Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rzeźniczak rozstał się z ciężarną żoną? TEN gest wiele sugeruje
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 16.02.2024 12:56

Rzeźniczak rozstał się z ciężarną żoną? TEN gest wiele sugeruje

Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak już porzucił kolejną CIĘŻARNĄ żonę?!/AKPA

Jakub Rzeźniczak i jego ukochana spodziewają się dziecka. Już od dłuższego czasu chwalą się w mediach społecznościowych swoim szczęściem. Teraz jednak fani pary mają pewne podejrzenia co do tego, że ich pociecha przyszła już na świat. Pojawiła się jeszcze jedna, mniej optymistyczna teoria. Czy Rzeźniczak porzucił swoją ciężarną żonę?

Jakub i Paulina Rzeźniczak spodziewają się dziecka

Jakub Rzeźniczak związał się ze swoją ukochaną w 2021 roku, a niespełna rok później para ogłosiła, że pobrali się podczas podróży do Miami. Jakiś czas temu podzielili się z fanami radosną nowiną i przekazali, że spodziewają się dziecka. Od tamtego czasu nieustannie dzielą się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Ciąża Pauliny Rzeźniczak to ostatnio jeden z głośniejszych tematów w sieci, a teraz pojawiło się mnóstwo spekulacji na ten temat. 

Najnowsze doniesienia sugerują, że bajeczny związek Jakuba Rzeźniczaka z ukochaną żoną przechodzi pewien kryzys. Wskazuje na to zachowanie sportowca, który w dość niecodzienny sposób reaguje na komentarze, które publikowane są pod ich adresem w mediach społecznościowych.

Jakub i Paulina Rzeźniczak
Instagram: @paulina_rzezniczak
3.jpg
Instagram: @paulina_rzezniczak
Doda właśnie ogłosiła radosne wieści. Fani gratulują sukcesu

Fani piłkarza snują teorię. Paulina Rzeźniczak już urodziła?

Małżeństwo na bieżąco dzieliło się z fanami zdjęciami z brzuszkiem, a także codziennie udzielali się w mediach społecznościowych. Czujni fani zauważyli, że już od jakiegoś czasu na ich profilach nie pojawiają się nowe posty i relacje. W związku z tym pojawiły się spekulacje na temat tego, że córeczka pary przyszła na świat. Jak na razie, żadne z nich nie potwierdziło tych doniesień, więc pozostaje tylko czekać, aż któreś z nich odezwie się do fanów i przekaże radosne nowiny. Jak się jednak okazuje, internauci mają jeszcze jedną teorię. Tym razem nie jest ona tak optymistyczna.

Czego takiego dopatrzyli się fani pary bacznie obserwując konta społecznościowe zakochanych? Dostrzegli pewien sygnał, który w świecie celebrytów oznaczać może rozstanie. Czyżby sielanka w życiu Rzeźniczaków dobiegła końca?

Jakub i Paulina Rzeźniczak
Instagram: @paulina_rzezniczak

Jakub Rzeźniczak porzucił swoją ciężarną żonę?

Warto przypomnieć, że w przeszłości Jakub Rzeźniczak porzucił byłą partnerkę, gdy ta była w ciąży. Teraz w sieci huczy od plotek, że i tym razem taka sytuacja mogła się powtórzyć i Rzeźniczak zostawił Paulinę jeszcze przed rozwiązaniem. Fani wysnuli taką teorię z powodu nietypowego zachowania przyszłego taty. Miał on bowiem lajkować negatywne komentarze skierowane do jego ciężarnej żony. Nie wiadomo jednak, jaki był cel takiego działania, a wszystkie teorie przedstawione przez fanów są jedynie spekulacjami i jak na razie nie zostały potwierdzone.

Instagram: @jakubrzezniczak25
Instagram: @jakubrzezniczak25

Trzeba przyznać, że zachowanie piłkarza dość jasno sugeruje, że w związku Rzeźniczaków nie dzieje się najlepiej. Czy to oznacza, że słynący ze słabości do kobiet sportowiec znowu jest do wzięcia? Czas pokaże…