytupem. Mam nadzieję, że okaże się hitem radiowym - zapewniła w rozmowie z "Vivą!"

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pudelek, Viva!