Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Hakiel będzie miał dziecko z Dominiką? Już nie ukrywa marzenia
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 16.02.2024 15:58

Hakiel będzie miał dziecko z Dominiką? Już nie ukrywa marzenia

Marcin Hakiel z partnerką
Ukochana Marcina Hakiela nie wytrzymała i powiedziała o dziecku, fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel, były mąż Katarzyny Cichopek jakiś czas temu pochwalił się w mediach społecznościowych nową partnerką. Zakochani pokazują w sieci mnóstwo wspólnych ujęć, a teraz ukochana partnerka wrzuciła na swój Instagram wymowne zdjęcie. Fani z pewnością się tego nie spodziewali.

Marcin Hakiel przedstawił swoją nową partnerkę

Marcin Hakiel po burzliwym rozstaniu z Katarzyną Cichopek nie zamknął się na miłość i nowe relacje. Jakiś czas temu postanowił wejść w nowy związek z Dominiką, którą także przedstawił swoim fanom w mediach społecznościowych. 

Tancerz dzieli się z fanami wspólnymi kadrami z ukochaną, a internauci są wprost zachwyceni parą. Co ciekawe, jeszcze wcześniej Hakiel był związany z inną kobietą, która również miała na imię Dominika, ale nie pokazywała się tak często u boku partnera.

Rzeźniczak rozstał się z ciężarną żoną? TEN gest wiele sugeruje

Ile lat ma nowa partnerka Hakiela? Wiele osób się zdziwi

Jakiś czas temu w mediach społecznościowych pojawiła się szeroka dyskusja na temat wieku obecnej partnerki Marcina Hakiela. Kobieta postanowiła raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości w tej sprawie i wyjawiła, ile naprawdę ma lat. Dominika ma 31 lat, a tancerz ostatnio obchodził 40 urodziny. W związku z tym, łatwo obliczyć, że pomiędzy partnerami jest 9 lat różnicy. 

Dobrze, wyjaśnijmy sobie coś raz na zawsze, ja mam 31 lat i owszem wiem, że choć to młody wiek to wiele kobiet mając tyle lat jest mocno zaniedbana. Nie mam urody 5 latki, nie mam baby face, tylko reprezentuje kobiecy typ urody, sorry - wyjaśniła partnerka tancerza.

Ukochana Hakiela pokazała w sieci wymowne zdjęcie

Zarówno Hakiel, jak i Dominika bardzo często udzielają się w mediach społecznościowych. Teraz ukochana tancerza umieściła na swojej relacji na Instagramie coś nietypowego. Wrzuciła bowiem zdjęcie małego chłopca i podpisała je wymownymi słowami, które skierowała bezpośrednio do Marcina Hakiela. 

Chcę takie dziecko - napisała wprost Dominika i oznaczyła profil swojego partnera.

Zaskoczeni? Marcin Hakiel najwyraźniej nie, bo z jego relacji na Instagramie wynika, że… nie ma nic przeciwk - zwróciie uwagę na wymowne hasztagi.

insta story.jpg
Ukochana Marcina Hakiela nie wytrzymała i powiedziała o dziecku, fot. Instagram @_de_bonbon_
Marcin Hakiel
Ukochana Marcina Hakiela nie wytrzymała i powiedziała o dziecku, fot. Instagram @marcinhakiel.jpg