Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Hakiel planuje ślub? Wymowny komentarz jego partnerki mówi wiele
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 23.05.2024 10:37

Marcin Hakiel planuje ślub? Wymowny komentarz jego partnerki mówi wiele

Marcin Hakiel, Dominika
Fot. KAPIF

Marcin Hakiel ma za sobą naprawdę intensywny czas. Rozwód, udział w “Tańcu z Gwiazdami”, a ostatnio nowy związek. Tancerz po tym wszystkim wielokrotnie podkreślał, że planuje ponownie się ożenić. Jest jednak szansa, że zmienił zdanie. 

Marcin Hakiel jest szczęśliwie zakochany

Po rozwodzie z Katarzyną Cichopek tancerz zaczął układać swoje życie na nowo. Od pewnego czasu jest w związku z Dominiką, z którą chętnie pokazuje się na ściankach oraz w mediach społecznościowych. Para wygląda na szczęśliwą i dobrze dopasowaną.

Co ciekawe, to już druga partnerka Hakiela o tym samym imieniu. Poprzednia jednak wolała pozostać w cieniu słynnego partnera. Zdecydowanie inaczej jest w obecnym przypadku. Dominika chętnie pojawia się na imprezach branżowych, a nawet publicznie kibicowała swojemu ukochanemu podczas realizacji “Tańca z Gwiazdami”.

Krzysztof Rutkowski wprost o Dagmarze Kaźmierskiej. "Byliśmy w tej agencji"

Marcin Hakiel o ponownym ślubie. "A po co dzisiaj to?"

Marcin Hakiel w ostatnim czasie wielokrotnie podkreślał, że nie planuje ponownie się ożenić. Temat ten pojawił się między innymi w odcinku show Kuby Wojewódzkiego, którego był gościem. Wówczas tancerz postanowił odpowiedzieć krótko i zwięźle, tym samym rozwiewając wszelkie wątpliwości:

A po co dzisiaj to? - skomentował.

ZOBACZ: Maciej Kurzajewski w "Tańcu z Gwiazdami"? Marcin Hakiel będzie miał problem

Fragment ten na swoim Instagramie udostępnić postanowiła sama partnerka Marcina Hakiela - Dominika. Kobieta opatrzyła go wymownym komentarzem:

Rychło w czas.

Do publikacji ukochanej odnieść postanowił się również sam zainteresowany. Udostępnił on na swoim profilu wspomnianą relację tym razem z dopiskiem “busted”. Słowo to w języku angielskim oznacza “złapany”. Czyżby słynny tancerz chciał nam tym coś przekazać?

Marcin Hakiel jest już po ślubie?

Zamieszone relacje oczywiście rozgrzały do czerwoności wszelkie fora oraz wzbudziły ogromne zainteresowanie mediów. Pojawiło się wiele spekulacji dotyczących ponownego ślubu Marcina Hakiela oraz jego ewentualnych planów na przyszłość. O sprawę postanowił dopytać tancerza “Plotek”. Mężczyzna zbył jednak redakcję wymownym milczeniem

ZOBACZ: Partnerka Hakiela nazwana "brzydką jak noc". Od razu odpowiedziała internautce

Przypomnijmy, że Marcin Hakiel to tancerz, choreograf oraz instruktor tańca. Sławę zdobył swoim udziałem w “Tańcu z Gwiazdami”, a następnie głośnym ślubem z aktorką Katarzyną Cichopek. Obecnie jest zaręczony ze swoją partnerką Dominiką oraz kontynuuje swoją taneczną działalność. 

Ostatnio wystąpił w 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”, w której miał okazje pojawić się u boku kontrowersyjnej Dagmary Kaźmierskiej. Finalnie para doszła do ćwierćfinału i zrezygnowała z dalszego udziału w show Polsatu. Oficjalnym powodem odejścia z programu były problemy zdrowotne celebrytki. Hakiel nie pojawił się także w trakcie wielkiego finału tanecznego formatu. 

KAPIF_oryginal_K1183717F.jpg
Fot. KAPIF

Źródło: Pomponik