Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Romanowska składa życzenia mężowi? To znana twarz
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 18.02.2024 14:59

Romanowska składa życzenia mężowi? To znana twarz

Elżbieta Romanowska
Romanowska składa życzenia mężowi? Fot. AKPA

Elżbieta Romanowska do tej pory przedkładała gonitwę za sławą nad zmianę stanu cywilnego. Czyżby to właśnie się zmieniło? Gwiazda Polsatu opublikowała w sieci zaskakujące zdjęcie, przy którym padło słowo mąż. W czyich uściskach się pokazała?

Elżbieta Romanowska nie jest singielką

Elżbieta Romanowska chętnie udziela wywiadów, pozuje na ściankach i uczestniczy w rozmaitych wydarzeniach na warszawskich salonach. Wydawałoby się, że idzie śladem innych celebrytek, jedna odróżnia ją jedna istotna kwestia.

Gospodyni show "Nasz nowy dom" w przeciwieństwie do wielu koleżanek z branży rozrywkowej stroni od manifestowania miłością, jaką obdarzyła tajemniczego adoratora. Z kim jest związana?

Elżbieta Romanowska
Elżbieta Romanowska. Fot. KAPiF
Węgiel uległa starszemu narzeczonemu. Gruchnęła wieść o ślubie

Elżbieta Romanowska przekonywała, że ślub nie jest dla niej priorytetem

O partnerze Elżbiety Romanowskiej niestety nie wiadomo zbyt wiele - a właściwie bardzo mało. Do informacji publicznej przedostała się jedynie informacja, że ma na imię Paweł i jest szaleńczo zakochany w swojej wybrance. Uczucie, jakim oboje do siebie zapałali, jakiś czas temu weszło na wyższy poziom. 

Okazuje się, że para jest już po oświadczynach. Mimo tego nie ma mowy, by razem pozowali fotoreporterom na czerwonym dywanie lub okładkach kolorowych pism. Co więcej, do tej pory nie było też żadnych przesłanek, by mieli stanąć na ślubnym kobiercu, a marzenia o ślubnej sukni nie plasowały się wysoko na liście potrzeb aktorki.

Gdyby mi się bardzo marzyła, to bym to marzenie spełniła, tym bardziej że jesteśmy zaręczeni. Natomiast myślę, że wszystko w swoim czasie - mówiła w Plejadzie.

Czyżby coś w tej materii właśnie się zmieniło? Najnowsze zdjęcie opublikowane w sieci nie pozostawia wątpliwości, że mężem… został ktoś zupełnie inny. O kim mowa?

Elżbieta Romanowska
Elżbieta Romanowska. Fot. KAPiF

Elżbieta Romanowska pokazała się w objęciach "męża"

Elżbieta Romanowska nie mogła odpuścić okazji, by wrócić wspomnieniami do wydarzeń z 2016 roku. Wówczas o włos przegrała w finale "Tańca z gwiazdami" z Anią Kaczmarczyk (różnica głosów była najmniejsza w historii formatu). W tym ważnym momencie towarzyszył jej Rafał Maserak. To właśnie z nim udostępniła pamiątkowe zdjęcie, okraszając je zabawnym podpisem, w którym oprócz życzeń wybrzmiało słowo mąż.

Mężu kochany, zmiana kodu 4-rka z przodu. Teraz się dopiero zacznie! Niech spełniają się marzenia. Niech nowa rola Jurora w "TZG" będzie jedną z piękniejszych przygód w Twoim zawodowym życiu! Wszystkiego Najcudowniejszego Rafciu - napisała na Instagramie.

Fani Elżbiety Romanowskiej z pewnością będą niepocieszeni, że i tym razem nie pokazała się w objęciach ukochanego i mężczyzna dalej pozostaje jej prywatnym sekretem. Jak sądzicie, czy o ewentualnym ślubie również poinformuje po fakcie, tak samo jak w przypadku zaręczyn? Jeśli tak, to będzie czego żałować. Wyobrażamy sobie, że pierwszy weselny taniec mógłby być równie widowiskowy, co jej taneczne pląsy z Rafałem Maserakiem.

Elżbieta Romanowska Rafał Maserak
Elżbieta Romanowska. Fot. Instagram @elaromanowska
Elżbieta Romanowska Rafał Maserak
Elżbieta Romanowska Rafał Maserak. Fot. KAPiF
Elżbieta Romanowska Rafał Maserak
Elżbieta Romanowska Rafał Maserak. Fot. KAPiF