Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marina pochwaliła się świąteczną sesją z całą rodziną. Fani nie kryją zachwytu, wspaniałe sceny
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 18.12.2022 11:49

Marina pochwaliła się świąteczną sesją z całą rodziną. Fani nie kryją zachwytu, wspaniałe sceny

Marina
Marina fot. KAPiF, Instagram @marina_official

Marina i Wojciech Szczęsny wrócili niedawno z wakacji w Dubaju i rozpoczęli przygotowania do świąt. Żona bramkarza pochwaliła się w mediach społecznościowych efektami rodzinnej sesji zdjęciowej.

Marina opublikowała świąteczne zdjęcia z rodziną

Tegoroczne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej były dla Polaków wyjątkowe. Mundial w Katarze na długo zapadnie w pamięć kibicom głównie ze względu na pierwsze od ponad 30 lat wyjście z grupy naszej drużyny. Do sukcesu kadry niewątpliwie przyczynił sie Wojciech Szczęsny, który został okrzyknięty bohaterem mundialu w Katarze.

Polska drużyna zakończyła mistrzostwa świata po meczu z Francją, a nasi piłkarze udali się na zasłużony wypoczynek. Wojciech Szczęsny z żoną Mariną i synem Liamem również postanowili wybrać się na urlop. Wybrali luksusowe wakacje w Dubaju. Po naładowaniu baterii wrócili do kraju i rozpoczęli przygotowania do świąt.

Wojciech Szczęsny i Marina postanowili skorzystać z uroków tegorocznej zimy i wzięli udział w rodzinnej sesji zdjęciowej w plenerze. Żona bramkarza pochwaliła się efektami pracy fotografa na Instagramie. Rodzina pozowała na tle ośnieżonego lasu i opływającego w świąteczne ozdoby zabytkowego samochodu. Para nie szczędziła sobie czułych gestów i pokazała twarz 4-letniego Liama, którego najprawdopodobniej nie zamierzają dłużej ukrywać przed światem.

- Bajkowa Polska zima. Ja dopiero wczoraj poczułam zbliżającą się magię świąt. A jak u was? Prezenty już kupione? - napisała na Instagramie Marina.

W komentarzach natychmiast pojawiło się mnóstwo wpisów od fanów, którzy byli zachwyceni świątecznymi kadrami. - Bajkowe święta jak obrony Wojtka na mundialu! - czytamy w komentarzach.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: