Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Węgiel uległa starszemu narzeczonemu. Gruchnęła wieść o ślubie
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 16.02.2024 20:08

Węgiel uległa starszemu narzeczonemu. Gruchnęła wieść o ślubie

Roksana Węgiel
Węgiel uległa starszemu narzeczonemu. Fot. KAPiF

Roksana Węgiel jeszcze nie stanęła na ślubnym kobiercu, ale wkrótce jej stan cywilny ulegnie zmianie. I to szybciej, niż pierwotnie zakładano. Kiedy piosenkarka poślubi narzeczonego, Kevina Mgleja?

Roksana Węgiel przyszłego męża poznała przypadkiem

Gdy Roksana Węgiel decydowała się na współpracę z mającym za sobą zawodowe sukcesy producentem muzycznym, nie spodziewała się, że ta znajomość nie skończy się na pracy w studiu nagraniowym. Choć obojga dzieliła 8-letnia różnica wieku, w mig znaleźli wspólny język nie tylko w muzyce, ale także prywatnie.

Nastoletnia gwiazda i Kevin Mglej przy aprobacie jej rodziców zostali parą, a wieści o ślubie już jakiś czas temu obiegły sieć. Fani, którzy przygotowywali się na tę uroczystość z myślą o końcu tego roku, mocno się zdziwią. Kiedy para zamierza się pobrać?

Roksana Węgiel
Węgiel uległa starszemu narzeczonemu. Fot. KAPiF
Roksana Węgiel wyskoczyła w bieliźnie, niestraszna była jej pogoda. Pod sceną musiało aż huczeć

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zamierzają się pobrać. Od oświadczyn minął już rok

Roksana Węgiel i Kevin Mglej dowodzą tezie, że miłość od pierwszego wejrzenia istnieje. Narzeczeni marzą o skromnym ślubie, na którym zamiast fajerwerków i innych widowiskowych atrakcji, główną rolę odegraną oni sami oraz ich najbliżsi. Okazuje się, że te małżeńskie plany uległy znaczącemu przyśpieszeniu. Super Express dotarł do informacji, jakoby zakochani nie zamierzali czekać aż do ostatnich miesięcy tego roku.

Kevin podejmuje większość decyzji dotyczących ich życia i tu nie jest inaczej - przekazuje tabloid.

Celebrytka i muzyk już rok temu postanowili zostać narzeczonymi. O rękę artystki 27-latek poprosił w wyjątkowo romantycznych okolicznościach. Choć jego wybranka tę historyczną chwilę nazywa "prankiem", na miejscu zadbano o najdrobniejsze szczegóły.

To odbywało się w lesie, tylko w pięknym domku, cudownie zaaranżowanym. Wnętrze było bardzo artystyczne. W środku były rzeźby, było pięknie, romantycznie. To był cudowny moment. Ale "sprankował" mnie naprawdę mocno - relacjonowała jakiś czas temu rozanielona wokalistka w rozmowie z RMF FM.

Kiedy zatem oboje zamierzają zawrzeć ślub kościelny? Okazuje się, że zwyciężczyni Eurowizji Junior postanowiła ulec namowom ukochanego i zgodzić się na to, by całe przedsięwzięcie przyśpieszyć. O jakiej dacie mowa?

Roksana Węgiel uległa narzeczonemu. Zamierzają przyśpieszyć ślub

Kevin Mglej, jak donosi Super Express, miał zaproponować Roksanie Węgiel, by pobrali się w ciągu najbliższych miesięcy. Na przeszkodzie może stanąć udział piosenkarki w "Tańcu z gwiazdami", który wymaga od niej sporego zaangażowania. Istotne znaczenie może odegrać ilość odcinków, w których wystąpi. Jeśli widzowie będą chcieli oglądać ją na parkiecie aż do finału, może to być nawet w maju.

[Kevin] nie chce czekać do końca roku, jak pierwotnie zakładali. Woli poślubić Roksanę najlepiej już wiosną - czytamy na stronie gazety.

Jak sadzicie, czy pośpiech zakochanych jest wskazany, czy powinni uzbroić się w cierpliwość i pokornie doczekać do końcówki 2024 roku? Jedno jest pewne - bez względu na to, kiedy ich ślub się odbędzie, z pewnością będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie.

Roksana Węgiel
Węgiel uległa starszemu narzeczonemu. Fot. KAPiF